Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
tarant

Powitanie w nowym dziale a zarazem prośba i ostrzeżenie :)

Recommended Posts

Po długich dyskusjach powstał nowy dział poświęcony zegarkom chińskim. Temat, który zawsze wzbudzał kontrowersje, polaryzował forumowiczów i prowadził do ostrych sporów. Moim zdaniem zbyt ostro reagowały obydwie "partie". Proszę zatem bardzo i stanowczo o zachowanie w tym dziale umiaru i wzajemnego zrozumienia. Pokażmy, że po kilku latach dorośliśmy trochę.

Nie trzeba chyba dodawać, że nie będą w tym subforum tolerowane podróbki, zegarki korzystające z zastrzeżonych wzorów, nazw.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wierzę, że to znowu przechodzimy i to z udziałem wieloletnich użytkowników forum. Na wypadek gdyby komuś to jakimś cudem umknęło służę pomocą:

 

1. trade mark osłony

https://trademarks.ipo.gov.uk/ipo-tmcase/page/Results/1/UK00002162911

 

2. trade mark nazwy MARINA MILITARE

https://trademarks.justia.com/790/11/marina-79011293.html

 

3. dokumentacja patentu

https://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/biblio?FT=D&date=19980921&DB=EPODOC&locale=en_EP&CC=IT&NR=RM970159A1&KC=A1&ND=4

 

Na forum, które szczyci się walką z podróbkami chyba to nie uchodzi? Chyba odwrócenie oczu i udawanie, że się nie widzi buraka i nie czuje smrodku nie jest właściwym sposobem postępowania? Ale może jest? Może pora iść z duchem czasu i za potrzebami użytkowników, załóżmy sobie wątek gdzie będziemy się chwalić ładnie wykonanymi brajtlingami, rolnixami i maryśkami.

 

Tyle z mojej strony, zostawiam Was z Waszym wstydem.  

 

Gwoli wielkiego zdziwienia tych, co "nigdy nie słyszeli, nigdy nie widzieli" cytuję wpis Kolegi. Te rzeczy oraz jawne podróbki (np jak "Maurice Lacroix" w zamkniętym temacie) nie będą tolerowane na forum.

Edited by tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.