Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia rowerów Wojciecha1500 przypomniały mi o pewnym fakcie. Kiedyś czytając bloga Czas Gentelmenów, trafiłem na artykuł poświęcony renowacji. W komentarzach przeczytałem wpis Wojciecha, który zapraszał do galerii swoich zdjęć, sam wtedy zastanawiałem się nad renowacją rowerka, więc temat mnie zainteresował. Oglądając zdjęcia jego rowerów przeskoczyłem na zdjęcia zegarków vintage. Tam zobaczyłem zegarek, który przykuł moją uwagę. Był to Wostok Amfibia z niebieską, morską tarczą i okrętem podwodnym - pierwszy raz w życiu widziałem coś takiego, do tej pory żyłem w świecie nudnych zegarków, wskazówki, cyferki i to wszystko. Niedługo później przeglądając rzeczy jakie pozostawił po sobie mój dziadek trafiłem na Wostoka, który również miał okręt podwodny na tarczy, w prawdzie był to inny model, ale i tak ucieszyłem się jak dziecko, że trafiłem na taką pamiątkę. Szukając informacji na jego temat trafiłem na to forum i odkryłem fascynujący świat zegarków radzieckich. Później udało mi się dozbierać kilka kolejnych zegarków, wiem że kolekcjonowanie Amfibii nie jest ambitnym wyzwaniem, były ich setki, ale też nie jestem nastawiony na to by zebrać je wszystkie, zwyczajnie jak trafi mi się coś co wpadnie w oko to staram się zalicytować lub kupić. Zegarka który jako pierwszy wpadł mi w oko jeszcze nie udało mi się dostać, może kiedyś gdzieś się trafi. Na dzisiaj ma ich tyle i bardzo mnie cieszą.

 

gallery_74509_1976_824539.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia rowerów Wojciecha1500 przypomniały mi o pewnym fakcie. Kiedyś czytając bloga Czas Gentelmenów, trafiłem na artykuł poświęcony renowacji. W komentarzach przeczytałem wpis Wojciecha, który zapraszał do galerii swoich zdjęć, sam wtedy zastanawiałem się nad renowacją rowerka, więc temat mnie zainteresował. Oglądając zdjęcia jego rowerów przeskoczyłem na zdjęcia zegarków vintage. Tam zobaczyłem zegarek, który przykuł moją uwagę. Był to Wostok Amfibia z niebieską, morską tarczą i okrętem podwodnym - pierwszy raz w życiu widziałem coś takiego, do tej pory żyłem w świecie nudnych zegarków, wskazówki, cyferki i to wszystko. Niedługo później przeglądając rzeczy jakie pozostawił po sobie mój dziadek trafiłem na Wostoka, który również miał okręt podwodny na tarczy, w prawdzie był to inny model, ale i tak ucieszyłem się jak dziecko, że trafiłem na taką pamiątkę. Szukając informacji na jego temat trafiłem na to forum i odkryłem fascynujący świat zegarków radzieckich. Później udało mi się dozbierać kilka kolejnych zegarków, wiem że kolekcjonowanie Amfibii nie jest ambitnym wyzwaniem, były ich setki, ale też nie jestem nastawiony na to by zebrać je wszystkie, zwyczajnie jak trafi mi się coś co wpadnie w oko to staram się zalicytować lub kupić. Zegarka który jako pierwszy wpadł mi w oko jeszcze nie udało mi się dostać, może kiedyś gdzieś się trafi. Na dzisiaj ma ich tyle i bardzo mnie cieszą.

 

 

Pięknie napisane. Coś jest w naszych pasjach czego nie da się uzasadnić logicznie. Serce i emocje to jest to co nami kieruje i nas prowadzi w naszych pasjach kolekcjonerskich. I to jest piękne i ubarwia nasze życie i daje nam jakieś wytchnienie po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podobają komandiry i amfibie, kilka mam ale jakoś ich nie zbieram. Tu moja subkolekcja samochodowych. Uzbierało się kilka sztuk , może jeszcze jakieś inne są , ale ja  nie widziałem. Może któryś z kolegów jest bardziej zaawansowany w tym temacie. Te na górze mają ciekawy ,oryginalny elektromechaniczny naciąg.Na dole środkowy ma werk od Agata.Pozostałe to bateryjki.

post-28471-0-98138500-1434386940_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej na złom niech wyrzuci ;) tylko powiedz, gdzie i kiedy :D

Fajowe, gratki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmobilizowałem się i wreszcie zrobiłem zdjęcia subkolekcji Poljotów Automatów. Niestety, ale trudno zmieścić wszystkie na jednym zdjęciu (15 sztuk), dlatego zapraszam do albumy znajdującego się tutaj: http://phototive.com/gallery/1322/poljoty-automaty-23-kamienie/

 

Mi się to nie otwiera :/


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmobilizowałem się i wreszcie zrobiłem zdjęcia subkolekcji Poljotów Automatów. Niestety, ale trudno zmieścić wszystkie na jednym zdjęciu (15 sztuk), dlatego zapraszam do albumy znajdującego się tutaj: http://phototive.com/gallery/1322/poljoty-automaty-23-kamienie/

Robią wrażenie.

Może zrób z tego kilka postów. Dzięki temu będą u nas na forum.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Skromnie - taka parka.

post-67549-0-76164200-1436272914_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie - taka parka.

Super parka! Teraz jeszcze tylko (w pozłacanej kopercie) ze złotą tarczą, z granatową/fioletową tarczą, i srebrna tarcza z nakładanymi indeksami i będzie pełen komplet. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Taaaa... a tak się cieszyłam, że mam dwa ;) teraz muszę żyć z tym niedosytem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie strasznie zdjęcia i nie mam wspólnej fotki ale może co zobaczycie. Mam jeszcze jeden egzemplarz w srebrnej kopercie ale u majstra leży.

 

80a61f67c5d7ac16049fd989e7791b3a.jpg

3b1ebf91036099c545a612f45de4b081.jpgdcb30ca76db4f551227cca7b4fe30792.jpg2e0f37b70d51ae46914f87f24925917e.jpgd903492d8ed34fa9c26152900a1ec110.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie - taka parka.

 

Czarny fantastyczny! Szkoda że biały nie ma nakładanych indeksów jak czarny, bo byłby chyba jeszcze fajniejszy od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny fantastyczny! Szkoda że biały nie ma nakładanych indeksów jak czarny, bo byłby chyba jeszcze fajniejszy od niego.

To jest srebrny :D i jest też wersja z nakładanymi indeksami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Czarny fantastyczny! Szkoda że biały nie ma nakładanych indeksów jak czarny, bo byłby chyba jeszcze fajniejszy od niego.

Właśnie mi się lepiej podoba wersja z rzymskimi indeksami :)

 

To jest srebrny :D i jest też wersja z nakładanymi indeksami :D

:wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skromnie - taka parka.

 

 

Oba piękne ale czarnego bardziej bym przygarnął.

Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie strasznie zdjęcia i nie mam wspólnej fotki ale może co zobaczycie. Mam jeszcze jeden egzemplarz w srebrnej kopercie ale u majstra leży.

Dwa pierwsze mało popularne i piękne. Tego niebieskiego to mi ktoś na Allegro sprząnął sprzed nosa -_-


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A takie se nazbierałem bo sam nie wiedziałem, która mi się bardziej podoba

 

1a315554e528c4d6a8a399df16c44ee3.jpg30af1b96220e1dca2743f55454568377.jpg

7edaba0a7f75fb674e73030149afdea0.jpg9f26857b0adbf4ebdd985cf701e22c51.jpgca7a29e0d113dc021b56424c8bdd9a0f.jpg2a97a6af8709508248703945764cc56f.jpg

Edytowane przez yorki_man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie se nazbierałem bo sam nie wiedziałem, która mi się bardziej podoba

 

 

Biała i niebieska super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.