Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Janie mówię, że to jest szczyt piękna. Ale gdyby rzeczywiście był robiony taki wzór na czarnej tarczy, to wyglądałby dobrze. A tak brakuje precyzji wykonania, rozeta jest namalowana zwykłą farbą, bez połysku. Choć i tak dużo pracy wymagała, nawet kropki lumy są.

Tu się zgodzę, wyjątkowo starannie i gustownie wykonana malowanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Janie mówię, że to jest szczyt piękna. Ale gdyby rzeczywiście był robiony taki wzór na czarnej tarczy, to wyglądałby dobrze. A tak brakuje precyzji wykonania, rozeta jest namalowana zwykłą farbą, bez połysku. Choć i tak dużo pracy wymagała, nawet kropki lumy są.

 

Druga malowanka to ciekawa wariacja na temat istniejącego modelu, tyle że w oryginale linie są złote:) https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/kama?lightbox=dataItem-jg2ny3n1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Druga malowanka to ciekawa wariacja na temat istniejącego modelu, tyle że w oryginale linie są złote:) https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/kama?lightbox=dataItem-jg2ny3n1

 

Pewnie Krzysztof zaraz odpowie,a le zapytam, czy to Ori czy malowane było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jest oryginalna. Rozeta dookoła z białym w srodku i pełna rozeta na białym tle są w porządku. Czarnych odpowiedników raczej (jak pisze kchrapek ;) ) nie ma i nie było. Na pewno nie było ich w katalogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jest oryginalna. Rozeta dookoła z białym w srodku i pełna rozeta na białym tle są w porządku. Czarnych odpowiedników raczej (jak pisze kchrapek ;) ) nie ma i nie było. Na pewno nie było ich w katalogach.

J.w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ebay.com/itm/KAMA-2602-VOSTOK-VINTAGE-SOVIET-RUSSIAN-MECHANICAL-WRISTWATCH-RARE/123919695445

Gdyby jednak komuś ta malowanka była potrzebna, to jest na zatoce ;)

 

EDIT: To przy okazji wrzucę:

 

post-67402-0-65253600-1569961409_thumb.jpg

 

Nie wszystkie piękne, nie wszystkie kompletne lub z odpowiednimi wskazówkami. Na szczęście akurat wskazówek mi nie brakuje, się przełoży od dawców. No i trzeba szukać reszty. Historyjka tu jest taka, że dwa z nich kosztowały tyle, co reszta razem wzięta ;)

Edytowane przez JanekTheFizyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takasubkolekcja :D

post-68064-0-61651500-1571941856_thumb.jpgpost-68064-0-75735000-1571941913_thumb.jpgpost-68064-0-58380300-1572030125_thumb.jpgpost-68064-0-56774200-1571941979_thumb.jpgpost-68064-0-14018100-1571942030_thumb.jpg

 

Ed. doszedł nowy egzemplarz :D dzięki Paweł :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo chcesz oszukać, ten sam zegarek na 4 zdjęciach  :D

 

Ładna subkolekcja, gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)
Pierwszy nie ma na tarczy logo fabryki, drugi ma stare, trzeci ma nowe a czwarty wiadomo; dodatkowo pierwszy i drugi maja tarcze ceramiczne a trzeci i czwarty plastikowe :) poza tym pierwszy ładnie działa a ostatni kiepsko, ale nie mam czasu naprawić :D

 

ed. w poście powyżej dodałem jedną fotkę, zegarek na trzecim zdjęciu niby taki sam jak na drugim ale jeden ma ceramiczną tarczę a drugi plastikową.

Poniżej foto ukruszonej ceramiki na tarczy petrodworca.

 

post-68064-0-62242700-1572030382_thumb.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki piękne!!! Rozumiem, że masz 6 żon, po jednym dla każdej, ten z delfinkiem dla najbardziej urodziwej?...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki piękne!!! Rozumiem, że masz 6 żon, po jednym dla każdej, ten z delfinkiem dla najbardziej urodziwej?...:)

A po co mi tyle żon????? Mam koleżanki w pracy

 

 

www.instagram.com/yorki_man/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na ruskim forum - w środku kółko z taką arabeską, ring biały, cyfry arabskie. Szukam...

Znalazłem fotę kiepskiej ukraińskiej podróbki:

 

Akurat jestem w posiadaniu, to może pokażę jak wygląda :)

post-101972-0-90523300-1573234342_thumb.jpg

post-101972-0-40091700-1573234355_thumb.jpg

post-101972-0-28461100-1573234368_thumb.jpg

post-101972-0-38411800-1573234391_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@yorki_man zazdroszczę!

Tych koleżanek oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie oryginał pokazać :) Byłbym zaskoczony gdyby nim nie był ;)

Edytowane przez marcur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem w posiadaniu, to może pokażę jak wygląda :)

Piękne, gratuluję!


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrała się trójka fajnych damek, które według mnie są odpowiednikami męskich Łuczów de luxe :) Wydaje się, że zegarki mają takie same koperty, ale różnią się oznaczeniami złocenia. Swoją drogą, mało jest radzieckich damek ze złoceniem 20mk (co utwierdza mnie w przekonaniu, że to takie właśnie 'deluksiaczki'). Czwarty Łuczyk się powtarza i ma brzydkie szkiełko, więc dodałam go tylko do drugiego zdjęcia ;)bbe66ea5cb27c2f2177cc10c0873f4b3.jpg7147492b603bfe868bd1373f5d7f3f8d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Świetna trójka! Najbardziej podoba mi się środkowy  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.