Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do szczerych wyrazów zazdrości😄

 

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja. :)

Mam nadzieję że nie masz nic przeciwko temu, że wypożyczyłem sobie twoją fotkę rubina, aby ją wykorzystać w opracowaniu?? Będzie na stronie głównej KMZiZ. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Enkil napisał:

Świetna kolekcja. :)

Mam nadzieję że nie masz nic przeciwko temu, że wypożyczyłem sobie twoją fotkę rubina, aby ją wykorzystać w opracowaniu?? Będzie na stronie głównej KMZiZ. 

 

Śmiało, jak potrzebujesz jakiejś dokładniejszej to mogę zrobić. (Mam pewne wątpliwości czy tarcza się zestarzała czy ktoś w nią ingerował... ale to juz sfera domysłów)

 

 

 

saturn_Rubin.JPG

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękności. Niby mam takiego w pozłacanej kopercie, ale mój to taka szara myszka przy tym co pokazałeś. Trafić takie jak pokazałeś .... marzenie🙂 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rysqut napisał:

automatyczna dwunastka

 

 

 

 

 

Ekstra osiągnięcie! Jest czego gratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Jestem świadomy tego, że to oczywiście nie wszystkie... ale wiadomo jak to z Rodinami, fajnie żeby mechanizm był kompletny i sprawny, koronka oryginalna a przy tym niezły ogólny stan zachowania, pewnie wiecie, że to nie łatwe... szczególnie w rozsądnym budżecie

 

 

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rysqut napisał:

Dzięki za miłe słowa. Jestem świadomy tego, że to oczywiście nie wszystkie... ale wiadomo jak to z Rodinami, fajnie żeby mechanizm był kompletny i sprawny, koronka oryginalna a przy tym niezły ogólny stan zachowania, pewnie wiecie, że to nie łatwe... szczególnie w rozsądnym budżecie

 

 

Dobra dobra, wydał miliony i szpanuje... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to myślę  że cierpliwość, wiedza i poszukiwania po całym świecie skutkują taką kolekcją, a nie kasa. Znając Piotra to jednak milionów nie wydał :) Ale to cichy mistrz wyszukiwania.  Wg rosyjskiej zasady: Tише едешь, дальше будешь. Wolniej jedziesz, dalej dojedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją filozofię zbieractwa. Wyciągając parę stówek zawsze można kupić coś co się szuka... niektóre unikaty to kwestia ceny. Dla mnie cała zabawa polega na tym żeby wyszukać coś fajnego nie wydając całego swojego budżetu na zegarkowe hobby w jednej transakji. Niestety takie podejście ma też swoje wady i niektóre zegarki będę podziwiał w kolekcjach kolegów. Z perspektywy czasu żałuję, że 2-3 lata temu nie kupowałem więcej... to co wtedy było dostępne i tanie na Ukrainie dziś jest już wspomnieniem.

 

Najdroższa Rodina ze zdjęcia kosztowała mnie 250 zł... pozostałe poniżej 200 (niektóre duuużo poniżej), ale to co powiedział Krzysiek - swojego czasu i jakiejś tam wiedzy nie wliczam

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.