Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kkwpk

Rower dla dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, muszę kupić córce na urodziny rower a okazuje się, że nie mam zielonego pojęcia co, gdzie i za ile.

Budżet ok 700 złotych, rozmiar kół 20. Chodzi o sprzęt (jak w zegarkach) o najlepszym stosunku ceny do jakości. Pomożecie?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieruj się wagą. Nic nie pomoże osprzęt, jeśli rower będzie ważył 18kg. Ja kupiłem Cube, ale znalazłem bodajże Authora jeszcze lżejszego.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz na markę Kands. w rowerach dla "dorosłych" mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. aczkolwiek przyznaję, że nie znam się na takich małych rowerkach i może trafisz coś lepszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to samo rok temu, ale dla kół 16". Wybrałem Cube Kid. Był po prostu najlżejszy a do tego rewelacyjnie pomalowany (wersja chłopięca). Inne rowery ważyly prawie tyle co mój dorosły rower :)

Ale w cenie do 700 to pewnie jedynie używany Cube. Ja swój kupowałem w jakimś niemieckim sklepie internetowym. Polski dystrybutor miał w tym czasie wielkie problemy z dostępnością. Cena była taka sama i po 2 dniach duży karto był już u mnie. Synek baaardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź Decathlon, ja tam kupiłem trzy  super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.