Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

artme

AP - Panerai czy Rolex?

Rolex Submariner, Pam 233 czy AP 15300  

124 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zdecydowanie Rolex. Sub to jeden z najbardziej uniwersalnych zegarków świata. Do luźnego stroju jak najbardziej, a i np. ze sportową marynarką się nie pogryzie.

keep cool but care

No nie tak dawno ;) Ale wiesz - jeszcze wszystko moze sie zdarzyc :P:D

Czyli  jednak są wątpliwości?  :D

Pam to jeden z najlepszych zegarków,  ale jako "codzienniak" może wkurzać.

Sprzedaj nerkę zostaw dwa ;)  

No tak - ale chyba zaryzykuje bez nerki ;)

Jedyne co w Pamie moze mnie odstraszyc, to komfort noszenia zegarka w lecie na gumie/pasku, bo chyba bransolety do niego nie bede szukac ;)

Ale to juz sie okaze dobpiero po wakacjach a do tego czasu Rolex pewnie powedruje do kogos innego - no... chyba, ze nie uzyskam satysfakcjonujacej ceny, to wtedy kto wie? :rolleyes:

Mariusz, zrób sobie przyjemność i zostaw dwa...to tylko teoretycznie są dwa divery ( he he jeden z lupą a drugi na skórzanym pasku ) . Zaciśnij oczy ...czy zęby i zostaw dwa , pasują do siebie

Mam i noszę wszystkie 3, ale Royal Oak to lider pod każdym względem jeśli chodzi o codzienne użytkowanie i wygląd. Na ten zegarem można się gapić gdzinami i nie zobaczyć, która godzina ( jeśli wiecie, co mam na myśli ).

Jak bym miał postawić na jednego to byłby to AP RO - z białą tarczą.

_________
Klaudiusz

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.