Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafi

Rozterki jubileuszowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Co prawda jubileusz (mój własny :P ) za prawie rok, ale fundusze już zacząłem zbierać, więc i zastanawiać się już zacząłem. Ma być klasycznie, na bransolecie, z przyzwoitym WR... Od dawna chciałem mieć GS-a, ale na mechanicznego nie ma póki co szans, w związku z czym przyszedł mi do głowy głupi pomysł, co by sobie sprawić kwarca. Co do koloru to będę myślał później (SBGX059, 061 lub 063), ale teraz pytanie? Dlaczego jest to zły wybór?  :ph34r:

Za podobną kasę można mieć mechaniczne Orienty z linii Royal (WE0031EK lub 41EK) i tę opcję też rozważam. W głowie są też szwajcarskie pomysły, głównie Omega, ale tu już mówimy o używkach ( starsze 300m, AT, lub Speedmaster). Z nowych ew. jakiś lonżin (np. Conquest Classic). 

Dodam, że ma to być zegarek "nie na sprzedaż" (cudzysłów nie jest przypadkowy, ale wiadomo, o co chodzi). No i jak bym kupił GS-a, to mój najdroższy zegarek byłby kwarcem :P

Jakieś rady, sugestie? :)

 

Zdjęcia z sieci

 

SBGX059__61991.1405475276.600.600.jpg?c=

 

we0031ek-1.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nosi to co lubi, ale tyle kasy na kwarca ja bym nie dał. Jeśli mówimy o przedziale cenowym 6-7 tyś. zł to może lepiej poszukać używanej Omegi, choć Orient mechaniczny to też jakaś alternatywa.

Ewentualnie Citizen w podobnym przedziale cenowym.

 

Citizen20CTY57-1271.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Citizen to zdecydowanie ciekawy kierunek, dzięki.

Tylko znowu kilka stówek $ trzeba dołożyć... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.