Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rysqut

Jaki pasek do mojego "ruska" ?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zapytam przewrotnie :)

Będziesz ją Piotrek nosił czy na  ekspozytor?  :P

oczywiście gablotka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie w prawdzie nie moje (moja rakietka leży u zegarmistrza na wymianie szkła) jednak zegarek praktycznie ten sam.

Mam wersje na bransolecie, która mi się nie bardzo widzi. Co byście zaproponowali do Rakietki, by wyglądało galante?

 

161659775_1_644x461_zegarek-mechaniczny-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna jaszczurka lub jej imitacja. A jeśli chodzi o bransoletę to kapitalnie pasuje do niej delikatny mesh.

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta czarny jaszczur lub jego imitacja może być świetny (tylko koszt może przewyższyć wartość zegarka)

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy powyżej, jeśli zaś bransoletkę to tylko mesh ..

Ja dziś zakupiłem taki Reda ( gruby jak piorun), do czarnuszka. Powiedzcie, że ok?

4cfe69b606484e01992c451ffa016309.jpg7f9bfbe730a2d0370fad6935090e9b59.jpgbf820ad76ebe1b03875142176e0c4973.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta czarny jaszczur lub jego imitacja może być świetny (tylko koszt może przewyższyć wartość zegarka)

 

Jeśli chodzi i imitację jaszczurki K.Reda 13PLN w hurtowni, u zegarmistrza pewnie ze 30pln. 

 

Enkil, OK :)

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem taki sam pasek w czarnym 55g ale wymieniłem bo za gruby. kupiłem identyczną stylistykę (czarny + białe przeszycia) tylko że firmy tekla i cieńszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem taki sam pasek w czarnym 55g ale wymieniłem bo za gruby. kupiłem identyczną stylistykę (czarny + białe przeszycia) tylko że firmy tekla i cieńszy

Ta grubość bardzo mi odpowiada, a zegarek też nie maleństwo. Czarny z białym szyciem sam się nasuwa, patrząc na tarczę, prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta grubość bardzo mi odpowiada, a zegarek też nie maleństwo. Czarny z białym szyciem sam się nasuwa, patrząc na tarczę, prawda??

Ciekawszy byłby czarny z zielonym przeszyciem pod kolor lumy. Widziałem taki z firmy Tekla.

Edytowane przez jazzualdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...jakie mielibyście propozycje do Urala (koperta aluminiowa, zlocona, tarcza biała, wskazowki złocone). Kombinuję i jakoś średnio mi wychodzi...


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kremowy ??

jakoś nie widzę tego koloru na nadgarstku ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po opisie to mi pasuje jasny ciepły brąz, gruby z przeszyciem w takim samym kolorze albo taką fakturą. Najlepiej jednak będzie, jak wrzucisz zdjęcie, może jeszcze coś innego przyjedzie mi do głowy :)

post-58041-0-83759600-1430938697_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co założyłem go na coś takiego, co było wolne, ale nie zachwyca do końca:

post-60883-0-34344100-1430940189_thumb.jpegpost-60883-0-18063400-1430940190_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Ural :)

Trafiłeś w lepszym stanie - gratuluję. Pasek do krabów nie może być z podkładką moim zdaniem bo to troszkę "zaciera" unikatowy kształt koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, ciepły brąz, odpowiednio gruby, najlepiej z jakąś fakturą, np. taką jak jak w moim błoneksie, ew. imitacja krokodyla (chyba, że chcesz zaszaleć to prawdziwy kroko :D ), przeszycia w kolorze paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi w takich wintydżach pasują paski w starym stylu, jak np. postarzana brązowa skóra bez szycia, pasek jednoczęściowy. :)

 

A co polecicie do chorągiewki ze złotym środkiem tarczy?? Mam ją na nowej bransolecie ale nie bardzo mi pasuje.

 

ED.

 

a4250680a8254aac90f3cfffcdd621dc.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co polecicie do chorągiewki ze złotym środkiem tarczy?? Mam ją na nowej bransolecie ale nie bardzo mi pasuje.

 

 

 

Czarny, skórzany pasek z jasnymi (żółtymi, złotymi?) przeszyciami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.