Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rysqut

Jaki pasek do mojego "ruska" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

029ed8ad37341eeb1dfa2070263fb2c3.jpg

Jakieś pomysły co do tego wostoka? Myślałem o brązowej imitacji strusia.

nie wydurniaj się z żadnym strusiem!

To śliczny wostoczek z czasów Nikity Chruszczowa - a więc dość filigranowy, jak na męską łapę... jedyny sensowny pomysł, to jakiś ładny (nie jakieś pierwsze z brzegu badziewie) pasek z podkładką - taki stylizowany na epokę.

 

Pooglądaj rzemiosło kolegi @andygp1 -> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/101829-kilka-skórek-handmade/page-28

albo skornik-styl ->http://allegro.pl/skorzany-super-mocny-pasek-d0-zegarka-kolory-skora-i5507049527.html

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wydurniaj się z żadnym strusiem!

To śliczny wostoczek z czasów Nikity Chruszczowa - a więc dość filigranowy, jak na męską łapę... jedyny sensowny pomysł, to jakiś ładny (nie jakieś pierwsze z brzegu badziewie) pasek z podkładką - taki stylizowany na epokę.

 

Pooglądaj rzemiosło kolegi @andygp1 -> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/101829-kilka-skórek-handmade/page-28

albo skornik-styl ->http://allegro.pl/skorzany-super-mocny-pasek-d0-zegarka-kolory-skora-i5507049527.html

Mega!

Właśnie obawiałem się, że na zwykłym pasku (teleskopy ma na 16mm) na mojej niemałej łapie ten zegarek będzie wyglądał po prostu śmiesznie. Nie pomyślałem o podkładce, a to jest właśnie to!

 

Od skórnika ten mi wygląda całkiem nieźle:

2.jpg

 

Dzięki ogromne za podrzucenie pomysłu, po realizacji z pewnością podrzucę foto. Jeszcze muszę tylko przejrzeć majstersztyki andy'ego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Broń Panie Boże!!!

ten model mam również, jest super. Ale to jest mega-pieszczoch! nawet ogromniasta stalowa amfibia wygląda na nim jak mini-pikuś :)

 

Tak prezentuje się mój okaz na pasku z linka (tyle, że wybrałem sobie bordo) ->

post-54348-0-66706600-1436369500_thumb.jpg

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń Panie Boże!!!

ten model mam również, jest super. Ale to jest mega-pieszczoch! nawet ogromniasta stalowa amfibia wygląda na nim jak mini-pikuś :)

 

Tak prezentuje się mój okaz na pasku z linka (tyle, że wybrałem sobie bordo) ->

Ok, zdaje się wobec tego na Ciebie :)

Faktura na podkładce była od nowości, czy sam ją dorobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O w mordkę! ale masz wzrok :)

W tym modelu paska, pani "skornik-styl" stosuje wytłoczoną skórę - fajnie to wygląda.

Ale jak się zdecydujesz, to proś o złote nity i klamerkę - lepiej pasują do złoconej koperty

 

Mam kilka wyrobów od skornik-styl i jestem z nich zadowolony. Do wołny i do pobiedki paski z podkładką wykonał mi @andygp1 i muszę powiedzieć, że ciut, ciut drożej ale absolutne mistrzostwo świata http://zegarkiclub.pl/forum/uploads/gallery/album_1340/gallery_54348_1340_690429.jpg

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordkę! ale masz wzrok :)

W tym modelu paska, pani "skornik-styl" stosuje wytłoczoną skórę - fajnie to wygląda.

Ale jak się zdecydujesz, to proś o złote nity i klamerkę - lepiej pasują do złoconej koperty

 

Mam kilka wyrobów od skornik-styl i jestem z nich zadowolony. Do wołny i do pobiedki paski z podkładką wykonał mi @andygp1 i muszę powiedzieć, że ciut, ciut drożej ale absolutne mistrzostwo świata http://zegarkiclub.pl/forum/uploads/gallery/album_1340/gallery_54348_1340_690429.jpg

Do andy'ego już pisałem i wiem co i jak.

Teraz tylko trafiłem na małe perturbacje - pokazałem zdjęcie Twojego Wostoka lepszej połówce i usłyszałem, że pasek jak dla gladiatora nie pasuje do tak delikatnego zegarka, po czym zaproponowała turkusowy! (zaczynam podejrzewać, że mi się czai na tego Wostoka i sama chce nosić, a z podkładką nie będzie jej pasować!)

 

A co byś powiedział na złote nity i klamrę + turkusowe przeszycie (pod kolor wskazówek i indeksów) - pomysł równie kiepski co moje poprzednie, czy może zda to egzamin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam negocjacje w sprawie podkładki, trzymajcie kciuki!

 

Gorzej niż kiepski. Z turkusem będzie za przeproszeniem pe..ski :D

Nadal mniej p... niż cały turkusowy :D

 

A jaki to, turkusowy?

Coś pomiędzy lazurowym wybrzeżem o świcie, a błękitem morskiej fali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam negocjacje w sprawie podkładki, trzymajcie kciuki!

 

 

Nadal mniej p... niż cały turkusowy :D

 

 

Coś pomiędzy lazurowym wybrzeżem o świcie, a błękitem morskiej fali :P

A, czyli jasno niebieski :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ani niebieski, ani zielony ...innymi słowy: jedno i drugie :)

 

Mam jednego sowieckiego staruszka na pasku w jakimś takim kolorze

http://zegarkiclub.pl/forum/uploads/gallery/album_1340/gallery_54348_1340_130543.jpg

i powiem Wam, że niestety nie zanotowałem żadnych ofert ani sygnałów (typu przeciągłe spojrzenie czy mrugnięcie okiem) ze strony osobników w spodniach...

 

@jj.suharsky,  podejrzenie, że ktoś chce przejąć Twojego wostoczka jest moim zdaniem, bardzo realne :)     Jak już wyżej pisałem: on ma coś 32mm średnicy i naprawdę "dziwnie" wygląda na męskiej łapie z wąziutkim paseczkiem. Natomiast przez swój "niecodzienny" kształt, spokojnie nadaje się na kobiecy nadgarstek. Od biedy może nawet podszywać się pod damski zegarek...

 

Suma summarum - zacznij myśleć o dwóch paskach! :)

 

 

 

złote nity i klamrę + turkusowe przeszycie (pod kolor wskazówek i indeksów) - pomysł równie kiepski co moje poprzednie, czy może zda to egzamin?

To wcale nie musi być zły pomysł! Popatrz na pasek mojej wołny -> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/101829-kilka-skórek-handmade/page-22

@andygp1 doradził mi przeszycie jaskrawo-błękitne (którego sobie nie wyobrażałem) a wyszło super! :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani niebieski, ani zielony ...innymi słowy: jedno i drugie :)

 

Mam jednego sowieckiego staruszka na pasku w jakimś takim kolorze i powiem Wam, że niestety nie zanotowałem żadnych ofert ani sygnałów (typu przeciągłe spojrzenie czy mrugnięcie okiem) ze strony osobników w spodniach...

 

@jj.suharsky,  podejrzenie, że ktoś chce przejąć Twojego wostoczka jest moim zdaniem, bardzo realne :)     Jak już wyżej pisałem: on ma coś 32mm średnicy i naprawdę "dziwnie" wygląda na męskiej łapie z wąziutkim paseczkiem. Natomiast przez swój "niecodzienny" kształt, spokojnie nadaje się na kobiecy nadgarstek. Od biedy może nawet podszywać się pod damski zegarek...

 

Suma summarum - zacznij myśleć o dwóch paskach! :)

 

 

 

To wcale nie musi być zły pomysł! Popatrz na pasek mojej wołny -> http://zegarkiclub.pl/forum/topic/101829-kilka-skórek-handmade/page-22

@andygp1 doradził mi przeszycie jaskrawo-błękitne (którego sobie nie wyobrażałem) a wyszło super! :)

Jako, że szukając dwa miesiące temu jednego zegarka kupiłem przy okazji prawie 10 innych, budżet na paski się chwilowo wyczerpał.

ALE! kupiłem dzisiaj w lumpeksie dwa skórzane paski do spodni, jutro lecę po skalpel, jakieś nici i może uszyję ubranko dla Wostoczka. Istnieje nikły cień nadziei, że cokolwiek sensownego mi wyjdzie, więc spróbuję. Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije! ;)

 

I na przekór wszystkiemu zrobię genderowy pasek - spróbuję to przeszyć czymś jasnym, pod kolor wskazówek i indeksów. Ten Twój od andyego wygląda elegancko z niebieskimi nićmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że szukając dwa miesiące temu jednego zegarka kupiłem przy okazji prawie 10 innych, budżet na paski się chwilowo wyczerpał.

ALE! kupiłem dzisiaj w lumpeksie dwa skórzane paski do spodni, jutro lecę po skalpel, jakieś nici i może uszyję ubranko dla Wostoczka. Istnieje nikły cień nadziei, że cokolwiek sensownego mi wyjdzie, więc spróbuję. Kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije! ;)

 

I na przekór wszystkiemu zrobię genderowy pasek - spróbuję to przeszyć czymś jasnym, pod kolor wskazówek i indeksów. Ten Twój od andyego wygląda elegancko z niebieskimi nićmi.

Turkusowych nici nie było niestety, więc powstało takie oto dzieło:

89401944051696141856.jpg

64553587520931959596.jpg

Jeszcze tylko dziurki, wymiana na złotą klamrę w dobrym rozmiarze i do czasu kupna czegoś innego mogę nosić dziadkowego Wostoka na pasku zrobionym własnymi lewymi dłońmi! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo... dałeś radę chłopaku! :)

Z tego co wspomniałeś, masz więcej materiału, więc przymierz się teraz do zrobienia paska z podkładką


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i słuchając się rad kolegi cofera jest pasek z podkładką.

Pierwszy w życiu zrobiony pasek. Wiem, że dużo mu brakuje do ideału, ale i tak będę nosić z dumą! :)

 

7711ecb823267c21c4a301907b71a2c5.jpg0dc0d8ade64337c1ae46b13239bd4411.jpg

Edytowane przez jj.suharsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję samozaparcia. Mi po zrobieniu pierwszego paska przeszło :(


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję samozaparcia. Mi po zrobieniu pierwszego paska przeszło :(

Ja dzisiaj kupiłem wybijak i piękną czarną skórzaną kamizelkę, z której wyjdzie kolejny twór ("Proszę Pana, taka ładna kamizelka, to szkoda niszczyć, Pan najpierw przymierzy. A nie lepiej kupić pasek? Taniej wyjdzie." :D ), więc liczę, że na pierwszym się nie skończy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie s t r a c h wpuszczać @suharskyego do secondhandu! :)

 

Teraz dziadkowy wostoczek na "pieszczoszku" - pierwsza klasa! naprawdę


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim połączeniu?

f1ccfd35b9d44d5f0481d2d1591c107b.jpgdab9423361f29e72561a228267c37a97.jpg

 

* tak naprawdę to chciałem się pochwalić kolejnym własnoręcznym paskowym wyrobem :P ale przy okazji słucham opinii czy dobrze to wygląda. Wcześniej Pobiedka siedziała na srebrnym meshu, ale trochę za gruba na niego chyba jest.

Edytowane przez jj.suharsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko: pasek według mnie świetny :) nie masz ich więcej ? Ale jeśli chodzi o kompozycje z pobiedą tą to nie pasuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej skóry mam na jeszcze 2 sztuki, wiec mogę mieć wiecej;)

 

Poważnie uważasz, że kiepsko to wygląda z tym zegarkiem? Zdjęcia z fleszem bo robione wieczorem, wiec moze nie być widać, że ona jest fioletowa.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób w świetle naturalnym, wtedy ocenimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ale jednak nie :/ jakiś czarny pasek z ciemniejszą nitką by pasował. No i oczywiście gładki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.