Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rysqut

Jaki pasek do mojego "ruska" ?

Rekomendowane odpowiedzi

20 ci wejdzie bez podcinania.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taką piękną Pobiede na pasku bezszwowym Diloya, ale myślę czy nie dać jej na pasku z podkładką. Co o tym myślicie?

fdfac4ad469172c301bff07c72113279.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę dokładnie to samo, co rysqut. Idealnie dobrany pasek wg mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego czy chcesz mieć pasek bardziej adekwatny do epoki, z której wywodzi się zegarek, czy też decydują inne względy. W tym pierwszym przypadku pasek z podkładką lub przetykany jak najbardziej wskazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Nie jestem aż takim szpanerem żeby nosić zegarek na bransolecie w złotym kolorze, więc będzie pasek. Tylko jaki? Może jasny brąz z przeszyciem? Od razu zastrzegam że nie lubię faktury jaszczurki i krokodyla, więc raczej gładki pasek :) Co myślicie?

 

 

 

post-69664-0-32559000-1437404723_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem aż takim szpanerem żeby nosić zegarek na bransolecie w złotym kolorze, więc będzie pasek. Tylko jaki? Może jasny brąz z przeszyciem?

 

Ja tam dałbym raczej czarny, pod kolor indeksów i napisów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Indeksy są złote, tak na zdjęciu wyszły. A brązowy - dziewczyny lubią brąz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej Rakiety mimo wszystko moim zdaniem pasuje ładna, żółta bransoletka - czy to szpanerskie to już wedle uznania, ja bym tak ją nosił :) 

to wg mnie jeden z tych zegarków, które tracą na urodzie wrzucone na pasek - podobnie Poljot 55G, jak dla mnie tylko na masywnej, najlepiej stalowej bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta Rakieta była moja,jak bym taką miał,lub kiedy będzie moja to bym jej zarzucił pasek pod kolor tarczy czyli jakiś popielaty,szary lub coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarmaister popilowal branse. Pasuje?

 

a moim skromnym zdaniem nieee :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby zrobił dobrze ale nie zrobil dobrze. Bransoleta założone ale żeby ją zdjąć to pewnie będę musiał połamać teleskopy. Myślenie u tego pana na najwyższym poziomie to nie stało ;] A tu taki ładny niebieski paseczek od swatcha przyszedł i by się przymierzyło ;(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Poljot na bransolecie może być, na lato w sam raz - zresztą na nato i gumie też byłoby ok, kolorystyka i sportowy charakter daje dużo możliwości paskowych zależnie co komu pasuje :)

 

Do Rakiety szukam teraz jakiejś ładnej bransolety, latem i tak skórzany pasek się nie sprawdzi :)

 

Może coś takiego?

232.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby zrobił dobrze ale nie zrobil dobrze. Bransoleta założone ale żeby ją zdjąć to pewnie będę musiał połamać teleskopy. Myślenie u tego pana na najwyższym poziomie to nie stało ;] A tu taki ładny niebieski paseczek od swatcha przyszedł i by się przymierzyło ;(.

Niekoniecznie. Nie widzimy bransoletki od spodu - a to mocowanie na jej końcu może posiadać od spodu wycięcia właśnie ułatwiające wpinanie/wypinanie teleskopów z zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie ma wycięcia, stad moje smutne wynurzenia :]. Wcisnąć wcisnął ale żeby wyjąć trza będzie zniszczyć teleskopy chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to nieodpowiedni post, ale jestem w szoku ostateczną ceną jaką osiągnął ten oldskoolowy pasek z epoki ...bądź co bądź   u ż y w a n y !!!! ->http://allegro.pl/skorzany-pasek-z-kompasem-i5560484543.html

ciekawy jestem, czy licytujący zamierzali go osobiście dalej używać???

post-54348-0-74809600-1438338138_thumb.jpg


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Miał być pasek, potem szukałem bransy, ale ciężko było znaleźć pasujący odcień złotego. Ostatecznie trafił na pasek :)

 

post-69664-0-19265100-1438522158_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

77a6da94d2ec880b3582429626a67b42.jpg

Taką ładną pobiedke dostałem i myślę nad ubraniem dla niej, tzn kolorem jej ubrania... Może ma ktoś taką i jakoś ładnie przystrojoną? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przymierze bo mam jakiś na pewno ale myślę czy zegarka nie dam mamie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam już totalny hardkor :D dzięki koledze z forum mam wostoka komandira zakaza lecz nie wiem w co go ubrać :/ aktualnie jest na najtańszy pasku z podkładką który ma już z dwa lata, a wygląda to tak

17e4bab8afad923c1878ef131c7cd064.jpg

Ogólnie tragedii nie ma, ale ciekaw jestem w czym Wy macie swoje zakazy bądź w czym byście je widzieli. :)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.