Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rysqut

Jaki pasek do mojego "ruska" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co tu dobrać?

 

 

 

Może też skórzany NATO, ale np beżowy, czarny raczej nie będzie pasował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też skórzany NATO, ale np beżowy, czarny raczej nie będzie pasował...

Skórzane nato???? A gdzie takie cudo można kupić?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórzane nato???? A gdzie takie cudo można kupić?

 

 

Ano mam jedno, jakbyś chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórzane nato???? A gdzie takie cudo można kupić?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Zamówić u "strapmakera" lub, bardziej po polsku, kaletnika. ;) Chociaż ostatnio, widziałem skórzane nato u mojego małomiasteczkowego zegarmistrza. Tylko że było dość grube i nie wiem, jak by się układało pod zegarkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówić u "strapmakera" lub, bardziej po polsku, kaletnika. ;) Chociaż ostatnio, widziałem skórzane nato u mojego małomiasteczkowego zegarmistrza. Tylko że było dość grube i nie wiem, jak by się układało pod zegarkiem.

 

Grube niestety są beznadziejne, szczególnie dla wersji 18mm. Dwie warstwy to jednak za dużo.

 

Kupiłem niedawno dla siebie i to porażka była, teraz mam z delikatniejszej skórki i jest świetny.

Edytowane przez rinkazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grube niestety są beznadziejne, szczególnie dla wersji 18mm. Dwie warstwy to jednak za dużo.

 

Kupiłem niedawno dla siebie i to porażka była, teraz mam z delikatniejszej skórki i jest świetny.

Zgadza się, najlepiej wyglądają bez zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze podejście do własnoręcznie zaplatanego paska z paracordu. Niestety trochę nieudane.

 

4226f9e9450a15a57bb0f82e0556b31a_big.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Moje pierwsze podejście do własnoręcznie zaplatanego paska z paracordu. Niestety trochę nieudane.

 

 

Wyciągnij rdzenie z parakordu. Wyjdzie bardziej płaskie i wizualnie delikatniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka szerokość paska pasuje do Poljota de luxa?

Ewentualnie ma ktoś namiary gdzie można kupić ładny ciemno-brązowy pasek typu krokodyl?

Edytowane przez pabloo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka szerokość paska pasuje do Poljota de luxa?

Ewentualnie ma ktoś namiary gdzie można kupić ładny ciemno-brązowy pasek typu krokodyl?

18 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gumy w kolorze niebieskim do noworuskiej amfibi "suba dude" z niebieską tarczą o ta: https://meranom.com/en/amphibian-classic/420/vostok-watch-amphibian-classic-420059.html  myślałem o pasku Bonetto, ale nie mogłem znaleźć w odcieniu niebieskim jedynie czarny kolor. Chodzi mi o pasek z dobrego gatunkowo materiału pofałdowany przy uszach zegarka (coś jak paski w SKX'ach), najlepiej jakby można było dostać w Polsce.

Edytowane przez Kappuchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Mnie zbywa nówka do Wostoka, ale czarny :D (Pasek silikonowy) I nikt go nie chce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Szanowni koledzy, czy któryś z was wymieniał bransoletę na gumowy pasek w Amfibi jak poniżej. Mam mniej więcej pomysł jak to zrobić (wycinać środek w pasku i użyć zakręcany teleskop, ale czy to będzie dobrze wyglądało? Może ktoś pokazać swoją Amfibie.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/7252-najnowsze-zakupy-nowe-nabytki/page-1904?do=findComment&comment=2048635

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Panowie kupujecie fajne, sprawdzone paski 16 mm? A gdzie 18 mm? Mowa o takich do noszenia a nie tych co do zapięcia i gabloty :)

 

Ja mam większość z cheapestnatostraps, ale raz że nie mają tam 16mm, a dwa znudziły mi się te wyntedżowe pętelki-przeszycia :) i szukam innego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję sprawdzę. Zapomniałem dodać że fajnie jak te paski nie są zbyt grube, niektórym staruszkom jednak lepiej na cieńszych paskach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiłem ostatnio Slave chorągiewkę ze "złotą" tarczą. Do pełni szczęścia brakuje mi paska. Najlepiej dobrany pasek do tego zegarka (według mnie) to pasek kolegi jazzualdo (zapożyczone zdjęcia poniżej). Jest to stary pasek Alfa (sprzed dwóch lat) chyba już nie produkowany.

Szukałem dwa tygodnie i nie mogę niczego takiego samego lub nawet podobnego znaleźć. Czy ktoś może pomóc, będę bardzo wdzięczny.

post-98656-0-83079100-1500987713_thumb.jpg

post-98656-0-35633600-1500987720_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest mój pierwszy, gotowy do założenia. Pasek nie spasował perfekcyjnie, ale jest wg mnie całkiem nieźle.

post-98656-0-99880300-1501162081_thumb.jpg

post-98656-0-63875900-1501162094_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

No i jest mój pierwszy, gotowy do założenia. Pasek nie spasował perfekcyjnie, ale jest wg mnie całkiem nieźle.

To jeszcze tylko wskazówki podmalować i w ogóle będzie pięknie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Jaki pasek by wg was pasował do takiego poljota?

Mam jeszcze pytanie odnośnie szkiełka.

Da się je wymienić na nowe?

post-51912-0-73141400-1501179906_thumb.jpg

Edytowane przez Roni11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, wskazówki to nadal zdecydowanie słaby punkt. Chociaż takie "dziurawe" mają swój specyficzny urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.