Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rysqut

Jaki pasek do mojego "ruska" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam do tego zegarka poljot kwarc o tym kolorze bransoletę jakomś klasyczną byle nie majątek kosztowało..

 

post-102796-0-36853400-1586368212_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast bransolety, która przy noszeniu będzie wycierać złocenie na uszach, pomyśl nad cienkim, jednolitym, brązowy paskiem z pomarańczowym przeszyciem. Będzie bardzo dobrze grało, zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem tylko paski są sezonowe szybko niszczą a bransoleta trwalsza jest. I tak bym nosił od święta zegarek. A fajnie po udawać że zegarek że złota..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak upadłeś na tę bransoletę to Ci jutro rano pokażę czego szukać. Zdjęcie będzie jutro rano.

I tu nie ma co udawać tu trzeba złoty kupić!

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O super dziękuję a gdzie taki pasek nabyč i czy on jest trwały na lata..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O poszukam jeśli pasek ma zachować nie wytarty kolor złoty to jak najbardziej warto pasek zakupić. tylko czy jakiś pasek będzie na lata a nie na chwilę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rzadko nosisz to pasek będzie na ... lata, a jak często nosisz to będzie na dwa ... lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć poradźcie mam dylemat mam poljota jak na foto zmuszony jestem zmienić bransoletę gdyż obecna jest matowa odcień szary a koperta zegarka chrom połysk.I tu nie wiem jaki pasek założyć gdyż koperta ani biała ani czarna więc nie wiem jaką dobrać niby są markowe poljot na allegro ale czy oryginał a i większe a 15 mm trzeba rozstaw paska. nie chciał bym uroku popsuć zegarek nie jest duży nie za gruby na garniturowca pod koszule nadaje się na dodatek to chyba poljot mało spotykany w stanie koperty jak nowym..

poooooooooollllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiioooooooooooooooottttttttttttttttt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Właśnie odebrałem z serwisu i szykuję się do zakupu "ubranka". Jaki pasek podpowiecie? 

Myślę o czymś mniej klasycznym, może odrobina ekstrawagancji, zabawa kolorem... 

IMG_20201027_140553.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, krislet74 napisał:

Kolorowy zawrót głowy 😁

IMG_20200814_135650.jpg

Z takimi tęczowymi kolorami to by mnie narodowcy ganiali po ulicach 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiś pomysł na fajny pasek do mojej Kamy? Myślałem nad paskiem z podkładką ale może macie lepsze pomysły?

Screenshot_20201215-215512_eBay.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemny szary z czarną nicią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.