Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

Kulinaria, co jeść, jak to zrobić.....? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ok :) Jako osoba mocno aktywna w tym wątku, poczułem się wręcz dotknięty :lol:  :lol:  :lol: . A już na pewno nie zdarzyło mi się przez 7 lat mojej obecności na forum kogoś obrazić.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba, ze wegetarian swoimi potrawami z miesa :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wege koleżanka mówi, że jem zwłoki.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz słuchać żony, nie koleżanek ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wege koleżanka mówi, że jem zwłoki.

 

G6

"Twój żołądek grobem zwierząt"   :D


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Twój żołądek grobem zwierząt" :D

Mój to cmentarzysko, no ale jakoś nie mogę się oprzeć...2a94095f84f8f51cd50b07c3740e4e6f.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wege koleżanka mówi, że jem zwłoki.

G6

Dobre zwłoki nie są złe. ;)

 

EfRjgJ.jpg

 

Znam pewną wegankę z ok 10 letnim stażem, która przy każdej nadarzającej się sposobności powtarza, że jest weganką. Prawdziwy hardcore. :) A wcale bym się nie zdziwił, gdyby w nocy skrytożerczo podżerała kiełbachę popijając surowym jajkami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Twój żołądek grobem zwierząt"   :D

 

 

Słuchaj, niby wege, gardzi mną jako pożeraczem zwłok i człowiekiem przykładającym rękę do bestialskiego chowu zwierząt celem ubicia. Ale... Jak raz w zeszłym roku wróciliśmy o 4 nad ranem do mnie wszyscy po baletach, to zarówno ona jak i jej wege narzeczony wcinali skrzydełka, które zostały sprzed wyjścia aż im się uszy trzęsły :lol:  :lol: :lol:  Ja tam bez mięsa żyć nie mogę, próbowałem oczywiście, bo trzeba mieć otwarty umysł na inny punkt widzenia. No nie mogę, po posiłku bez zwłok jestem po max 90 min głodny. Wystarczy, że raz na jakiś czas, jak jestem u nich na imprezie, to mam wege wieczór. Znamy się jakoś 18 lat a mamy po 32lata, są wege chyba od 7 lat, nawróceni... hehehe


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka bez wątpienia powinna się leczyć. Od dawna to wiadome. 

post-6254-0-75907400-1523953706_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją siostrę też przekabaciła, ale nie chcę jej za bardzo podskakiwać, bo dba o moje zęby :lol:  :lol:  :lol: . Pod koniec miesiąca rwie mi drugą ósemkę, wiec udaje że wegetarianizm jest super :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Oni" to robią wbrew sobie - człek musi żreć mięso 

Koniec kropka !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Oni" to robią wbrew sobie - człek musi żreć mięso 

Koniec kropka !!! 

 

 

Nie musi. Chociaż ja tam lubię. 

Ale robię sobie od mięsa przerwy czasami. I ostatnio staram sie go jeść mniej ale nie planuję eliminować z diety.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Powiedzcie, że to żart! Tak na poważnie żywicie się paszą i popijacie to wodą?! Cóż za okropność, niezdrowy tryb życia. Nie martwicie się, że w najlepszym razie zgniją wam od tego kiszki? Nawet w Ciemnych Wiekach Średnich nikt przy zdrowych zmysłach nie pił czystej wody. Ten przywilej był zarezerwowany dla przesłuchiwanych przez Inkwizytora. Jedzenie paszy np. korzonków było widomym przejawem upodlenia.

Jedyne obrazy z Epoki Renesansu z paszą to wymalowana martwa natura "włoszczyzny". Ale jak władca albo inny wielmoż kazali się malować to nie na tle kapusty ale pieczystego jelenia albo dzika.

 

O tempora, o mores!

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naklejka-i-love-sushi.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

 Nie bardzo jarzę powyższy rysunek. No ale moje kiszki działają na starym jadłospisie, takim normalnym, nie udziwnionym. Głowa i cała reszta podobnie :) .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie bardzo jarzę powyższy rysunek.

 

Surowe mięso, śledź i takie tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Nadal nic a nic. Że niby ten pan jest rybakiem i przyniósł żonie śledzie a teraz po nocnym połowie w czasie sztormu padł na łóżko jak popadło?

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby pipka pachnie śledziem. Ale ja się z tym nie zgadzam. Jeśli miałbym doszukiwać się konotacji zapachowej cipki z żywnością to niemyta cały dzień potrafi przypominać bukietem zapachowym Serek Ołomuniecki.

 

Natomiast sushi ze śledziem to je niezły fuckup.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało wam słuchania w telewizji, co chwilę jakaś pani skarży się na rozwolnienie, zatwardzenie lub grzybicę; to jeszcze tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie , nie... ja widziałem taką naklejkę na samochodzie pewnego pana, który jest kucharzem w restauracji sushi tuż za rogiem i nie rozumiem dlaczego to sobie nakleił... Pewnie lubi swoją pracę :rolleyes: Poza tym śledź w sushi? ;) Nie występuje...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś trafiłem na radosną twórczość pt. nigiri ze śledziem. Ma-sa-kra.

 

 

Mało wam słuchania w telewizji, co chwilę jakaś pani skarży się na rozwolnienie, zatwardzenie lub grzybicę; to jeszcze tu?

Ale ja nie o chorobach a o sytuacji sprzed prysznica. Są amatorzy tejże sytuacji, wśród sławnych tego padołu np. Napoleon wybitnie preferował.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, Piotrek,   serek ołomuniecki................. :D. :huh::blink::D:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Sushi ze śledziem...?! Kucharz musi być zboczeńcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.