Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość kochanka

Baby Rolex - ICE WATCH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kochanka

Zegarki są jak dzieci, nie można powiedzieć, które kocha się bardziej... ;)

 

 

ICE WATCH to typowy burek. Chińczyk z japońskim sercem, jego design stworzony zaś został w Belgii. Do jakiego działu się więc nadaje? Jestem zaskoczona, iż nikt dotychczas nie wspomniał o tym zegarku na forum, albowiem jest on GENIALNY i doceniany przez naród niemiecki (świadczy o tym agresywna kampania reklamowa, nawet podczas programów rozrywkowych latają ci zegarki Ice Watch we wszystkich kolorach na ekranie). 

 

Po krótkim wstępie chciałabym wypowiedzieć się na temat codziennego użytkowania tego zegarka. Jest to takie stworzenie, którego nie będzie ci szkoda wrzucić do błota albo pójść w nim na rower. Gumowa bransoletka sprawia, iż możesz się w nim pocić i kąpać nie boisz się, że cokolwiek się w nim uszkodzi. Zegarek jest niezniszczalny i nie ma malowanej koperty :) koperta cała jest gumowa i plastikowa... proste. Nie ma wpadek jak w Ennio Vittori. Pasek się trzyma dłużej niż w Certinie. 

 

Wypowiedzcie się PANIE I PANOWIE :) 

post-78822-0-73212700-1424367899_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo za 60 złotych za sztukę,  Casio MRW-200,  więc po co płacić 400 złotych za Ice-Watch?

X0N0y3n.jpgnkNsheL.jpg?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka

Mam tego samego :)post-70526-0-77768900-1424373190_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Do jakiego działu się więc nadaje?" Do damskiego :) . A bezel to mu się kręci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ modów i admina o wykasowanie tych klonów ( mam na mysli uzytkowników , których wyśledziliśmy ) i blokady ( bany ) na IP

Mam tego dosyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

EDIT: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: ?

 Meeee

post-6402-0-81506100-1424376877.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka

PROSZĘ modów i admina o wykasowanie tych klonów ( mam na mysli uzytkowników , których wyśledziliśmy ) i blokady ( bany ) na IP

Mam tego dosyć

Bezpodstawne oskarżenia... widzę, że to forum nie jest zbyt przyjazne dla nowych użytkowników. 

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk. Zegarek założony kilkanaście razy. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10. Wiem, że to kwestia gustu, ale dla mnie czarna tarcza w tym wypadku wygląda lepiej niż biała, jest super.
      W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Bielsko-Biała/Tychy
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena  43 500 zł.










    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk 7/10/2022 roku. Zegarek noszony wyjątkowo sporadycznie, nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10.  Zdjęcia są nieobrabiane poza usunięciem numeru seryjnego, część zdjęć robiona w 50MP i na zbliżeniu widać trochę pojedynczych drobinek kurzu, na żywo ich nie dostrzegłem. W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Śląsk, Małopolska. 
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena 46 500  43 500 zł.



















    • Przez Lewy91
      Dzień dobry,
       
      Jak w tytule, kupię nowe Pepsi na oyster , może być w stanie Like New. Rozważę również Sprite na oyster. 
    • Przez karol1302
      Cześć,
      na sprzedaż zegarek Rolex Sea-Dweller 4000 116600 z prywatnej kolekcji.
      Drugi właściciel, zegarek w pełnym sklepowym komplecie, nigdy nie polerowany i nigdy nie serwisowany.
      Zegarek nosi normalne ślady użytkowania, jednak jest jednym z wielu, stąd jego stan określam spokojnie na 8 w skali forumowej.
      Zegarek na punktualnym chodzie około 1 s odchylenia.
       
      Cena 67 tyś, wysyłka lub odbiór zgodnie z dyspozycjami kupującego.














×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.