Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Adi

Deep Blue - pokażmy amerykańców ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniany toolwatch? Z taką fajną tarczą...

 

Ostatnio jakoś wszystkie automaty są u mnie "zapomniane"... a tego DB to chyba z pół roku na łapie nie miałem... chyba się starzeje :D Niemniej tarcza faktycznie świetna, w sumie dlatego został na "stanie magazynowym"... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa sztuka :)

 

UGndg8u.jpg?1


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło... a tak poza tym latane było w terenie? Bo widzę kozaki chyba się suszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karloss no było, offroad w Rumunii i na Ukrainie, a w drodze powrotnej u Alberta w Gryfie MC Radom wymienialiśmy napęd w KLE żony (w środę). Fajną ekipę tam macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moment w przerwie między zmianą "G" na "G"

 

DSC05518.jpg

 

DSC05519.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki :-)

Jeden z dwóch, drugi w ciemnej oprawie.

Bardzo fajne zegarki i mają to coś w sobie co cieszy. Może dlatego że nie są smutne, a do tego solidne i czuć że się coś ma na ręku :-)

 

 

post-93467-0-42541000-1504216425_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki :-)

Jeden z dwóch, drugi w ciemnej oprawie.

Bardzo fajne zegarki i mają to coś w sobie co cieszy. Może dlatego że nie są smutne, a do tego solidne i czuć że się coś ma na ręku :-)

Czekamy na zdjęcia drugiego egzemplarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś temat ostatnio przystopował. Może po wakacjach pojawi się więcej zdjęć.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto i mój w ciemnej oprawie :-)

Chodzi za mną ten zegarek... Tylko kwestia rozmiaru.

Ile masz w nadgarstku? Jak komfort noszenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi za mną ten zegarek... Tylko kwestia rozmiaru.

Ile masz w nadgarstku? Jak komfort noszenia?

Mam 17,5 i idealnie leży. Komfortowo się nosi. Jak się o nim nie myśli, to jest się nieświadomym że jest na ręku :-)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

właśnie noszę się z zamiarem dołączenia do klubu posiadaczy Deep Blue. Już byłem prawie pewien czego chcę i klops, bo już taki pewien nie jestem. W związku z tym mam prośbę - zdecydowałem się na model Pro Sea Diver 1000, ale nie wiem, który kolor (miał być pomarańczowy). Waham się między pomarańczowym a białym, ale chętnie też zobaczyłbym zdjęcia niebieskiego i zielonego.

 

Przechodząc do prośby - czy jest na forum ktoś, kto ma wspomniany zegarek w jednej z tych wersji kolorystycznych i mógłby wrzucuić zdjęcie (nadgarstkowe, bądź nie) w realnych warunkach, a nie studyjne, jak na stronie?\

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam.
MM

 

Edit:
Białego znalazłem. Gdyby tylko jeszcze ktoś pomarańczowym poratował.

 

deep-blue-pro-sea-diver-1000m-automatics

deep-blue-pro-sea-diver-1000m-automatics

Edytowane przez MateuszM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Co to dokładnie za model? Jest w sprzedaży?


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Co to dokładnie za model? Jest w sprzedaży?

 

Też przeglądałeś w sieci strony o życiu sexualnym mrówek afrykańskich z doliny Kongo i bana na google dostałeś? ;):D :D

 

http://www.atomictime.pl/index.php?cPath=41_43_56

 

A zegar faktycznie świetny, jakby był na NH a nie na rasowo podejrzanym mechanizmie "szwajcarskim" to pewnie bym miał w pudełku.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przeglądałeś w sieci strony o życiu sexualnym mrówek afrykańskich z doliny Kongo i bana na google dostałeś? ;):D :D

 

http://www.atomictime.pl/index.php?cPath=41_43_56

Kurczę skąd wiesz? Wyświetla sie to gdzieś w profilu ;p

Po prostu jest zbyt późno i chciałem na szybko zapytać nie szukając. Ale dzięki za odpowiedz.


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarudzę sę bo o ile pierwszy w historii homage skx-a, tak w sumie wręcz lepsza wersja, posiadał swój urok, to to jest już perfidna zżyna. Plotka krążyła o końcu skx-a, w dodatku to model od lat produkowany, nie wywoływał w moich oczach konfliktu interesów, wręcz sprawiał wrażenie uhonorowania bohatera ;) ale zrobili żółwia tak podobnego że jak nie masz zdjęć obok siebie to ciężko odróżnić i to jeszcze jest model z dużym sukcesem niedawno reaktywowany. Aż źle mi się teraz na moje DB patrzy, aż w oczach straciło, chodź na tyle mało że myśl o sprzedaniu może raz się tylko od dekla odbiła i wyleciała no ale jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł, kawał odważnika, ale leży całkiem nieźle jak na 44 mm (nadgarstek 18 mm). Sea Diver III w wersji pomarańczowej. Jedynie bransoletę trzeba będzie skrócić.

 

gallery_58899_3296_458410.jpg

gallery_58899_3296_1099561.jpg

Zdjęcia trochę słabe, bo niestety z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.