Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Adi

Deep Blue - pokażmy amerykańców ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Super ta pomarańczka!

 

 

Oooppsss... Marchewka..? :rolleyes:

Może być i marchewka tu tak dla porównania na czarnym i marchewkowym pasku:7e043a3216d44bfda4bbc21ad9362ca2.jpg35269a7b31187f930ac74b89a59b7785.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i tak mu dobrze, fajnie, że masz go w co przebierać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mąż ma, ja mu tylko podbieram do pokazania go tutaj

No dobra, z jeden dzień go ponosiłam, trochę za duży rozmiar na mnie

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie wygląda na za duży, wydaje mi się, że przyzwoicie leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie wygląda na za duży, wydaje mi się, że przyzwoicie leży.

No niby tak, ale go czuję aż za dobrze. Pewnie jakbym ponosiła go parę dni, to bym przywykła i do rozmiaru i do ciężaru

@Spayki niezła kolekcja

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W atomic zostały tylko białe. Zastanawiam się nad kupnem. Miałeś okazję może na żywo oglądać taką właśnie wersję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które z modeli w cenie do około 1500zł polecacie? Jak jest z jakością lumy, czy jest porównywalna do seiko? 

Coraz bardziej przymierzam się do zakupu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które z modeli w cenie do około 1500zł polecacie? Jak jest z jakością lumy, czy jest porównywalna do seiko?

Coraz bardziej przymierzam się do zakupu...

Jak zależy Ci na jakości lumy to NIE Master 1000 i Nato. Sama to jakiś czas temu rozważałam, i Nato mi odradzono, a Mastera zanabyłam no i nie świeci Pamiętam, że kolega mi wtedy polecał Sea Divera i Juggernauta jako modele z dobrą lumą. Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na forum jest dystrybutor DB podacie nick?

 

AtomicTimePL

 

 

Swoją drogą jak DB to tylko z trytem :D

 

 

ymRUXA3.jpg

 

 

albo tak Master sama luma

 

a8mdUgC.jpg

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi.

Pośród typów, to master 1000 czarny z pomarańczowym bezelem wpadł mi w oko, do tego jeszcze Jugerrnaut (szkoda, że tylko białe zostały), Pro Sea i Pro Sun.

Po głowie chodzi mi jeszcze Seiko Baby Tuna....

Edytowane przez genek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi.

Pośród typów, to master 1000 czarny z pomarańczowym bezelem wpadł mi w oko, do tego jeszcze Jugerrnaut (szkoda, że tylko białe zostały), Pro Sea i Pro Sun.

Po głowie chodzi mi jeszcze Seiko Baby Tuna....

 

I jak tam został jakiś nabyty ?


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AtomicTimePL

Ja odradzam.. i nie tylko ja. Już lepiej kliknąć ciut drożej w niemieckim sklepie, przynajmniej będzie duuuuuużo szybciej. I kontakt wzorowy. Atomic porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dostawą problem? Bo jeśli chodzi o ceny/odpowiedzi na maile przed zakupem to ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dostawą problem? Bo jeśli chodzi o ceny/odpowiedzi na maile przed zakupem to ok

 

Zamówienia w sklepie AtomicTimePL nie są realizowane od ręki, zegarki są sprowadzane od producenta, rekompensatą za to jest niższa cena, i gwarancja w Polsce plus oczywiście patriotyzm gospodarczy.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te terminy podane są raczej dotrzymywane zazwyczaj ok. 5-7 dni czy różnie to bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia w sklepie AtomicTimePL nie są realizowane od ręki, zegarki są sprowadzane od producenta, rekompensatą za to jest niższa cena, i gwarancja w Polsce plus oczywiście patriotyzm gospodarczy.

 

Co mi po niższej cenie, jak kontakt ze sprzedającym jest żałosny. :/ Odnoszę wrażenie, że właściciel Atomica, będąc jedynym dystrybutorem DB na Polskę) robi to zupełnie hobbystycznie.. z doskoku.. jak mu się przypomni :( raz na tydzień zajrzy łaskawie na maila, czy może ktoś się nie dobija.. czy kasę za zegarek mu wpłacił.. totalna zlewka klienta, brak szacunku dla czasu i pieniędzy drugiej osoby.

 

Ale te terminy podane są raczej dotrzymywane zazwyczaj ok. 5-7 dni czy różnie to bywa

 

Śmiem wątpić, chyba że zegarek ma na stanie (a większości nie ma, bo pozycje są na zamówienie). U mnie zamówienie trwało ponad miesiąc, w efekcie końcowym nie doszło do skutku, bo rzekomo DB nie chciało sprzedać zegarka po cenie hurtowej. Haha, co to za tłumaczenie..? Doliczmy do tego ustawowe 14 dni na zwrot pieniędzy po anulowaniu zamówienia (TAK! musiałem czekać dokładnie całe 14 dni na zwrot!! ) to wyszło mi 1,5 miesiąca zablokowanych środków w okresie przedświątecznym i na koniec brak zegarka. A słyszałem niejednokrotnie o dużo dłuższym czasie oczekiwania.. 2-3 miesiące.. Sam byś szybciej ten zegarek z US ściągnął. Odradzam naprawdę.  :angry:  :angry:

Edytowane przez Master_of_G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czas dostawy był bardzo długi, wierzyłam, że jestem odosobnionym przypadkiem... Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło, ale jakiś niesmak pozostał. Szkoda, że takie sytuacje mają miejsce, bo DB to naprawdę fajne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cicho obserwuję, ale potwierdzam całość wypowiedzi poprzedników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cicho obserwuję, ale potwierdzam całość wypowiedzi poprzedników.

Też przez rok cicho siedziałem, bo z natury nie jestem zawistny i mściwy, ale jak widzę, że kolejne osoby planują tam zakupy to wolę ostrzec, napisać jak (nie tylko w moim przypadku) było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zamawiając w AT trzeba się liczyć z długim czasem oczekiwania min. miesiac... Nie wnikam z czego to wynika ale ogólnie wygląda to źle bo jak zamawiam zegar bezpośrednio z US to po 2 dniach jest już w PL, kilka dni na Wer i już jest na grabie... Szkoda, że nie ma porządnego przedstawiciela DB w PL, może ja się z nimi dogadam... ???? Pozdro DB loversi ????

post-106907-0-72664500-1574424216_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są osoby dla których jest ważny jest czas w jakim dostaną zegarek, są też osoby dla których ważniejsza jest cena. Co jest dla ciebie ważniejsze, zdecyduj sam :-) .

 

Hl9agzI.jpg


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są osoby dla których jest ważny jest czas w jakim dostaną zegarek, są też osoby dla których ważniejsza jest cena. Co jest dla ciebie ważniejsze, zdecyduj sam :-) .

 

 

Foyd, nie chcesz się pozbyć Jugga2?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.