Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Adi

Deep Blue - pokażmy amerykańców ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Foyd, nie chcesz się pozbyć Jugga2?

 

 

W tle tego zdjęcia jest piła, prędzej rękę pod piłę, niż pozbycie się Jugga  haha.

 

ps. żeby  nie było, że post bez zdjęcie  to ....

 

 

xBqdEX7.jpg


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tle tego zdjęcia jest piła, prędzej rękę pod piłę, niż pozbycie się Jugga  haha.

 

ps. żeby  nie było, że post bez zdjęcie  to ....

 

 

 

Jugg II jest kozacki, Daynight OPS Pro w tej wersji też nie gorszy ;)

post-106907-0-09452300-1574426322_thumb.jpg

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jugg II jest kozacki, Daynight OPS Pro w tej wersji też nie gorszy ;)

 

 

Ja choruje na Recon-a, chrono.  Może kiedyś uda się go ustrzelić.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recony w cenie... Ja mam namiastkę, Scube ;)

Taką ;)bcEMJI7.jpg?1


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie z tej perspektywy ten jug2 wymiata. Wogole cały urok DB pokazuje się w aksionometrii :) jak się patrzy tylko z boku i przodu to nie widać tej ich uroczej klockowatosci typowego tool watcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zielono

 

6EBuQet.jpg

 

 

ps. DB szykuje nowości na święta, Stan już zapowiedział ....

 

TRITIUM-  

1.Recon 45mm Valjoux 7750 65 Tubes Daynight Chrono - Black White Light Blue
2.Recon 45mm Eta 2893 GMT 65 Tubes Black White Light Blue Dark Blue Orange
3.Daynight Scuba 45mm 13 Big Flat tubes Swiss Automatic  Black White Light Blue Dark Blue
4.Titanium 45mm T-100 Swiss Quartz
5.Fleet Admiral White Dial -currently sold out
6.Tritdiver 45mm restock and new 41mm 6 colors

SUPERLUMINOVA
Master 1000 = Ceramic Bezels , Exhibition Caseback 40 New Colors 
Diver  1000 = Ceramic Bezels , Exhibition Caseback 40 New Colors
Special Editions in Meteorite Black , Meteorite Light Blue , Meteorite Silver

 

Tak ma wyglądać nowy master.

 

bpgEKm3.jpg

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak nowy Recon GMT <3

 

 

 

 

Już są dostępne ale ceny straszne :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zamawiając w AT trzeba się liczyć z długim czasem oczekiwania min. miesiac... Nie wnikam z czego to wynika ale ogólnie wygląda to źle bo jak zamawiam zegar bezpośrednio z US to po 2 dniach jest już w PL, kilka dni na Wer i już jest na grabie... Szkoda, że nie ma porządnego przedstawiciela DB w PL, może ja się z nimi dogadam... ???? Pozdro DB loversi ????

Bartek? :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek? :D

Tak jest Panie Alpha... ;)

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są dostępne ale ceny straszne :D

Taniej nie będzie, chyba że ktoś chce polować na używki, które też trzymają cenę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej nie będzie, chyba że ktoś chce polować na używki, które też trzymają cenę. :)

 

 

Czy ja wiem nie tak dawno, był na UHR recon chrono za 850 euraków, więc z tym trzymaniem ceny byłbym ostrożny.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem nie tak dawno, był na UHR recon chrono za 850 euraków, więc z tym trzymaniem ceny byłbym ostrożny.

Skrót myślowy z tym trzymaniem ceny, wiadomo, że po xx czasie dokładnie tyle co nowy nie będzie kosztował, tylko trochę mniej. Ale nie spodziewajmy się za Recony cen rzędu 2k bez dodatkowych opłat. A odniosłem takie wrażenie jak napisałeś, że ceny "straszne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Recony zawsze są w cenie, ostatnie chrono jakie pamietam na UHR było 3 miechy temu za 925 jurków co daje ~ 4 tysie... wiec prawie jak nowy  ;) na grupach w US chodzą w granicach 1.1 - 1.2K $ więc nawet więcej niż nowy obecnie po rabacie  :) zobaczymy co będzie się działo teraz, a na te chwile pozostaje tylko wyczekiwać kuriera...  :D

Edytowane przez Spayki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recony zawsze są w cenie, ostatnie chrono jakie pamietam na UHR było 3 miechy temu za 925 jurków

 

Z ciekawości napisałem do gościa za ile sprzeda odpisał że za 850 :-)


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny piątek u polskiego dystrybutora naszej ulubionej marki Deep Blue :-)

 

Nowy master w promocji za 909 PLN  :blink:  , zegarek na bransie.

 

 

https://www.atomictime.pl/product_info.php?products_id=755

 

Może kogoś zainteresuje :)

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny piątek u polskiego dystrybutora naszej ulubionej marki Deep Blue :-)

 

Nowy master w promocji za 909 PLN  :blink:  , zegarek na bransie.

 

 

https://www.atomictime.pl/product_info.php?products_id=755

 

Może kogoś zainteresuje :)

No to ładny mi czarny piątek ;) taniej wyjdzie ściągając z US :)

A wracając do chrono 7750 z UHR, kogo pytałeś Floyd, bo ja również pytałem i nikt nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładny mi czarny piątek ;) taniej wyjdzie ściągając z US :)

A wracając do chrono 7750 z UHR, kogo pytałeś Floyd, bo ja również pytałem i nikt nie ma...

 

Nie wyjdzie taniej, korzystając z promocji cena w USA 200$ wysyłka 50-80$, vat+cło liczone od 400$ całość wyjdzie 350-360$ (vat liczą od prawdziwej ceny rynkowej a nie promocji), co do UHR to pisałem o tym co Ty widziałeś za 925.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjdzie taniej, korzystając z promocji cena w USA 200$ wysyłka 50-80$, vat+cło liczone od 400$ całość wyjdzie 350-360$ (vat liczą od prawdziwej ceny rynkowej a nie promocji), co do UHR to pisałem o tym co Ty widziałeś za 925.

Powiem tak, bo z US to trzeba wiedzieć jak zamawiać ;) wersja z bransą wychodzi +/- 235$ bez dodatkowych opłat do PL więc tu już podobnie do ceny Atomica ale czas oczekiwania na pewno nie miesiąc albo lepiej ;) pierwotnie pod uwagę wziąłem wersję bez bransy, która zamyka się w ok 180$... Co do UHR forum to dziwne, gadaliśmy więc z tym samym gościem i mi napisał, że nie ma...

Aha, a VAT liczą najczęściej od ceny za którą się go kupiło lub od zadeklarowanej na przesyłce, gdzie DB i tak potrafi ja zanizyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, bo z US to trzeba wiedzieć jak zamawiać ;) wersja z bransą wychodzi +/- 235$ bez dodatkowych opłat do PL więc tu już podobnie do ceny Atomica ale czas oczekiwania na pewno nie miesiąc albo lepiej ;) pierwotnie pod uwagę wziąłem wersję bez bransy, która zamyka się w ok 180$... Co do UHR forum to dziwne, gadaliśmy więc z tym samym gościem i mi napisał, że nie ma...

Aha, a VAT liczą najczęściej od ceny za którą się go kupiło lub od zadeklarowanej na przesyłce, gdzie DB i tak potrafi ja zanizyc...

Więc jeszcze raz po kolei, co do gości z UHr to ja nie pisałem że On ma do sprzedania teraz tez zegarek, tylko że jak miał go wystawionego 2 miechy temu, to wysłałem mu wiadomość za ile sprzeda a on odpisał że za 850. Natomiast co do samych spraw celno skarbowych to w u mnie sytuacja zawsze wygląda tak, wymagają zrzutu z paypala, zrzutu z aktualną  ofertą, zrzutu z kosztami przesyłki. Ostatnio jak kupowałem Orienta to na WER przetrzymali mi zegarek półtorej miesiąca :lol: . Więc nie zawsze jest tak kolorowo.

 

 

Jakieś stare zdjęcie , żeby nie było ...

 

1hIAg7G.jpg?1


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie po czarnym piątku, zadowoleni z zakupów? Za niedługo chwalimy się zakupami :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie po czarnym piątku, zadowoleni z zakupów? Za niedługo chwalimy się zakupami :D

A gdzieś były jakieś ciekawe promki...?!

post-106907-0-40415400-1575495742_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś były jakieś ciekawe promki...?!

 

Jeśli chodzi o DB to wszędzie, w USA 40%, w Polsce 30%, coś tam jeszcze u dystrybutorów  w Azji było ale nie sprawdziłem dokładnie.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.