Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Adi

Deep Blue - pokażmy amerykańców ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Się kolego zapytaj w tym Łatomicu, czy to nie jakiś leżak magazynowy ci wcisnęli.. :(

Reklamacja.. potrwa trochę niestety i te 'trochę' to mam na myśli miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to jeśli skróciłem bransoletę, noszę go itd. to wchodzi w grę zwrot, czy już nie?

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

 

Wchodzi w grę wymiana towaru  na wolny od wad. Albo zwrot ceny. Nie ma znaczenia, co zrobiłeś. Nawet gdybyś miał jeszcze termin na odstąpienie od umowy, to ew. w grę wchodziłoby potrącenie przez sprzedawcę częsci kwoty, jaka odpowiada obniżeniu wartości z powodu używania towaru. Zarchiwizuj też datę zgłoszenia wady, bo z tego, co pamiętam, jesli nie rozpatrzy reklamacji i nie udzieli odp. w okreslonym przepisami terminie (30 dni), to będzie to rownoznaczne z uznaniem reklamacji za uzasadnioną. Zasady postępowania z umowami zawieranymi na odległość, określa ustawa o prawach konsumenta. Producent może odesłać Cię do sprzedawcy, bo wadę trzeba zbadać i ocenić. Chyba, że spotkał się z takimi przypadkami, wówczas może cośnapisze odnośnie samej wady czy dalszego postepowania.

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Producent może odesłać Cię do sprzedawcy, bo wadę trzeba zbadać i ocenić. Chyba, że spotkał się z takimi przypadkami, wówczas może cośnapisze odnośnie samej wady czy dalszego postepowania.

 

Przechodziłem podobną sytuację w innej firmie i tak naprawdę stroną jest producent, sprzedający jest tylko informatorem :( .

 

Zdjęcie dla zasady :D

 

BehAn8F.jpg?1


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem podobną sytuację w innej firmie i tak naprawdę stroną jest producent, sprzedający jest tylko informatorem :( .

 

 

Odpowiedzialność z tytuły rękojmii ponosi sprzedawca, ew. ma regres do dystrybutora, producenta, ale zasada jest taka, że praw dochodzi się od sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialność z tytuły rękojmii ponosi sprzedawca, ew. ma regres do dystrybutora, producenta, ale zasada jest taka, że praw dochodzi się od sprzedawcy.

 

I tu jest szczegół dość istotny, czy klient chce skorzystać z gwarancji, czy rękojmi. Napiszę to z doświadczenia że rękojmia to ostateczność, raz z niej skorzystałem w pewnej owocowej firmie sprzedającej elektronikę, sprawa trwała prawie rok :(. Oczywiście to nie jest reguła, niemniej jednak trzeba być tego świadomym.

 

Zdjęcie dla zasady :P

 

XPNCYZq.jpg?1


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu jest szczegół dość istotny, czy klient chce skorzystać z gwarancji, czy rękojmi. Napiszę to z doświadczenia że rękojmia to ostateczność, raz z niej skorzystałem w pewnej owocowej firmie sprzedającej elektronikę, sprawa trwała prawie rok :(. Oczywiście to nie jest reguła, niemniej jednak trzeba być tego świadomym.

 

Gwarancja to umowa, udziela jej gwarant, którym wcale nie musi być producent. Wady zgłasza sie sprzedawcy, także reklamację z ustawy, o ktorej wpsomniałem zgłasza sie sprzedawcy i roszczeń z tytułu reklamacji dochodzi się od sprzedawcy. Natomiast roszczeń z gwarancji, wobec gwaranta.

Edytowane przez worientom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja to umowa, udziela jej gwarant, którym wcale nie musi być producent. Wady zgłasza sie sprzedawcy, także reklamację z ustawy, o ktorej wpsomniałem zgłasza sie sprzedawcy i roszczeń z tytułu reklamacji dochodzi się od sprzedawcy. Natomiast roszczeń z gwarancji, wobec gwaranta.

 

To teoria z praktyką bywa gorzej, na szczęście w AtomicTime nigdy nie miałem problemów, i zawsze wszystko było załatwione na korzyść klienta, czyli mnie :D .

 

TUoIbCq.jpg


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną masz tą kolekcję Db a masz jakieś inne zegarki floyd?


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@floyd a reklamowałeś coś tam? Ja jestem na bieżąco w kontakcie z dystrybutorem i mam nadzieję, że będzie wszystko ok ;) .

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną masz tą kolekcję Db a masz jakieś inne zegarki floyd?

Mam :D , Seiko Tune, Casio mudmastera, frogmana oraz GBA-800.

 

 

$ CHABER108 -  tak reklamowałem, wszystko było załatwione tip-top, tylko trzeba pamiętać o tym że cała operacja jest pomiędzy Polska-USA-Polska.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek na lato.

Świetny zegarek wg mnie, fajnie się układa, extra prezentuje.

Polecam Atomic Time za dobry kontakt, szybką transakcje i atrakcyjną cenę. e946593d5b6084dc532c81fa55e59487.jpg

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mojego Deep Blue, to informuję, że już wszystko pan Marcin z atomictime.pl ogarnął ;) .9d2466b12082d48b56e42acaba3bbab1.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz na czym polegało ogarnięcie i co było przyczyną przebarwień, ciekawi mnie to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent napisał, że prawdopodobnie zaszła pomyłka i został wysłany model z lumą typu vintage. Rzeczywiście są modele z taką lumą na oryginalnej stronie i na zdjęciach wygląda to bardzo podobnie jak u mnie. Problem w tym, że u mnie była biała, a po kilku dniach zrobiła się taka przybrudzona. Proponowali jakąś wymianę bezelu itp. Ja zaproponowałem dodatkowy rabat i tak to załatwiliśmy. Także do końca dalej nie wiadomo co jest przyczyną :D . Wygląda to na typ vintage, ale nie było takie od początku, więc to trochę się wyklucza.

 

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiego szukam. :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takiego szukam. :D

No ja znalazłem, możemy się dogadać choć nie ukrywam, że na żywo wygląda lepiej jak na fotkach ;)

post-106907-0-99823500-1583312136_thumb.jpg

Edytowane przez Spayki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, choć muszę przyznać że szukam bardziej żywego koloru zielony bądź czerwony. Niemniej jednak muszę zapytać o cenę :D ?


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, choć muszę przyznać że szukam bardziej żywego koloru zielony bądź czerwony. Niemniej jednak muszę zapytać o cenę :D ?

Na razie jest bezcenny ;) ale jak będzie do oddania to +/-1.6k. Nie wiem czy widziałeś go na żywo ale prezentuje się zdecydowanie fajniej jak na fotach.

post-106907-0-08326500-1583318779_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... na żywo ale prezentuje się zdecydowanie fajniej jak na fotach.

 

Jak każdy DB który posiadam :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G46lbBS.jpg?1

 

O tego Master Divera, już wiele razy molestowałem Stana o reedycje. Może kiedyś się zlituje :D


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sehbMfo.jpg

 

LaiAEXy.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.