Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Adi

Deep Blue - pokażmy amerykańców ;)

Rekomendowane odpowiedzi

M2K.thumb.jpg.c915f3a715eb4654e1bc64ccaa7dfbd2.jpgM2KGMT.thumb.jpg.69fc55e6b6c0913832cc508f1f697ac3.jpgM500GMT.thumb.jpg.e8445c827f6e6bcb8f12ecfbeb027d30.jpg

Dzisiaj o 12:00 EST czyli ok. 18:00 naszego czasu DB wypuszczają 3 nowe, odświeżone zegary :)

Master 2000 - 43 sztuki / 4 kolory
Master 2000 GMT - 52 sztuki / 4 kolory
Master 500 GMT - 25 sztuk / 1 kolor

Wszystkie na trycie T100. Ceny promocyjne tylko przez 48 godzin, później w góre.

Edytowane przez Master_of_G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, levy75 napisał:

 

 

To jest chyba pierwszy DB który mi nie leży.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardzo podoba. I jeszcze do tego to tryciak. Jaki to rozmiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem drogą kupna (pozdrawiam AtomicTime) Zegarek Deep Blue TritDiver T100. Podzielę się kilkoma uwagami na gorąco:

 

Rozmiar- czasomierz z kategorii "ruski budzik na nadgarstek", zegarek jest wielki. Przy nim Bulova Devil lub Orient M-Force wyglądają jak klasyczne EDC

 

Koperta- bardzo dobrze wykonana, szczotkowana, bez widocznych uchybień, koronka wygodna, sygnowana.

Bezel- zielony (wolałbym czarny), z podziałką co minuta (szkoda że nie tylko przez pierwsze 15/20 minut) i tu pojawia się zgrzyt- dopasowanie indeksów bezela do tarczy- jest takie sobie (jakbym nie czytał forum, to nie zwróciłbym uwagi)

Tarcza- ładna zieleń z tych ciemniejszych (takie audi A4 I generacji). Na tarczy znajdują się trytowe indeksy, również zielone/ godzina 12 pomarańczowa; a także oznaczenia godzin PM. 

Wskazówki z rurką trytową, niestety jakby nie obrobione, nie wykończone. Patrząc z daleka to nie przeszkadza, z bliska czegoś brakuje

Bransoleta- solidna z pełnych ogniw, początkowo trochę głośna, po dopasowaniu OK. Zapięcie sygnowane, nie dla wrażliwych paznokci

Tryt- na pierwszy rzut oka mało intensywny, po porównaniu z zegarkami jest OK. Świeci na poziomie Bulova Devil Diver po normalnym noszeniu, bez szczególnego doświetlania.

 

Podsumowując- jestem zadowolony😃, ale wolałbym Zelosa gdyby nie zależało mnie na trycie

 

 

 

IMG_3253.JPG

IMG_3254.JPG

IMG_3257.JPG

IMG_3258.JPG

IMG_3259.JPG

IMG_3273.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał żelastwa, ale tak ma być:D Niech się dobrze nosi. 

Długo czekałeś?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotów na takie poświęcenie😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w ubiegłym roku kupiłem jedną z ostatnich nowych sztuk Deep Blue pro aqua. Kiedyś miałem czarnego ale pieniądze były potrzebne i uwielbiam ten zegarek. 

 

 

2ApeFyZ.jpg 

 

I czarny zdjęcia z 2014

 

RYwXPdA.jpg
EP4b22V.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę koloru w zimową szarówe.d860298a9827c6d4af87a9eb068f3a3f.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój nowy nabytek 😃 Master 1000 II z tarczą w masie perłowej. 

IMG_20210124_104222.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę ciepłego koloru zimą
9004421f035b93bcce54159141aa41d4.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.