Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

projekt ARCTOWSKI / burza mózgów /

Rekomendowane odpowiedzi

:-)

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na deklu jakiś akcent z flagą proponuje.....:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arctowski-Polish-Station-Admiralty-Bay-K

To na dekiel?

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy polska flaga właśnie została przyrównana do czerwonej gwiazdy? :-D

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna robić się wesoło :-)


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie czuje klimatu antarktydy w tym projekcie. Czarno, granatowo, w szachownice. Idealnym zimowym zegarkiem jest chyba Seiko monster i moze pojsc tym krokiem? Nie mam na mysli kopiowanie calosci ale kolory, prostote tarczy itd?

image.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież monster to nurek w tym wydaniu z białą tarczą i niebieskimi akcentami - gdzie tutaj niby czuć klimat Arktyki? Wychodzi na to, że założeniami zegarka jest motyw Arktyki i urozmaicona tarcza, jak wywalimy kontury i resztę to wyjdzie poprostu zegarek z białą tarczą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty, żartami, ale jak ktoś ma pomysł jak ogarnąć to na polarnie to niech coś spróbuje, ja już wymiękam. ;) Może zupełnie jakiś nowy projekt?

 

rdXxuns.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tak:

1. Iikwidujemy ten biały pierścień, robimy tą siatkę kartograficzną do niebieskiego zewnętrznego pierścienia i zmieniamy jej kolory tak, żeby każdy krąg bliżej środka tarczy był jaśniejszy.

2. Zamiast indeksów minutowych opisujemy godziny 14 itd do 24

 

A tak w ogóle, to zmarł aktor grający w Star Trek Pana Spoke'a. Może ciekawym pomysłem byłaby totalna zmiana koncepcji z na Star Trek w klimacie super nowoczesnym? Taki luźny pomysł zaraz po przebudzeniu.

 

Arctowski z pewnością był wielkim Polakiem, ale szczerze mówiąc o jego istnieniu dowiedziałem się z Wikipedii jak ruszył pomysł na alternatywne wykorzystanie kopert Visa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przebudzeniu to mozna miec slabe pomysly, wiec zastanow sie jeszcze raz :D Tutaj nie chodzi o nazwe zegarka ale zeby byl arktyczny klimat i tyle. Nazwa to dodatek. A slyszales o sir Malcolm Campbell? bo ja nie a on stoi za historia Rolexa Daytony :)

 

Zegarek za bardzo idzie w niebieski i szary wiec traci na swoim wzorze. Wedlug mnie cala tarcza powinna byc biala poryta luma a wszelkie dodatki to napisy na tarczy , moze podzialka innego koloru wpadajaca w stal.

 

Takto z polarnego zegarka zrobi sie drugie chrono :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja o Koperniku z filmu "Seksmisja".......:-) :-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem równoleżniki i południki utworzyły teraz siatkę celowniczą artylerii plot albo i ściekową, niebieski też za bardzo niebieski. Szukałem i znalazłem coś takiego, coś co dla mnie ma ten klimat, kolor i delikatne linie siatki geograficznej. Oczywiście bez tych wszystkich napisów, poza zaznaczeniem stacji Arctowskiego, może nawet polskimi barwami, zewsząd gwiazdy, sierpy i młoty czy inne Czegewary.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Antarktyda#mediaviewer/File:Antarctica.svg

 

Czyż nie zimne?

post-46062-0-12673200-1425129671.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze tak

Zlikwidowac ten niebieski pierscien, siatke dac w takim niebieskim odcieniu jak w monsterze, zamiast cyfr dac indeksy z biala luma, na mapie oznaczyc stacje badawcza, a wskazowki zrobic z cienka czarna obwodka i w srodku biala luma. Cos w ten desen. Skoro zegarek ma byc w zimowych klimatach to niech bedzie w zimowych, na razie czuc na nim zime ale srodkowo europejska.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się projekt wklejony przez Admof bardzo podoba kolorki i wklejony pingwinek jest OK.

Szkoda, że musi być napis Vratislawa conceptum bo akurat wolałbym aby było chociażby logo klubu.

Ale rozumiem ideę, że takowy ma być.

Dla mnie projekt w takich kolorkach idealny zegarek na lato no i na projekcie jest jeszcze z gumą nic tylko wskoczyć w nim do wody :).

A teraz hicior wiecie że nie potrafię nigdzie znaleźć jaki jest rozmiar koperty bez koronki w projektowanym zegarku, albo jestem debilem albo nie przebrnąłem przez temat VIS w wystarczający sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by twórca pierwotnego projektu udostępnił wersję w warstwach to każdy obeznany choć w minimalnym stopniu z programami graficznymi mógłby przygotować projekt i go wkleić.

Byłby wybór można by nanosić w łatwy sposób poprawki a potem zrobić głosowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się ciekawie, będę śledził temat. A tak z ciekawości da radę zrobić tak aby na tarczy kontynent był delikatnie wypukły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi się ciekawie, będę śledził temat. A tak z ciekawości da radę zrobić tak aby na tarczy kontynent był delikatnie wypukły?

 

Oczywiście, że się da ale jak za dużo nacudujemy na tej tarczy to z pewnością nie wyjdzie na dobre. Trzeba obrać jedną drogę albo tarcza kanapka z zagłębionymi indeksami, albo nakładane indeksy, albo indeksy malowane ale antarktyda zagłębiona. Tak aby nie przesadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wpadłem na ten wątek :)

Przydał by się mechanizm 24h ale czy taki jest do dostania?  A jego koszt?

 

To prawda mechanizm 24h byłby najwłaściwszy ale z tego co ja wiem to ani Miyota ani Time Module takich nie oferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do wątku zaznaczenia stacji Arctowskiego. Moim zdaniem to ciekawy pomysł warty uwzględniania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Guihua od Alibaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.