Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

projekt ARCTOWSKI / burza mózgów /

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Trzymam kciuki, żeby coś z tego jednak wyszło oprócz fajnych projektów!

I oby to nie trwało wieczność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,

 

Brawo, brawo - tylko żeby coś doszło do skutku! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nałożoną lumą na pewno, ale to zupełnie niepraktyczne rozwiązanie. Po cholerę nakładac lumę na element który nie służy wskazywaniu czasu ani nie pomaga w jego odczycie.

Generalnie białe wersje gdzie mamy w miarę czystą tarczę bez siatki kartograficznej i tylko plamę Antarktydy wyglądają słabo. Jakby coś się wylało na tarczę. Moim zdaniem obrys Antarktydy ma sens tylko w połączeniu z jakąś siatką kartograficzną, nie koniecznie pełną, moga być tylko południki lub tylko równoleżniki ale na pewno coś musi być. Kto się ze mną zgadza ?

coś w tym jest bo mi najbardziej leży biała wersja Vis-owa oraz środkowa (obrys Antarktydy z południkami) w kopercie pro-militari z postu #363

/z wersji białych/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Aby to nie trwało wieczność. Ode mnie 3 ostateczne wersje do ankiety. 2 niebieskie do wyboru i jedna biała.

Prosiłbym subarista aby je " oszlifował" bo ja pozmieniałem pewne rzeczy chałupniczo w paincie. Ponumerował propzycja 1,2,3 i zrobimy ankietę.

 

OSTATECZNE.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bez wersji na dole po prawej stronie z postu #363? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do lumy na zewn pierścieniu - popieram, proponowałem to parę stron wcześniej /#304/

dajcie mi chwile to wrzucę

co z wersjami vis-owymi - są jacyś zwolennicy czy tylko ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperty VIS-a wymagają modyfikacji, nie chce się wdawać w szczegóły ale zegarek na PRO-militari powstanie dużo szybciej i moim zdaniem szkło typu denko  nada temu projektowi świetnego klimatu.

 

Jak ktoś jest zwolennikiem koperty VIS-a to wciąż można nabyć VIS-a Uprising. Nie chcę też robić mu konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

W takim razie ja zamawiam niebieskiego z niebieską kropką ;) 

 

Gdzie ta ankieta?! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nazwa Arctowski przepadła ostatecznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale logo na tarczy ma zostać, tylko samo na gorze a nazwa na dole. Tak jak to zrobił @subarist z niebieskimi jak widze. I niezłe to wyszło moim zdaniem.

 

Marcinie chodziło mi o takie wersje. (Biała nieudolnie przerobiona przeze mnie, @subarist może poprawić)

 

post-59212-0-02881600-1506594362_thumb.png


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_Kwiatek_ trochę cierpliwości

 

wrzucam warianty białe /jeden QV/ oraz jego modyfikację - przedłużenie indeksów oraz warianty nad którymi pracowałem równolegle

bc97fc2f295d4cba.jpg

 

blue + wersja z niebieskim sekundnikiem

3cb82146a9f51037.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kerajek

 

Niebieski bez tego okręgu mocno zyskał.

 

a z białych to Vwhite3 - dlatego, że nic nie przecina obrysu Antarktydy i jest "czysto"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

@_Kwiatek_ trochę cierpliwości

 

 

Żartuję sobie, spokojnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nieprawda, że zyskał. Teraz białe krechy plus kontury kontynentu jebią mi się w oczach... Może chociaż tylko kontynent na biało obrys a reszta na czarno? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Kerajek

 

Niebieski bez tego okręgu mocno zyskał.

 

a z białych to Vwhite3 - dlatego, że nic nie przecina obrysu Antarktydy i jest "czysto"

Zgadzam się odnośnie wersji białej V white3, z tym że dodałbym jednak pozostałe minutowe opisy (05,10...50,55), co do wersji niebieskiej V blue2 lub V blue3, ale czy nie lepiej jakby napisy były przesunięte tak jak pokazałem w poście #385 (właściwie @subarist zaproponował)


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nieprawda, że zyskał. Teraz białe krechy plus kontury kontynentu jebią mi się w oczach... Może chociaż tylko kontynent na biało obrys a reszta na czarno? ...

 

to by było najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem można pokusić się o kontynent na niebiesko, podłoże białe, nie wiem jaki pierścień sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:

biała to wersja V white3a (tylko chyba lepiej zamiast 03,06,09 samo 3,6,9)

niebieska V blue2a


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli biała to white 3a ale "moim fanem" jest wersja blue 3a ewentualnie 2a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj niebieski faworyt na tą chwilę Vblue 3 / Vblue 3a

co do nazwy zegarka na godz. 9 - jestem za - przymiarki pokazały że wygląda do bardzo dobrze (wg mnie  musimy przy tej okazji rezygnować z innych opisów) - przekonajcie  tylko QV

co do białych - no cóż widziałbym zegarek w kopercie visa - jaki wrzucałem dziś rano /z tarczą "kanapkową"/ ale chyba będzie trudno o taki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do nazwy zegarka na godz. 9 - jestem za - przymiarki pokazały że wygląda do bardzo dobrze (wg mnie musimy przy tej okazji rezygnować z innych opisów) - przekonajcie tylko QV

....

Musimy czy nie musimy? Chyba chciałeś napisać ze nie musimy, bo przy przeniesieniu nazwy na godz. 9 zostaje na dole miejsce spokojnie na te napisy (chociaż jak pisałem wcześniej ja bym je wywalił i rozdzielił napis i logo na gore i dół, ale większość niech sie wypowie)


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 no cóż widziałbym zegarek w kopercie visa - jaki wrzucałem dziś rano /z tarczą "kanapkową"/ ale chyba będzie trudno o taki....

x2 chociaż z drugiej strony QV ma też rację o gabarycie koperty VISa. Mam VISa, jest mega ale nie wiem czy widziałbym tą kopertę w tym projekcie. Ale za to tarcza kanapka, byłby ciekawy efekt.

 

Co do kolorów - V white3a lub V blue3a. Wcześniej mocno obstawiałem białą tarczę (najlepiej z ziarnistą fakturą lub wypukłym kontynentem) ale niebieska może wyjść świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale niebieskie wskazówki na niebieskim tle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo jasnoniebieskie na tle granatu /ze szlifem/ i tylko sekundnik - są też dwa inne warianty

 

po Twoich uwagach linie południków zrobiłem cieńsze i deilkatnie ciemniejsze - nie wiem czy po zamianie w pdf a potem (kompresja) jpg to widać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.