Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

projekt ARCTOWSKI / burza mózgów /

Rekomendowane odpowiedzi

Ten drugi wygląda jakby Arctowski był pingwinem :-)

Nie mogłem się powstrzymać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QV a jak będzie z uszami? W projekcie "100 lecia" bodajże przebąknołeś o 20mm, jak to dalej ewoluuje? Jakieś szanse na normalny rozstaw w lodołamaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pro militari też 20mm, więc pewnie w tym projekcie też tak będzie. I dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi wygląda jakby Arctowski był pingwinem :-)

Nie mogłem się powstrzymać...

spoko, dodam drugiego pingwina i będą Arctowski i Dobrowolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesądzam jeszcze czy na 100% projekt będzie na kopercie PRO-MILITARI . Na pewno nie będzie na kopercie VIS-a ale być może stworzymy zupełnie nową kopertę dla tego projektu. Myślę o czymś 43-44mm. Tarcze zaprjektowane mamy, dekle prawie też, pozostanie tylko to obudować. Może jednak pierwszy diver od nas ? Ale nie chciałbym iść w bezel z pełnymi oznaczeniami bo w połączeniu z tymi tarczami byłby chaos. Jakiś tylko znacznik na godzinie 12tej, oczywiście obrotowy. Co o tym myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam nic nie zmieniaj... Przecież ta koperta to petarda i świetnie pasuje. Już uwierzylem, że nie będzie kombinacji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślimy albo myślę, że zaproponowałeś nam tragedię psychiczną. Masakra. A diver czy nawet zewnętrzny bezel to porażka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może kompromis: niebieski w kopercie PRO MILITARI a biały w kopercie VIS-a (tylko koronkę trzeba zmodyfikować)

 

edit

poprawiowa wersja alternatywna dekielka

71760ef8cd8e216c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden pingwin to stanowczo za mało.

:) przecież one w koloniach żyją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin - lecisz z tym tematem czy walisz w kulę ? bo pisałem w temacie PRO-MILITARI, że jestem w kropce i wolę ten zegarek od tamtego. 

 

 

no to mam teraz gwoździa,

 

nie mając porównanie, bo zegarek chciałbym właśnie dla tej koperty, ale niekoniecznie akurat pod konkretny projekt / "hołd" 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom... Co się dzieje się? Wybiłeś sobie z głowy pomysł sprzed kilku dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę realizować wszystkiego na raz bo mi portfel nie "wytrzymie"

 

Plan jest taki:

Dostawy VIS1935 Uprising - Listopad 2017 , za chwilę zaczynamy składać

Zapisy na rocznicowego bazującego na kopercie PRO-MILITARI - Listopad 2017

Zapisy na Leubus Abbey - Grudzień 2017/Styczeń 2018 ( projektowana jest koperta )

Dostawy PRO-MILITARI - Styczen/Luty 2018

Dostawy rocznicowego - Marzec 2018

Dostawy Leubus Abbey - ok Maj 2018

 

Jesli chodzi o Arctowskiego to decyzja o zapisach a niego będzie zależna od tego jak będzie wyglądała sprzedaż i zapisy na rocznicowego, którego ostateczne rendery będą w ciągu paru dni i rozpoczniemy na niego zapisy z początkiem Listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam, i proszę podlinkuj wtedy wszystkie 3 w każdym temacie, albo przynajmniej w tym bo rzeczywiście trudno się połapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesądzam jeszcze czy na 100% projekt będzie na kopercie PRO-MILITARI . Na pewno nie będzie na kopercie VIS-a ale być może stworzymy zupełnie nową kopertę dla tego projektu. Myślę o czymś 43-44mm. Tarcze zaprjektowane mamy, dekle prawie też, pozostanie tylko to obudować. Może jednak pierwszy diver od nas ? Ale nie chciałbym iść w bezel z pełnymi oznaczeniami bo w połączeniu z tymi tarczami byłby chaos. Jakiś tylko znacznik na godzinie 12tej, oczywiście obrotowy. Co o tym myslicie ?

Skoro bierzesz pod uwage nowa kopertę to może pójśc odważnie w dwukoronkowy kompresor  i dual time? Tu można upiec jeszcze pieczeń pod tytułem "guma"  :D

Wiem że koszty będą wieksze ale projekt będzie oryginalny.

 

Powiem od siebie że kperta Pro M  jakoś chyba nie każdemu się podoba. Zmiana rozstawu uszu niewieli tu zmieni bo kształt nadal pozostanie ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakkolwiek koncepcja kompresora wydaje się ciekawa to w naszej sytuacji może oznaczać projektowanie tarczy od początku

wg mnie potencjał ma koperta Visa - szczególnie  w wykończeniu uprising do białej tarczy

niebieska lepiej wygląda w kopercie pro militari

 

edit dekielek - wersja pingiwny

f0d8382051860936.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dekielek z pingwinami genialny. Moim skromnym zdaniem dużo ciekawszy, bardziej uniwersalny i mniej patetyczny. Mam nadzieję, że projekt dojedzie do skutku, bo jest naprawdę wyjątkowy. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Marcinie. Może jakieś info co i jak z projektem?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może pierwszy GMT w historii VC? :)

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT raczej nie wejdzie do tej koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem, że projekt powstanie na nowej większej kopercie. Nie prędko...bo mamy co robić na razie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem, że projekt powstanie na nowej większej kopercie

I będzie gmt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem, że projekt powstanie na nowej większej kopercie. Nie prędko...bo mamy co robić na razie...

 

za***iscie... Trzeba było Pana Afrykę zrobić w dużej kopercie. Oni mają większe przeszczepy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę nie róbmy z tego zegarka Suba ani nic z bezelem jak opona. Wzorujmy się raczej na kopercie ala Legend Diver z wypukłym szkiełkiem. Cały urok w tym zegarku to jego lekkość i przejrzystość. Nie zatraćmy tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko proszę nie róbmy z tego zegarka Suba ani nic z bezelem jak opona. Wzorujmy się raczej na kopercie ala Legend Diver z wypukłym szkiełkiem. Cały urok w tym zegarku to jego lekkość i przejrzystość. Nie zatraćmy tego.

 

w tym kierunku zamierzam iść ;-) bezel tutaj kompletnie nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.