Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

projekt ARCTOWSKI / burza mózgów /

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli będzie kompresor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam i kibicuję. Jest nieziemski potencjał nawet w tej samej kopercie co militari...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam i kibicuję. Jest nieziemski potencjał nawet w tej samej kopercie co militari...

Tu sie nie zgodzę - mam nadzieje na inna kopertę i na projekt na miarę VIS czy Formmeister.

 

 

Jakiś czas temu tv TVN (chyba) pokazała program o naborze chętnych do pracy w bazie Arctowski.

http://arctowski.aq/pl/rekrutacja/

Jakbym spełniał warunki to bym sie pisał i miał nadzieję że mnie wybiorą  :D

Szkoda  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem, że projekt powstanie na nowej większej kopercie. Nie prędko...bo mamy co robić na razie...

 

A może i dobrze, bo nie umiałem się zdecydować, czy wolałbym niebieski czy biały.

A w nowej kopercie może będzie łatwiejszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich obecnych projektów ten mnie interesuje najbardziej i wszystko byłoby super gdyby nie to

Nie prędko...

 

a projekt Arctowski za chwilę będzie miał 3 lata i jak na razie nawet nie wiadomo w jakiej będzie kopercie  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie więcej niż 42 mm...To max co mogę założyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pij mleko a ręka ci urośnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie więcej niż 42 mm.

no nie wiem nie wiem...

Omega-Speedmaster-Moonwatch-Alaska-Proje

 

jak ktoś kiedyś sobie zamarzy pojechać na biegun z Arctowskim na ręce to jak założyć mały zegarek na kurtkę, bo przecież pod rękaw nie ma po co go chować. Musi być bydle. Takie 44mm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega w polskich barwach narodowych, przedwojennych (poprawna heraldycznie i weksylologicznie). Się fartnęło :lol:

Wystarczyłoby zmienić barwę napisów na bezelu, a byłoby idealnie. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arctowski będzie w nowej tytanowej kopercie 41mm, wodoszczelnej na 100m, w uszach 22mm, będzie bazował na kwarcowej szwajcarskiej Rondzie z datownikiem, dekielek grawerowany głęboko. Cena nie przekroczy 700zl.

100szt z ciemną tarczą i 100szt z białą. Wizualizacje są na ukończeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc mnie w rękę nie szczypie, rozmiar ok- pomijając jaki będzie kształt koperty, ale tytan?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarc mnie w rękę nie szczypie, rozmiar ok- pomijając jaki będzie kształt koperty, ale tytan?...

Mam podobnie, 41mm jakoś przełknąć można, do sekundnika w Rondzie też można się przyzwyczaić... choć nie trafianie w indeksy może nieco wkurzyć - ale dlaczego tytan???


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawca miał dużo tego pierwiastku i zaoferował w cenie identycznej jak stal więc się zdecydowałem. Zwykle tytanowa koperta kosztuje x2 ceny stalowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się zapowiada, czekam na wizualizacje zatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zwykle tytanowa koperta kosztuje x2 ceny stalowej.

 

A jak dużo osób na forum nosi na co dzień tytanowe zegarki? ;) Niska popularność tego pierwiastka na łapskach raczej nie wynika z faktu x2 ceny ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny (niby) plus tytanu to jego lekkość. Tak naprawdę to kogo to obchodzi czy on jest 2x droższy od stali czy nie? Słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny (niby) plus tytanu to jego lekkość. Tak naprawdę to kogo to obchodzi czy on jest 2x droższy od stali czy nie? Słabo.

 

Przepraszam :-( , nie będę już więcej zdradzał nieinteresujących szczegółów z produkcji.

Mi akurat odpowiada do tego projektu barwa tytanu, ciężko taką barwę w macie osiągnąć przy stalowej kopercie.

Polecam poczekać na wizualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przecież nie o to mi chodzi. No nieważne. Musiałem wtrącić swoje 3 grosze mimo, że i tak zrobisz co sam uznasz za stosowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Polecam poczekać na wizualizacje.

 

Ejjj no chyba się nie obrazisz ;) 

Za gówniarza - czyli jeszcze "przed wojną" - jedna z moich byłych "narzeczonych" namówiła mnie na zakup kompletu (czyli dwóch) tytanowych obrączek, bo taki był wtedy "lans" - no to kupiłem, bo wiadomo "młody to gupi" i podatny na wpływy - obrączki te po kilku tygodniach na paluchach wyglądały jakbym były z epoki węgla... porysowały się strasznie i wygadały koszmarnie, na szczęście romanse w ówczesnych czasach nie trwały u mnie długo i narzeczona dostała wypowiedzenie, wiec nie musiałem tego "złomu" długo nosić  :rolleyes:

Niemniej od tego czasu do wszelkich przedmiotów użytkowych z tytanu podchodzę w sposób raczej niechętny...

 

No to czekam na wizualizację :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno są różnice pomiędzy Tytanem, a tytanem.

Koledzy noszący pelagię Tudora są zadowoleni z jakości noszenia.

Ja miałem tytan w certinie i było słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziecie ołtarzyk budować z zegarka za 700zł ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, szkoda, że nie ma wersji w automacie, ale i tak zapisuję się na wersję B i trzymam za słowo 700zł

Pierwszy! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.