Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

projekt ARCTOWSKI / burza mózgów /

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kreski indeksów godzinowych są cieńsze od minutowych?

 

Są, się poprawi. Ogólnie plan jest taki:

- wyrównanie grubości linii

- lekko ciemniejszy kontur kontynentu

- jaśniejszy niebieski ( ten na żywo jest trochę za ciemny )

- grubszy napis arctowski

 

od 1.08 - 9.08.2018 jestem na urlopie, zmianami zajmę się po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt jest ciekawy, ale dle mnie kostka ciekawsza. Podziwiam determinację, bo zadowolić grupę ludzi, ktorzy kupią (albo delkarują zainteresowanie) zegarek małej manufaktury, to ciezki kawalek chleba. Grubość przy indeksach godzin jest na tyle cieńsza, ze na telefonie widać :) Ale zdecydowanie majciekawszae zegarki modern deklarujące "designed/made in Poland".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta tytanowa, cudnie mam problem z zegarkami bo jestem uczuloy na stal szlachetną, biała wersja bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasny kontur Antarktydy jest ok - ciemniejszy może przytłoczyć siatkę "równoleżników  i południków"

Jaśniejszy granat będzie ok 

Do wycentrowania (na przecięciu) jest też granatowa kropka

 

Ale generalnie zapowiada się świetnie

 

issak

dekielek jest/będzie ze stali nierdzewnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest taka że sekundnik mus być długości minutowej wskazówki a ta z kolei nie powinna przykrywać w całości znaczników godzin i minut. Tak jak jest obecnie jest czytelniej.

 

Siedząc na co dzień w vintage przyzwyczaiłem się do stykania się grotów wskazówek z linią podziałki. Także i sekundnik i wskazówka minutowa powinny być minimalnie dłuższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedząc na co dzień w vintage przyzwyczaiłem się do stykania się grotów wskazówek z linią podziałki. Także i sekundnik i wskazówka minutowa powinny być minimalnie dłuższe.

 

No to niestety musiałyby być robione na zamówienie a przy 200szt to jest bardzo drogie. Moim zdaniem dłuższe będą wyglądać jak chochle....one już teraz są długie...nie wyobrażam sobie ich tak długich aby sięgały tych kresek. Zegarki vintage są zwykle malutkie i tam to tak nie przytłacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem. Polecam jednak takie rozwiązanie w przyszłych projektach (przy projektowaniu tarczy) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda ta biała wersja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie macie wrażenia że cyfry minutowe są krzywo? Pochylają się delikatnie w prawo względem linii, okręgu powyżej nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to efekt powiększonego zdjęcia, czy może padło mi na oczy, ale chyba czarne linie przebijają pod niebieską kropką i oznaczenia minut są troszku koślawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze aby QV doszedł do takich samych wniosków i szybciutko po urlopie pokazał jeszcze niebieskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ze zdjęciami niebieskiego?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza musiała iść do poprawki, nawet nie wklejałem bo dostawca wykonał kolory według sobie wiadomego klucza a nie według zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebrna wersja się szykuje.efd93291ad4ff9e31488a4a60e97cf70.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że mnie biała nie interesuje bo na ew. kolejne zmiany byłbym bardzo zły. Srebrny słabiutki strasznie... Natomiast CO Z NIEBIESKĄ? Miesiąc minął od ostatniego update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w kolorach lgbt i będzie cacy.

 

Tapatalka z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srebrna ? Naprawdę ? - wolałbym sobie kapsel od piwa włożyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak? Zamiast Made in Poland 10 Atm, napisać Titanium, 10 Atm. Na dole tarczy zamiast Swiss quartz Made in Poland.

 

 

Panowie, projektowanie się już zakończyło.

 

 

zabawne są te skrajne wypowiedzi :D , połowa zachwycona, druga połowa otwiera sobie wnętrzności :D

 

Śmieszny to jest ten brak konsekwencji. Nie pierwszy raz po jakimś czasie okazuje się, że jednak coś zmieniasz. Może chociaż nie przywołuj takich argumentów? Jak za coś daje się zaliczkę, a reguły zmieniane są w trakcie to nie wygląda to zbyt fajnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w kolorach lgbt i będzie cacy.

 

Tapatalka z telefonu

no padłem XD lgbt... a jeśli chodzi o sam zegarek to srebrny jest ok i wydaje mi się że niebieski z tą białą opaską (luma) wyglądałby fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny to jest ten brak konsekwencji. Nie pierwszy raz po jakimś czasie okazuje się, że jednak coś zmieniasz. Może chociaż nie przywołuj takich argumentów? Jak za coś daje się zaliczkę, a reguły zmieniane są w trakcie to nie wygląda to zbyt fajnie. 

 

A może byś wyluzował ? srebrna tarcza to wynik błędu dostawcy. Szlif miał być pokryty farbą. Nigdzie nie napisałem, że taka tarcza na pewno trafi do jakiegokolwiek modelu. Mam nic nie wklejać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wyrażanie swojego negatywnego poglądu na pewne sprawy mylone jest z brakiem luzu? Jak mi się coś nie podoba to mam w zwyczaju o tym mówić. A moje zaangażowanie w dyskusję i wytykanie moim zdaniem błędów raczej traktował bym jak rady, a nie zwykłe przypieprzanie się. To jak tam, masz coś więcej niż foto srebrno- białej tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja traktuję srebrną jako ciekawostkę, w oczekiwaniu na granatową.

 

QV - wklejaj wszystko, co nowego się pojawi, bo wtedy mamy ślad procesu twórczego (który zawiera też błędy) i to dodaje wartości tematowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.