Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

projekt ARCTOWSKI / burza mózgów /

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że będę sobie pluł w brodę, że zamówiłem tylko granatowy a nie oba  ;)

Plus coś na handel  <_< .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( Też chcę. Gdzie mój ja się pytam? ;) Ładne foto niebieskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, bardzo dziękuję za zegarek. Super wyszło. Pozdrawiam

 

Tapatalka z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję. a1a02f99a66c3d6f68ddedc13a22fc6b.jpge5f8b288bc3de27fb283753775c8bbda.jpg7f201f9b9309b87b73028e43f729870a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, fajnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

Pomysł GMT fajny, czytelność żółtej tarczy beznadziejna!

Kwestia druga zmierzyłeś już ilu klientów Ci przybędzie a ilu odejdzie, jeżeli obiecujesz np limitację 200szt a później dorabiasz kolejne wersje ze zmienionym czymś. VIS niczego nie nauczył? OK, że nowej, rządnej krwi nie brakuje i mogą być w przewadze; ale jak ktoś Ci kiedyś przypnie etykietę to czasem szybko plamy na honorze nie zmażesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns - to porańczowy - w każdym razie taki był jak rysowałem- związany z ratownictwem arktycznym 

Zmiana koloru i nowa tarcza robi z niego całkiem inny zegarek wg mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns - to porańczowy - w każdym razie taki był jak rysowałem- związany z ratownictwem arktycznym 

Zmiana koloru i nowa tarcza robi z niego całkiem inny zegarek wg mnie 

Z jakim ratownictwem arktycznym? Co to takiego, rozwiń to, zanim dostanę ciśnienia takiego że napiszę coś głupiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak inny jak koperta i nazwa projektu ta sama. Jeszcze niech zrobi zegarek mechaniczny to dopiero w/k połowę obecnych nabywców...

 

Natomiast Marcin pochwalę Cię za te kopery tytanowe, które udało Ci sie fuksem wyrwać. Ciekawe czy spodziewałeś się ich jakości. Moja teoria spiskowa jest taka, że te koperty nie były zrobione dla zegarków z Biedronki za 30zł a dla jakiegoś microbrandu w typie Obrismorgan za 1500zł. W każdym razie ich jakość oceniam wysoko nawet jeżeli powyższe założenia są wyssane z palca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega @subarist jeszcze trochę będzie projektował zegary dla ratownictwa kosmicznego :P:D

Ratownictwo arktyczne, nie mam słów, w głowie to się nie mieści jak można takie bzdury wypisywać i jeszcze "opcjonalnie" ludzi na coś takiego naciągać !!! Wstyd.


Przy projekcie Arctowski próbowałem delikatnie zwrócić uwagę, że odbiega on od rzeczywistości, ale zostało to pominięte. Wasza sprawa i kupujących, ale teraz to już przegięcie na całego, skąd takie pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten Arctowski wyszedł trochę szkoda że inne wydatki miałem. GMT też Ok.

Służby sar to raczej coś z czerwonym mają w barwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie gdybym nie kupił tego zegarka, moglibyście pisać, że hejtuje, ale jest inaczej. Nie traktuję go jak jakiś hołd. Taka fanaberia z kiosku RUCHu. Chciałem to mam, jest biały, ma tam jakieś rysy czapy lodowej, inną podzialkę niż wszystkie - jednym słowem jest fajny i nietuzinkowy.

 

Natomiast moje granice luźnej gumy w stosunku do mandarynkowego są skończone i tutaj Piotr ma całkowitą rację!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo górnolotnych słów ? :-) to zegarek za parę stówek i nie ma sensu się spierać o jakieś nawiązania itd. Podoba się albo nie i tyle. Stacja Arctowskiego jest pomalowana na pomarańczowo aby była lepiej widoczna gdy zasypie, stroje polarników, wspinaczy także często są w jaskrawych barwach aby w razie W łatwiej można było go odnaleźć. Żadnej filozofii w tym nie ma. Ja wiem, że najlepiej produkować tylko niebieskie zegarki i wszyscy będą zachwyceni ale ileż można ?

 

Jeszcze takie dwie propozycje:

 

tarcze.png


breitling-emergency-e76325a4-i520-29.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ten po prawej. Napis Arctowski balansuje optycznie okno daty.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam Marcinie na temat divera VC słychać? Miałeś jak pierwsze sample wstawić, a tu cisza. Takie kolorki do divera to jak najbardziej

 

 

Tapatalka z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor pomarańczowy jest standardowym kolorem tarcz zegarków nurkowych od czasów Doksy Sub, więc nie ma w nim nic niezwykłego, chociaż muszę zauważyć, że proponowany odcień to nie pomarańcz tylko źółtko jajka. Jest to również chętnie stosowany kolor elementów wyposażenia używanych przez służby pracujące w śniegu (w tym ratownicze), więc nie ma co wydziwiać tym bardziej. Czy mi się taka tarcza podoba? Nie. A przynajmniej na komputerowych ilustracjach wypada słabo. Ale z nakładanymi srebrnymi elementami i z wyraźnym niebieskim napisem "Arctowski" - kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.