Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

projekt ARCTOWSKI / burza mózgów /

Recommended Posts

Jest najlepsza jaka może być, to nie jest Diver, a cyferki są malutkie i nie ma możliwości grubszego nałożenia lumy bo krawędzie by się rozlały. Design determinuje technikę.

Wesołych Świąt Panie i Panowie - Spokoju i Radości

371ea875b93a2eb9.jpg

Edited by subarist

@subarist - to chyba najlepsze życzenia Świąteczne :)

Arctowski ma duży potencjał jeżeli chodzi o tarcze :)

PS. Kurier w końcu odebrał przesyłki. Więc parę osób może w Poniedziałek dostanie swój prezent.

No to jest szansa, że dostanę w dniu imienin ;)

Były lub nawiązywały do łagodnie mówiąc "zbyt emocjonalnych" wypowiedzi kolegów. I chyba słusznie zostały usunięte skoro próbujesz się cofać 2 strony wstecz i się nimi karmić ;-) . Jest okres przedświąteczny i chyba nie warto się denerwować ? Mi także wystarczy nerwów, wczoraj kurier mnie okłamał i nie odebrał przesyłek. Więc możliwe, że wielu kolegów nie znajdzie zegarków pod choinką. Dzisiaj znowu się z nimi użeram i wiszę godzinami na tel. proszę więc mi nie dokładać.

mi kurier przywiózł 2 felgi zamiast 4, po pozostałe 2 musiałem sam jechać do magazynu centralnego oddalonego o 40km

Taplaltakl.

Patrząc na choinkę najbardziej podoba mi się tarcza błękitna. Coś w stylu starego lagunare. Idealnie będzie pasować do tytanowej koperty.

Marcin, jak tam wygląda kwestia wysyłek? :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.

Na stronie widnieje informacja, że wszystkie sztuki zostały wyprzedane. Gdyby ktoś jednak chciał sprzedać swojego, chętnie kupię.

Na Czasoholikach leży za 750 biała wersja ;)

Edited by Michał G.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.

Właśnie widziałem. Zastanawiam się jednak, która wersja ciekawsza. Niebieski chyba jednak...

Oczywiście, że ciemny lepszy ;) @Michał G. wysyłki chyba będą wtorek-środa bo Marcin nie miał pewności na jaki adres ma wysłać mój niebieski.

Jeśli jutro TNT mi wreszcie dowiezie pudełka a tracking mówi, że są już we Wrocławiu to jutro wieczór będę pakował i wtorek/sroda będę rozsyłał.

Wspaniała wiadomość! :)

Szybkie pytanie - on ma w uszach 20 czy 22?

Dziękować. :)

A tak w ogóle to wczoraj doszedł:

153AE5A5-33DD-43C7-B698-84BB52D9CC6B_zps

Może i głupio zapytam, ale trudno - planowana jest reedycja, jak również wersja mechaniczna? Przepraszam, ale wertować teraz ponad 40 stron...

Edited by Istvan

Nie będzie wersji automatycznej. Być może powstanie jeszcze jakiś jeden wariant w przyszłości ale kwarcowy. Na razie jednak mamy pilniejsze zadania.

Nie będzie wersji automatycznej. Być może powstanie jeszcze jakiś jeden wariant w przyszłości ale kwarcowy. Na razie jednak mamy pilniejsze zadania.

Z komercyjnego punktu widzenia brak logiki, skoro się tak dobrze sprzedał to może będzie wiele edycji 1,2,3, etc.  Chyba że tu chodzi o podejście ideologiczne, to przepraszam.

Choose Life.

Marcin nie raz podkreślał, że nie chodzi mu o ilość.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.