Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Yoda

Kreatywność nowych użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Wolność słowa tak, wolność pisania pierdół nie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy jeszcze prawo do wolności od zatruwania reklamami :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ktoś ogłasza nabór na kupno akcji spółki gazowej:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z użytkownikiem romseyman? Mariusz też gdzieś zniknął, tak tylko zastanawiam się czy dla porządku można wprowadzić pod sygnaturką powód odejścia?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał bardzo niecenzuralny podpis. Niestety, ku rozczarowaniu wielu, zostałem resuscytowany :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu się cieszy, że zostałeś :)

 

Są tu fajni ludzie, którzy czasem z powodu emocji kasują konto, za coś tam dostają bana, itp.  Kontakt się urywa z niewiadomego powodu, a to jest pewna strata. Więc wzorem z powitań, dobrze byłoby zaznaczyć powód odejścia.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik, któremu kilka dni temu skończył się "siedmiodniowy ban na dzień dobry" podzielę się swoimi uwagami.

Jeżeli to ma działać jako "blokada" przeciwko "reklamodawcą naciągaczom" to łatwo to ominąć( wystarczy codziennie rejestrować po 2-3 konta i po tygodniu można spokojnie zaśmiecać forum "zgodnie z regulaminem" . Działa to tylko na niekorzyść tych uczciwych, którzy np tak jak ja chcą czegoś się dowiedzieć zapytać, liczą na pomoc w wyborze np nowego zegarka. I tu tydzień może spowodować, tak jak u mnie, że  zanim mogłem poprosić o poradę sprawa przestała być aktualna.

Można to rozwiązać jak na innych forach np:

-każdy post nowego użytkownika ( pierwsze 10 postów) przed edycją trafia do poczekalni (niewidocznej dla wszystkich) i moderatorzy muszą go zatwierdzić

- pierwsze np 50 postów nie może być pisane w rubryce "sprzedam"

- sztucznie nabijane posty nie są liczone ( np pisanie postów podzielonych na 2, 3 czy więcej)

-Jeżeli boicie się banerów reklamowych w stopce to również można to udostępnić od jakiegoś poziomu postów.

 To tyle uwag ze strony nowego na forum.

PS ja tu zostaję,  ale obawiam się, że ten okres siedmiodniowy może kogoś fajnego zrazić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik, któremu kilka dni temu skończył się "siedmiodniowy ban na dzień dobry" podzielę się swoimi uwagami.

Jeżeli to ma działać jako "blokada" przeciwko "reklamodawcą naciągaczom" to łatwo to ominąć( wystarczy codziennie rejestrować po 2-3 konta i po tygodniu można spokojnie zaśmiecać forum "zgodnie z regulaminem" . Działa to tylko na niekorzyść tych uczciwych, którzy np tak jak ja chcą czegoś się dowiedzieć zapytać, liczą na pomoc w wyborze np nowego zegarka. I tu tydzień może spowodować, tak jak u mnie, że  zanim mogłem poprosić o poradę sprawa przestała być aktualna.

Można to rozwiązać jak na innych forach np:

-każdy post nowego użytkownika ( pierwsze 10 postów) przed edycją trafia do poczekalni (niewidocznej dla wszystkich) i moderatorzy muszą go zatwierdzić

- pierwsze np 50 postów nie może być pisane w rubryce "sprzedam"

- sztucznie nabijane posty nie są liczone ( np pisanie postów podzielonych na 2, 3 czy więcej)

-Jeżeli boicie się banerów reklamowych w stopce to również można to udostępnić od jakiegoś poziomu postów.

 To tyle uwag ze strony nowego na forum.

PS ja tu zostaję,  ale obawiam się, że ten okres siedmiodniowy może kogoś fajnego zrazić

 

Festina lente :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik, któremu kilka dni temu skończył się "siedmiodniowy ban na dzień dobry" podzielę się swoimi uwagami.

Jeżeli to ma działać jako "blokada" przeciwko "reklamodawcą naciągaczom" to łatwo to ominąć( wystarczy codziennie rejestrować po 2-3 konta i po tygodniu można spokojnie zaśmiecać forum "zgodnie z regulaminem" . Działa to tylko na niekorzyść tych uczciwych, którzy np tak jak ja chcą czegoś się dowiedzieć zapytać, liczą na pomoc w wyborze np nowego zegarka. I tu tydzień może spowodować, tak jak u mnie, że  zanim mogłem poprosić o poradę sprawa przestała być aktualna.

Można to rozwiązać jak na innych forach np:

-każdy post nowego użytkownika ( pierwsze 10 postów) przed edycją trafia do poczekalni (niewidocznej dla wszystkich) i moderatorzy muszą go zatwierdzić

- pierwsze np 50 postów nie może być pisane w rubryce "sprzedam"

- sztucznie nabijane posty nie są liczone ( np pisanie postów podzielonych na 2, 3 czy więcej)

-Jeżeli boicie się banerów reklamowych w stopce to również można to udostępnić od jakiegoś poziomu postów.

 To tyle uwag ze strony nowego na forum.

PS ja tu zostaję,  ale obawiam się, że ten okres siedmiodniowy może kogoś fajnego zrazić

Popieram w 100%.

 

Kolejna rzecz: "ABY PISAĆ W DZIALE SPRZEDAM MUSISZ MIEC 50 POSTÓW"... Gdzie jestes sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ReklamodawcOM naciągaczOM się nie zaradzi, jak ktoś chce złamać zasady to i tak znajdzie sposób. 7-dniowy okres ma właśnie wyeliminować wszystkich, którzy liczą na poradę w sprawie oryginalnej omegi bez papierów i przywieszki, za to w atrakcyjnej cenie, jedynej takiej na allegro ZOBACZ. Albo kolejnych zapytań o zegarek do 750 pln. Co z tego, że na forum pełno jest już postów o zegarkach do 700pln, 800pln. No ale nie ma do 750pln, więc kolejny temat jest niezbędny. Jakby to trafiało do poczekalni, to moderatorzy musieliby sprawdzać tylko te posty.

 

A co do fajnych osób, to jak oni są fajni? Piją pomidorówkę nosem czy jak? Fajnie to jest jak ktoś szanuje regulamin, wnosi coś na forum (choć niekoniecznie jako ekspert zegarmistrz), a jak już nie wnosi, to przynajmniej się potrafi z sensem wysłowić.

 

Co do innych obostrzeń to są takie, jakie zdecydował się wprowadzić Zarząd. Jeśli ktoś nie może żyć z obowiązującym regulaminem, to nie musi na forum wchodzić. To nie ZUS, uczestnictwo nie jest obowiązkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy świeżo zarejestrowane osoby nie powinny mieć założonej blokady na wysyłanie PW do forumowiczów? Nie żeby to była jakaś plaga, ale już któryś raz dostaję zapytanie od takiej osoby z prośbą o poradę dotyczącą zakupu lub oryginalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy świeżo zarejestrowane osoby nie powinny mieć założonej blokady na wysyłanie PW do forumowiczów? Nie żeby to była jakaś plaga, ale już któryś raz dostaję zapytanie od takiej osoby z prośbą o poradę dotyczącą zakupu lub oryginalności.

To samo miałem dzisiaj rano lista zegarków z allegro z prośbą ile można dać za który.

Grzecznie odmówiłem

Nawet widzę od tej samej osoby - to ci hohlik jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zignorować....i usunąć rozmowę.

Po informacji ze zapraszamy na forum z pytaniami :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie odpowiadam... ale ja cham jestem :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.