Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
radekglaz

Tudor BBB vs Omega 300 Seamaster Co-Axial

Tudor BBB vs Omega 300 Seamaster Co-Axial  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Odświeże kotleta - wrzesień sie zbliża, zapadła juz decyzja  który  zegarek trafia na nadgarstek  ?

Jak odświeżamy to odgrzewamy. Ta Omega i ten Tudor to jak porównanie ch ... z palcem.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

radekglaz - gdize poki co szukales 300 i w jakiej cenie? W PL niechętnie chcieli zejść z ceny i wychodziło znacznie drożej niż w niemczech.

Ja wolę ch..a :)

Dobrze wiedzieć, będę miał się na baczności podczas spotkania podstolika;-)

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Właśnie zajrzałem na ceny w Kruku. SMP 300 teraz jest za 15 tysięcy :-). Dwa miesiace temu o ile pamiętam był za 14,5. Proponowali ~13.

Nawet nie chciało mi sie z nimi gadać i prosic skoro u Watch-Lounge.de była za 10. Polecam tego sprzedawce na chrono - zakup przebiegl bez problemów i po kilku dniach zegarek był na reku.

Za 1600 funtow, wiec sporo pozniej 10K mozna kupowac na zagranicznym forum. Nie wiem jak to zorganizowac logistycznie ale mozliwosc jest :D

Marcin

Oddałem głos na Omega. Jak dla mnie fajniejsza. Tudor wzbudza zainteresowanie na zasadzie "o co to jest tudor?"

Dobrze wiedzieć, będę miał się na baczności podczas spotkania podstolika;-)

A fee :blink: miałem na myśli swojego :o

Co do podstolika w Poznaniu to ja się poddaje nie ma na to chyba szans  w większym gronie :(  choć ostatnio z KURNAJANKIEM daliśmy radę....-jak coś ja jestem otwarty a pogoda jeszcze dopisuje na takie spotkania...

Wracając do tematu miałem BBB i uważam jak Krystian że ten zegarek zle się nosi oczywiście piszę o własnym nadgarstku rozstałem się z nim bez najmniejszych oporów...Na przełomie września/pazdziernika przymierzam się do zakupu 300 Master ,przymiarki były świetny zegar i chce go ..tylko jak wiekszość uważam że ta polerka na bransie trochę drażni jednak nie jest to żaden argument na nie....Pisząc o porównaniu BBB/300Master wygrywa Omega dokładając trochę grosza o wiele lepsza propozycja zdecydowanie...

moj glos idzie (sam się dziwię) na Tudora za ogólny wygląd. 

zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

W tym zestawieniu jak dla mnie Omega, w BBB troche brakuje mi daty, ale gdyby był pojedynek Pelagos vs Omega 300 smpc to Pelagos zamiata

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.