Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzalonyJackPirat

Kajak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie poza tym, ze wiem jak plywac, nie wiem nic na temat kajakow. Szukam czegos pompowanego co nie peknie po pierwszym plywaniu. W oko wpadl mi kajak Intex challenger k1. Jest cos wart? Czy w cenie do 150€ dostane jakis porzadny sprzet?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikaj wyrobów firmy INTEX, to zwykłe chińskie plastikowe badziewie...
Jeśli koniecznie chcesz kupić kajak dmuchany, poszukaj wyrobów czeskiego Gumotexa.
Jak zwykle w takich przypadkach cena jest adekwatna do jakości, ale Gumotex robi bardzo wytrzymałe łódki. 
Niestety wadą wszelkich pneumatyków jest znoszenie na wietrze. Takie kajaki zachowują się na wodzie jak dętka od traktora - płyną tam, gdzie wieje wiatr.
Cenowo łódka pneumatyczna Gumotexa kosztuje prawie tyle co kajak z polietylenu, a komfort, bezpieczeństwo i właściwości nautyczne są nieporównywalne.
...No chyba, że chodzi o raffting.
Tu pontony Palava od Gumotexa sprawdzają się znakomicie. Druga sprawa, że Czesi naprawdę potrafią się bawić  :) 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gumotexa k2 - ze wzgledu na mobilność całkiem fajny sprzet.Pływałem w sumie kilka razy w Polsce , Czechach i Austrii - trochę do bani że leży i marnuje się. Za 150 € możesz pojechać na kilka zorganizowanych spływów dają sprzęt i jest dużo wrażeń .Organizujemy ze znajomymi rafting z czechami - cvok.cz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.