Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Admof

Casio AE1200 1Av vs AE1200 WHB 3B

Casio AE1200-1AV czy Casio AE1200WHB-3B?  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Chodzi za mną tani digital i wstępnie wzięło mnie na Casio Royale Ae1200, tylko nie wiem czy bardziej militarnie ma być czy bardziej plastikowo.

vr_ae_1200whb_3b.jpg

Czy

Casio-Youth-Ae-1200Wh-1Avdf-D097-Black2F

Guest Angelo

militarnie  :)

A mi zegarek ze swiatowym odmierzaniem czasu pasuje najbardziej do bransolety. To komplikacja dla biznesmenow i ludzi czesto podrozujacych - jednak nie kojarzy mi sie z wojskiem, dlatego wybralem na plastikowo :) Poza tym na bransolecie ten wlasnie model prezentuje sie bardzo fajnie, bo nie do kazdego Casio ona pasuje B)

No jest wersja WHD ze srebrną bransoletą, fajnie wygląda, ale nie przepadam za bransoletami, może dziwne, ale tak mam.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem - ale akurat ten model i wersja militarna mi w ogole nie graja ;)

Stawiam na plastikowo :-)

Rem tene, verba sequentur.

Plastik

życie zaczyna się po 200...km/h

Militarnie. Ogólnie fajny. Kojarzy się z latami 80-tymi. 

Dzięki za głosy, zdecydowałem się jednak na wariant plastikowy i właśnie go zamówiłem.

Wysłane z mojego SM-T210 przy użyciu Tapatalka

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Topaz
      W wakacje kupiłem z ciekawości takie CASIO MRW-220HCM-5BVEF.

Fajny, prosty w obsłudze, z datą i dniem tygodnia, 100m, bezel obrotowy, luma. Wszystkomający superzegarek. Cieszyłem się i szybko mój zachwyt nad tym taniutkim zegarkiem skończył się... oddaniem go "w ludzi". Kolega, który go dostał, do dzisiaj nie może się nachwalić.

Przypomniałem sobie o tym modelu niedawno i zakupiłem jego klony: CASIO MRW-200H i CASIO MRW-200HC.

Modeli tego CASIO jest kilkanaście, można wybierać i zacząć zbierać.

Dekielek stalowy, jak w wiekszości CASIO, a pasek miękki i na każdy nadgarstek.

Wszytko funkcjonuje, trafia w indeksy, przestawia się punktualnie, wygląda dobrze i jest z dobrych materiałów i to za około 80-100 zł.

Luma na wskazówkach, nawet na sekundowej, a w zależności od wersji pokryte są też indeksy.

Na ręku leży wygodnie. A że to plastik, jest lekki i praktycznie się o nim zapomina.

Zegarek idealny. Do większej popularności brakuje mu tylko kilku dodatkowych zer w cenie.

• By Jag1enka
      Dzień dobry, proszę o ocenę tego zegarka. Martwi mnie że bransoleta od wewnątrz jest złota, a na wszystkich zdjeciach jest srebrna od środka. Dodatkowo to opakowanie wydaje się jakieś dziwne, nie spotkałam się z takim wcześniej. Po przytrzymaniu prawego przycisku wyświetla się napis Casio. Nie umiem wstawić obrazków na forum, daję linki do dysku Google. Bardzo proszę o odpowiedź, czy to oryginał. 
      Tył
      Przód
      Opakowanie
      Koperta przód
      Koperta tył
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.