Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TTM

CASIO OCEANUS OCW-G1000-1A2JF

Rekomendowane odpowiedzi

GPS hybrid radio solar

Case width 41.1 x 56.1 mm

Thickness 14.7 mm

Titanium

10 ATM water resistant

Titanium carbide byte processing

Double-sided anti-reflective coating Safire galas (dual-curve)
With neo Brite
Tough solar (solar charging system)
GPS signal reception function: automatic receiving ( time received a maximum of one time per day ) / manual receive (receive location, time received)
Standard radio receiver: receive automatically ( up to 6 times per day ) ( Chinese radio waves up to 5 times per day ) [Japan] incoming radio wave :JJY, frequency: 40kHz/60kHz (Fukushima, Kyusyu both stations compatible models) [North America] incoming radio wave :WWVB, frequency: 60 kHz [Europe region received radio :MSF/DCF77, frequency: receives and is set in the city 60 kHz /77.5kHz China received radio :BPC, frequency :68.5kHz * home time setting standard radio wave can be received according to the City Bureau. The time difference is set by set city or time zone.
Needle position automatic correction features
Airplane mode
World time 27 cities ( 40 time zones and daylight saving time automatic settings when ) + UTC (universal coordinated time) time display
Stopwatch ( 1 / 20 sec, 24 minutes total )
Battery charging warning feature
Power saving function (stop sewing after certain period of time in the dark, save battery life)
Date and day of the week
Full Auto calendar
In solar power with no driving time from full charge time
Feature used when: 7 months
If the power saving state: 18 months

 

0_14951e_6adc8812_XL.jpg

 

0_149520_83f769b2_XL.jpg

 

0_149525_aabf8a97_XL.jpg

 

0_149527_4208c03b_XL.jpg

 

0_149528_224aa3d9_XL.jpg

 

0_14952b_63b673c9_XL.jpg

 

0_14952d_41e4ea33_XL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, jak zrobię trochę rewolucji w zbiorach to może kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz dać zdjęcie nadgarstkowe

Zegarek fajny ale szkoda że troszkę grubawy jest , można ewentualnie jakieś zdjęcie porównawcze z innym japońcem ?

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja Cię pierniczę. Nie sądziłem, że kiedykolwiek jakiś Casio zatrzyma mój wzrok na tak długo. Świeeeetny! Zdradzisz cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić oceanusa, ale ten jest poza zasięgiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, i jeszcze ta linia kolorystyczna z zielonymi dodatkami, po prostu bajka. Jaka jest realna cena za ten zegarek ?


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, i jeszcze ta linia kolorystyczna z zielonymi dodatkami, po prostu bajka. Jaka jest realna cena za ten zegarek ?

Realnie to nowego raczej nie kupisz, to jest limitka 500 sztuk. Ten egzemplarz był długo wystawiony na sprzedaż w czasie gdy pojawił się ten wątek - 1,5 roku temu.

Widziałem używki w okolicach 7k + opłaty przywozowe ( sprzedawcy głównie z Japonii ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.