Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze Breitling ma niegłupie chrono, ale pewnie to jedna z tych "średnich" marek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 

Szczególnie te z poprzednim logo. 

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Od TH jest jeszcze klasyka Monaco i Carrera. Oczywiście nie wszystkie warianty. 

Moj Ham i klasyczna panda.

Zenith ma ze dwa modele.

Coś od JlC. 

Nie piszę o wielkiej 4 bo tam też zapewne jakieś modele by się znalazły. ;)

 

Generalnie z chrono jest "problem". Wybor jest niewielki. Świetne mode kosztują majatek. Późnej jest TH (to wielka zaleta). Równolegle jakieś pojedyncze modele ze "średnich" marek. A później to już raczej bakterie. Piszę oczywiście o wyglądzie i o swoim guście.  

 

Liczyłem na konkretne referencje :) Takie Twoje top 4 lub 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jubiler1 napisał(-a):

Panowie,

 

mam krótkie pytanie. Jestem zainteresowany zakupem tego zegarka https://www.chrono24.pl/watch/9C0PE9.

Cena mi pasuje. Samo CHRONO24 też postrzegam pozytywnie.

Pytanie: kupilibyście z tego źródła, czy raczej w Polsce. 


Patrząc na oceny sprzedawcy - ja bym nie kupił.

 

DAB37D5F-3B12-4B33-A5AB-711B70C54D79.thumb.jpeg.feeaa4382961bd332f58cfa8932f5f0a.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem właśnie te komentarze. Po przestudiowaniu większości z nich, wynika że sprzedający ma kłopoty z terminowością i komunikacją. 

Nikt nie podważał natomiast oryginalności zegarków, co dla mnie jest priorytetem.

Na CHRONO24 jest ochrona kupującego. Wydaje się, że jakby były kłopoty z wysyłką lub samym zegarkiem, łatwo można odzyskać pieniądze.

 

Ps. miał ktoś doświadczenia z tym mechanizmem na CHRONO24?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takich komentarzach wnioskuje, że wystawiają zegarki, których nie maja fizycznie na stanie.

Wpłacasz kasę na konto Chrono24 (escrow) i jest ona bezpieczna ale nie masz jej już w ręku.

Czekasz aż sprzedającemu uda się ściągnąć zegarek żeby ci wysłać - ja takich sprzedawców unikam.

(W najgorszym wypadku po kilku - kilkunastu tygodniach czekania dostaniesz zwrot pieniędzy…)

 

Chrono24 jako platforma jest bezpieczne, kupowałem kilka zegarków i było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jubiler1 napisał(-a):

Widziałem właśnie te komentarze. Po przestudiowaniu większości z nich, wynika że sprzedający ma kłopoty z terminowością i komunikacją. 

Nikt nie podważał natomiast oryginalności zegarków, co dla mnie jest priorytetem.

Na CHRONO24 jest ochrona kupującego. Wydaje się, że jakby były kłopoty z wysyłką lub samym zegarkiem, łatwo można odzyskać pieniądze.

 

Ps. miał ktoś doświadczenia z tym mechanizmem na CHRONO24?

Bardzo słabe notowania ma ten sprzedawca. Pamiętaj, że transakcje, które nie doszły do skutku, nie są w ogóle oceniane, a tych może być w przypadku tego sprzedawcy całkiem sporo. Trusted Checkout to fajna sprawa, bo do czasu zakończenia i potwierdzenia transakcji pieniądze wiszą na rachunku powierniczym Chrono24. Miałem raz taka sytuację, sprzedawca od momentu zapłaty zwodził mnie dobre 4 tygodnie. Około tygodnia trwała mediacja z Chrono24 (oni też potrafią zwlekać, bo w przypadku anulowania transakcji przepada im prowizja od sprzedającego) zanim środki trafiły na powrót na moje konto. Ja wybieram pewniaków, którzy mają średnią notę powyżej 4,9. Warto jest także zapytać wcześniej (a nawet trzeba), czy mają zegarek na stanie, a jeśli tak, to niech prześlą Ci zdjęcie z aktualną datą wpisaną na pomiętej kartce papieru. Jeżeli zaczną ściemniać, że nie  mogą, bo zegarki trzymają w skarbcu, banku czy sejfie, to znaczy, że nie mają go na stanie i może się zdarzyć, że nie uda się tego zegarka dla Ciebie zdobyć. A zwrot kasy na konto to prowizja za przewalutowanie (nawet wtedy, gdy masz konto wielowalutowe takie rzeczy się zdarzają) i ogólnie zupełnie niepotrzebny stres.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jubiler1 napisał(-a):

Widziałem właśnie te komentarze. Po przestudiowaniu większości z nich, wynika że sprzedający ma kłopoty z terminowością i komunikacją. 

Nikt nie podważał natomiast oryginalności zegarków, co dla mnie jest priorytetem.

Na CHRONO24 jest ochrona kupującego. Wydaje się, że jakby były kłopoty z wysyłką lub samym zegarkiem, łatwo można odzyskać pieniądze.

 

Ps. miał ktoś doświadczenia z tym mechanizmem na CHRONO24?

Tak jak pisał Mario, chrono pośredniczy jedynie w dogadywaniu się między stronami bez żadnych twardych instrumentów. 
Zabezpiecza Twoje środki w razie zupełnego niewywiązania się z umowy ( nie przesłanie zegarka) ale gdy produkt ma wady, szczególnie takie których nie odkryjesz zaraz po odebraniu i tak jesteś zdany na łaskę sprzedającego. Bezpieczniej naturalnie ze stacjonarnymi salonami o dobrej reputacji, kondycji  i perspektywach ( z oceną tych ostatnich  najtrudniej bo COVID nie traktował wszystkich równo) . A po drodze są jeszcze kurierzy…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dość rzadko gości na nadgarstku, zastanawiam się nad jego przyszłością…
ef3aa9ef5aa577a2bf45472010c2f474.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2021 o 09:42, Teufel26 napisał(-a):

Ostatnio dość rzadko gości na nadgarstku, zastanawiam się nad jego przyszłością…
 

Myślę, że jego przyszłość jest świetlana 😀

Bo to świetny zegar jest.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jego przyszłość jest świetlana
Bo to świetny zegar jest.

Masz racje! Ta wersja, przemawia do mnie bardziej niż obecna.

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie fajna Carrera z ceramicznym bezelem w rozmiarze 40-41mm to biorę w ciemno 😁 

Shut-up-and-take-my-money-350x219.jpg


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie ma takiej🤔


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, nowe Carrery z ceramicznym bezelem mają 44 mm choć krótkie uszy i relatywnie rozsądny L2L. Ładne są ale to na duże amerykańskie rączki raczej a szkoda bo wizualnie fajne.

 

https://www.tagheuer.com/de/de/zeitmesser/kollektionen/tag-heuer-carrera/44-mm-calibre-heuer-02/CBN2A1A.BA0643.html?gclid=CjwKCAiA78aNBhAlEiwA7B76pxtYzhBp71xbRLK8jlTtS10QS_LePsd4cbWlrAm_DBVxbdZUrHng6xoCut0QAvD_BwE

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś czas odlicza carrera
23a90d1dac2777335af0e26d4b6b7c2e.jpg


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszesz trochę twoich wrażeń z użytkowania nowego aquaracera?

Jak rozmiar 43 się sprawuje ? Miałeś może poprzednika?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, michszy napisał(-a):

Napiszesz trochę twoich wrażeń z użytkowania nowego aquaracera?

Jak rozmiar 43 się sprawuje emoji6.png? Miałeś może poprzednika?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To mój pierwszy Tag. Rozmiar 43mm,  nadgarstek 18.5 cm.  Mierzyłem swego czasu poprzednika 41 , ale jak dla mnie byl troszkę mały, ogólnie lubię duże zegarki.  Regulacją bransolety to rewelacja,  zmiana bez zdejmowania z nadgarstka. Wygodny, nie łapie rys jak  np.R 😉. Jestem mega zadowolony. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ sprzedałem mojego TAG-a 844.5, niestety opuszczam klub. Chlip...

Dlaczego opuszczasz klub? Sprzedaż zegarka nie musi oznaczać dalszego braku zainteresowania marka. To jest „Klub Miłośników”, uważam ze nie trzeba mieć zegarka danej marki, żeby być jej miłośnikiem …

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Ponieważ sprzedałem mojego TAG-a 844.5, niestety opuszczam klub. Chlip...

 

You'll never walk alone... 😉

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.