Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem koledzy śledzę niczym szpieg szoguna ale kasy jeszcze nie nazbierałem :( .Ale bym go przytulił !! .Na razie oglądam go kilka razy dziennie. 

 

Piękna to 300 

Edytowane przez wojtek3100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem koledzy śledzę niczym szpieg szoguna ale kasy jeszcze nie nazbierałem :( .Ale bym go przytulił !! .Na razie oglądam go kilka razy dziennie. 

 

Piękna to 300 

zanim kupisz poczytaj o problemach z koronka w 300 i jej zakrecaniem ;). Na wus byl dlugi watek i jak Tag nie chce uznac tego na gwarancji.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on marzy o Aquaracer 500m ;) a tam ten broblem nie występuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega problem?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega problem?

problem jest glownie z zakrecaniem i gwintem koronki. Nie ma mechanizmu zabezpieczajacego jak w Omega czy Rolex, ze jak juz dokrecisz to bardziej sie nie da. Poza tym, wkrecajac, koronka nie zawsze wskakuje poprawnie na gwint, bo jest tam maly luz. Zorientowac sie mozna dopiero jak jest calkowicie wkrecona a znaczek na koronce nie uklada sie tak jak wczesniej. Bardzo irytujace :) powoduje to tez, przynajmniej dla mnie, ze zegarek wydaje sie tani w odbiorze. Jak dodam do tego slabe zapiecie to nie wyglada to najlepiej. A cena wysoka.

 

Najlepsza jest starsza 500 z gumowym bezelem ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego nowszego z prcelanowym bezelem i wszystko jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim tego problemu nie ma.

Stateless czy możesz podać nr ref. o które egzemplarze dokładnie chodzi?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim tego problemu nie ma.

Stateless czy możesz podać nr ref. o które egzemplarze dokładnie chodzi? :)

o Twoj. Mialem taki sam, problem jest i sie ujawni. Ja swoj z tego powodu tez i sprzedalem.

Dodaj jeszcze ze tam jest selitta i ma problemy z trzymaniem rezerwy ;)

 

Na gwarancji tego nie chca naprawiac.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem że moja 500 ma już 3 lata i nic podobnego nie miało miejsca :) Koronka odkreca i zakreca się bez problemu, nie ma żadnego luzu po odkreceniu. Wszystko działa bez zarzutu ;)

Może miałeś pecha i kupiłeś wadliwy zegarek? Może zepsuł poprzedni właściciel? Może ktoś się bawił i popsuł w sklepie ?

Zresztą wydaje mi się że jak komin i koronka by szwankowały to we wszystkich modelach Taga .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że obecnie TH to dla.mnie marka która powinna wprowadzić dwa albo trzy dodatkowe brandy. Jakiś TH Premium, TH standard i TH shit ;) Po przymierzeniu ostatnio modeli Formula czy też nowego aquaracera 300m to jestem zdumiony że wypuścili to pod swoim logiem. Tragicznie wykonczona koperta, bransolety jak z papieru gorsze niż w najtańszych Seiko5 (z szacunkiem dla Seiko). Zapięcia w bransoletach to już parodia tego jak to powinno być zrobione w marce Premium. Kapkę lepiej jest w modelach 500m ale tez brak tam finezji a wykończenie jest poprostu poprawne. W życiu bym nie wydał na to 17tys np za chrono. Lepiej jest w Carrerach aczkolwiek tez mi się wydaję że np nowa 41mm day date w bezpośrednim porównaniu ze starą 41mm bez dnia tyg jakoś gorzej wypada pod względem wykończenia.

Dlatego nie dziwię się że macie różne doświadczenia z tożsamymi modelami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem że moja 500 ma już 3 lata i nic podobnego nie miało miejsca :) Koronka odkreca i zakreca się bez problemu, nie ma żadnego luzu po odkreceniu. Wszystko działa bez zarzutu ;)

Może miałeś pecha i kupiłeś wadliwy zegarek? Może zepsuł poprzedni właściciel? Może ktoś się bawił i popsuł w sklepie ?

Zresztą wydaje mi się że jak komin i koronka by szwankowały to we wszystkich modelach Taga .

300 ma ten problem a nie 500. Kupilem nowy prosto od dealera. W ceramicznym tego problemu nie ma.

Oni maja modele na "rozna kieszen" wiec jakosciowo nie sa sobie rowne.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda co piszecie. Ja z kolei przymierzałem niedawno wspomnianą wyżej 500 m i w porównaniu z Carrerą, której jestem posiadaczem, to po prostu dwie różne zegarkowe ligi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawa dotyczy też nowego 300m , bo na mnie robi ten zegarek dobre wrażenie.

post-88446-0-56425200-1455442989_thumb.jpg

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co lepiej jest wykonane? 500 czy careera? Nigdy nie widziałem na żywo tego drugiego :$

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co lepiej jest wykonane? 500 czy careera? Nigdy nie widziałem na żywo tego drugiego :$

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

W mojej ocenie lepsze wykonanie i dbałość o te drobne detale są w Carrerze, dlatego się na nią zdecydowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny tych zegarków są podobne ;) to i wykonanie powinno być bardzo dobre :(

Mam teraz najnowszego Breitlinga Avengera super II 48mm z tym samym mechanizmem vj7750 i z porównaniem do Taga wygląda super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może moje określenie "dwie różne ligi" jest nieco przesadzone, niemniej widząc oba te modele na żywo wyraźnie lepsze wrażenie wywarła na mnie Carrera, ale podkreślam to tylko moja subiektywna opinia. Przymierzałem konkretnie model WAJ2110.BA0870 (z lupką), a Carrera, którą wybrałem to CAR2A11.BA0799. Nie wiem, może to dlatego, że byłem jakoś bardziej nastawiony na chronograf :)

 

Edit: Dopiero zauważyłem, że na bazarek wystawiłeś wersję chrono, to jednak dwa inne modele, więc przepraszam za pomyłkę  :unsure:

Edytowane przez KonradR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem na sprzedaż bo 44mm jest dla mnie za mały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawa dotyczy też nowego 300m , bo na mnie robi ten zegarek dobre wrażenie.

 

100 razy lepiej wygląda na zdjęciach niż na żywo. Bransoletę miałem lepszą w Seiko 5 a zapięcie ma blaszkę jak w najtańszych targowych podróbkach.

 

To co lepiej jest wykonane? 500 czy careera? Nigdy nie widziałem na żywo tego drugiego :$

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Zdecydowanie Carrera

 

Wystawiłem na sprzedaż bo 44mm jest dla mnie za mały ;)

 

Niedźwiedź :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f37f2fbf33e20a918c10e3ad72e81bb5.jpg

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

03d85a58aa15b159ce7ab9666e90eeeb.jpg

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś AR w nowej wersji chrono i Carrerę. Nie widzę żadnej różnicy w jakości wykonania, poza tym że Carrera błyszczy się jak psu jajca, pewnie dlatego wydaje się że jest lepiej wykonana. Ale to tylko zmyłka.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu psu się jajca nie świecą ale nie znam wszystkich ras więc może na ostatnich latach coś w ofercie giełdowej psów się zmieniło :D

 

Zdecydowanie Carrera jest kapkę finezyjniej i dokładniej wykonana od Aquaracera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.