Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

(..) Carrera błyszczy się jak psu jajca, pewnie dlatego wydaje się że jest lepiej wykonana.(...)

 

Co to ma do rzeczy? Polerowana powierzchnia w nowym zegarkach wygląda zawsze podobnie.

 

Zdecydowanie Carrera jest kapkę finezyjniej i dokładniej wykonana od Aquaracera.

 

Zgadzam się i tak jak napisałem wyżej - w Carrerze jest sporo większa dbałość o detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za pytanie, ale czym różni się cal. 16 od 1887, oprócz tego, że pierwszy to 7750 z podwójną datą, a drugi to wg TH in hause?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za pytanie, ale czym różni się cal. 16 od 1887, oprócz tego, że pierwszy to 7750 z podwójną datą, a drugi to wg TH in hause?

 

Najważniejsze wymieniłeś, ale oprócz tego:

1. Dwie różne bransolety;

2. W 1887 jest wariant grafitowej tarczy ze słonecznym szlifem, która zmienia odcień w zależności od natężenia i kąta padania światła - świetny efekt :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ceny są zbliżone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem na sprzedaż bo 44mm jest dla mnie za mały ;)

Jak to widać jakie są gusta i guściki. Ja po Twoich zdjęciach uznałbym, że jest dokładnie odwrotnie czyli zegarek jest trochę za duży lub co najwyżej mieści się na styk.

Ale fakt, że ostatnio bliżej mi do tych mniejszych, wygodnych zegarków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest wygodny, piękny i wymarzony ;-)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojemu psu się jajca nie świecą ale nie znam wszystkich ras więc może na ostatnich latach coś w ofercie giełdowej psów się zmieniło :D

 

Zdecydowanie Carrera jest kapkę finezyjniej i dokładniej wykonana od Aquaracera.

Jeśli nie znasz tego porównania , to nic się nie stało.

Dla mnie oba zegarki to zupełnie inna bajka, oba wykonane na tym samym poziomie , obydwa ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze wymieniłeś, ale oprócz tego:

1. Dwie różne bransolety;

2. W 1887 jest wariant grafitowej tarczy ze słonecznym szlifem, która zmienia odcień w zależności od natężenia i kąta padania światła - świetny efekt :)

Dla mnie dziwne jest stosowanie dwóch prawie takich samych werków, gdzie różnica na tarczy jest prawie żadna.

 

Sam miałbym wielki problem na którą wersję się zdecydować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..)dwóch prawie takich samych werków(..)

 No niekoniecznie :) To są jednak wyraźnie inne mechanizmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, mnie chodziło o to co finalnie dzieje się na tarczy. To tym kieruje się większość kupujących, poza ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się trzysetka na bazarku i mam ciśnienie tylko ta koronką mnie martwi.Co robić?

kupuj jak sie podoba. Problem ma linia WAN :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się trzysetka na bazarku i mam ciśnienie tylko ta koronką mnie martwi.Co robić?

To 300 czy 500 ? Bo już się pogubiłem ;)

Edytowane przez Joogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się trochę przyznaję, ale nie ma to teraz znaczenia bo  sprzedany ,cena była bardzo atrakcyjna chyba że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena byla bardzo atrakcyjna :)

 

nawet jesli ma wystapic problem z koronka to czy na pewno we wszystkich egzemplarzach czy po prostu byla seria wadliwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena byla bardzo atrakcyjna :)

nawet jesli ma wystapic problem z koronka to czy na pewno we wszystkich egzemplarzach czy po prostu byla seria wadliwa?

I ja tak myślę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zawarta w opisie oferty informacja o koronce nie daje do myślenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zawarta w opisie oferty informacja o koronce nie daje do myślenia?

Faktycznie :) to daje do myślenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, a ten co byl na bazarku to z tego co pamietam nie byl wan :) a moj wan problemu nie ma :) a przeciez problem dotyczyl rzekomo serii wan. Wiec jak to jest?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak żeczywiście problem jest z koronką,to jaki koszt ewentualnej naprawy ktos wie.(tak z ciekawości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, a ten co byl na bazarku to z tego co pamietam nie byl wan :) a moj wan problemu nie ma :) a przeciez problem dotyczyl rzekomo serii wan. Wiec jak to jest? :)

to ze tego jeszcze nie widzisz, nie znaczy ze go nie ma. U mnie pojawilo sie po 4-5 miesiacach uzytkowania.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz rację ale dla mnie lepiej by było jak byś był w błędzie bo ten na bazarku co miał problem z koronką nie był to WAN, a problem miał tyczyć tylko serii Wan. Kolega dobrze zapytał. Ile może w razie czego kosztować serwis?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy jakie koszta komina i koronki ;)

Jutro w ciągu dnia zadzwonie do Servisu i zapytam ;)

W ciemno stawiam na 1500 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że masz rację ale dla mnie lepiej by było jak byś był w błędzie bo ten na bazarku co miał problem z koronką nie był to WAN, a problem miał tyczyć tylko serii Wan. Kolega dobrze zapytał. Ile może w razie czego kosztować serwis? :)

ja wiem, ze chcesz aby zegarek byl sprawny i ci sie podoba. To nie jest nic dziwnego. Mialem WAN, ten sam co Ty. Po roku koronka juz zakrecala sie na 3 razy a nie na 2 :) gwint sie tam szybko niszczy, wiec sprzedalem.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.