Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na info jak juz bedzie wiadoma cena serwisu.

Zegarek mi sie podoba ale to tylko kwestia czasu jak go zmienie przez tzw zegarkowe adhd. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze wymieniłeś, ale oprócz tego:

1. Dwie różne bransolety;

2. W 1887 jest wariant grafitowej tarczy ze słonecznym szlifem, która zmienia odcień w zależności od natężenia i kąta padania światła - świetny efekt :)

No nie do końca jest tak jak piszesz. Caliber 1887 prezentowany przez Tag Heuer jako In-House to delikatnie mówiąc nadużycie. Kupili licencję od SEIKO na ich platformę TC78 i trochę zmodyfikowali. Nawiasem mówiąc sam mechanizm SEIKO jest bardzo ceniony, no ale fakt pozostaje faktem. Dużo pisano o tym na WUSie przed paru laty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem, że prawie in house :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info jak juz bedzie wiadoma cena serwisu.

Zegarek mi sie podoba ale to tylko kwestia czasu jak go zmienie przez tzw zegarkowe adhd. :)

Do sprawdzenia ceny serwisu potrzbny nr.referencyjny ;)

Pamiętacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAN2110.BA0822 :))

Wszystko jest jasne ! Dzwoniłem do serwisu Pieśkiewicz ul.Ptasia 2 w Warszawie i Komin +koronka+wymiana koszt brutto 335 zł

Przegląd i pełen serwis z polerowaniem koperty i bransolety 1030 zł brutto :)

Wydaje mi się że to dobre ceny jak na serwis ;) 

Co wy na to ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stać na zegarek z wyższej półki to powinno stać na serwis. Źle nie z tą wymianą koronki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest jasne ! Dzwoniłem do serwisu Pieśkiewicz ul.Ptasia 2 w Warszawie i Komin +koronka+wymiana koszt brutto 335 zł

Przegląd i pełen serwis z polerowaniem koperty i bransolety 1030 zł brutto :)

Wydaje mi się że to dobre ceny jak na serwis ;)

Co wy na to 

Teraz to dopiero żałuję, że nie kupiłem trzysetki z bazarku. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić mój ;-)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to dopiero żałuję, że nie kupiłem trzysetki z bazarku. :angry:

no ale jak? nie mogles zadzwonic i sprawdzic kosztu naprawy a w miedzy czasie poprosic o rezerwacje zegarka na 12 godzin :) ?

Normlanie chrono Taga za 6-7k chodzi, zalezy od stanu ale strata na wartosci jest duza.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał, ponegocjuj może sprzedający zejdzie do 350zl?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serio myslisz że kupisz oryginalny zegarek w cenie klamry do paska ?

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , jaka jest cena oryginału - skąd moje zdziwienie - ale prześledziłem oferty - szok - ale minął już ... Pozdrawiam.

Edytowane przez Jaremix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby temacik troche rozruszać pozwole sobie wrzucić fotke nowej linii aqa 300. Dla porównania widać też 500 i carrery.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby temacik troche rozruszać pozwole sobie wrzucić fotke nowej linii aqa 300. Dla porównania widać też 500 i carrery.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa AR 300 w niebieskim, ta na lewo na zdjęciu. Podoba mi się i cena znośna- rabat na 13%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym Zbynia zdjęciu CAZ1012. Serce mi pika jak klapa od śmietnika:-)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad Aquarecerem 300 ale problemy z koronką o których piszecie powodują, że raczej poszukam czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes sobie zadac czy te problemy z koronka na pewno wystepuja w modelu, ktorego zakup rozważasz, a dwa czy koszt 335zl przy ewentualnej usterce to taki duzy wydatek. Kolejne ostatnie pytanie ewentualnie od czego ta awaria sie dzieje? Zle dokrecona koronka do ktorej sie dostaje wilgoc? Przekrecana na sile?

Wg mnie od prawidlowej eksploatacji nic sie nie dzieje. Jakby tak patrzec to i problemy z koronka maja tudory, breitlingi itp bo tez uzytkownikom w/w marek takie rzeczy sie dzialy tylko wg mnie nie bez powodu, a koszt ewentualnego serwisu jest znikomy.

 

Prawda jest taka, ze wiekszosc wlascicieli diverow nie uzywa ich zgodnie z przeznaczeniem, a wiec zarazem zegar taki jest mniej podatny na ewentualne uszkodzenie od zegarka wykorzystywanego zgodnie z jego przeznaczeniem.

Mam taga 300 i nie mam klopotow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes sobie zadac czy te problemy z koronka na pewno wystepuja w modelu, ktorego zakup rozważasz, a dwa czy koszt 335zl przy ewentualnej usterce to taki duzy wydatek. Kolejne ostatnie pytanie ewentualnie od czego ta awaria sie dzieje? Zle dokrecona koronka do ktorej sie dostaje wilgoc? Przekrecana na sile?

Wg mnie od prawidlowej eksploatacji nic sie nie dzieje. Jakby tak patrzec to i problemy z koronka maja tudory, breitlingi itp bo tez uzytkownikom w/w marek takie rzeczy sie dzialy tylko wg mnie nie bez powodu, a koszt ewentualnego serwisu jest znikomy.

 

Prawda jest taka, ze wiekszosc wlascicieli diverow nie uzywa ich zgodnie z przeznaczeniem, a wiec zarazem zegar taki jest mniej podatny na ewentualne uszkodzenie od zegarka wykorzystywanego zgodnie z jego przeznaczeniem.

Mam taga 300 i nie mam klopotow.

trudno jest dokrecic koronke, ktora nie ma mechanizmu zabezpieczajacego przed przekreceniem jak zegarki drozsze o 20%.

To sie dzieje od normalnego uzytkowania.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, bierz smialo. Niebieski fajnie lezy na rece. Ale cena jest wygorowana. Jak kto lubi ;) Patrzac po zdjeciu powyzej 300M Tag ma ten problem i jest za 9100. Ja swojego czasu kupilem go za 5k, nowy z salonu. Nie wydaje mi sie zeby sie duzo zmienilo z Tagiem i nie tracil na wartosci po wyjsciu bardzo duzo.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.