Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie to trochę za tanio. Średnia cena to 2300 euro. Przy 10-15% rabacie i tak wychodzi 8700, więc nie wiem...

U nas ta sama cena wychodzi, może być tak że ktoś pomyli modele , przyjdzie Ci taki i ...klapa.

To że Tag traci na wartości to normalne , Omega czy inne tak samo. Pamiętaj że większą wartość zawsze ma ten kupiony u Nas z papierkami, łatwiej sprzedać w razie czego itp.Dodatkowo wpływ na cene przy odsprzedaży ma fakt, jak dany model się przyjął u posiadaczy i czy jest na ten model tak zwane ssanie .

 

Najgorzej kupić zegarek pod kątem łatwej , dalszej odsprzedaży , bo używka chodzi w dobrej cenie itp. To największa głupota, trzeba brać według swoich indywidualnych upodobań , taki jak się podoba w danym czasie. Tylko wtedy jest pełne zadowolenie i satysfakcja .

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wcale nie uważam kupowanie używanych zegarków za głupotę! ;)

A co do koronki w 300 ,to po co wniej grzebać ? Wystarczy rotomat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej kupić zegarek pod kątem łatwej , dalszej odsprzedaży , bo używka chodzi w dobrej cenie itp. To największa głupota, trzeba brać według swoich indywidualnych upodobań , taki jak się podoba w danym czasie. Tylko wtedy jest pełne zadowolenie i satysfakcja .

nie zgodzę się, chętnie kupuje takie zegarki, nawet te do których nie jestem przekonany albo w ogóle nie brałem ich pod uwagę. Oglądanie zdjęć i przymiarki salonowe są niemiarodajne, zegarek trzeba ponosić. Jak jest okazja to czemu nie spróbować, nie spasuje puścisz dalej bez straty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi ;) Nie sztuka kupić za 20 k i po trzech latach sprzedać za 60 % ;) Sztuką jest kupić za 60 % wartości i nie stracić po na stepnych 3 latach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem ciekaw za ile mozna kupic :)

 

 

Ile kosztuje bransoleta u dystrybutora a ile nowa oryginalna poza siecią?

Po pierwsze witam wszystkich - jakoś nie było okazji - więcej przeglądam i czytam niż pisze ;) W skrócie zegarkowo: szału nie ma: JLC Odysseus (0026), TH Professional Sports i Carrera cal 16 w brązie (do wczoraj) Cel: Cal 16 Day Date i PAM392 (ostatnio uciekł taki z forumowego bazarku :( )

 

Po drugie pytanie do Panów gustaw6666 i friendchild: czy doszliście jakoś do porozumienia w kwestii ceny bransolety? ;) Jak wspominałem wyżej wczoraj rozstałem się (z żalem, oczywiście) ze swoją brązową Carrerą cal 16 na bransolecie. Ale tylko na chwilę. We wtorek powinienem odebrać Day Date'a równiez w brązie, ale niestety na pasku. Czuję, że długo z paskiem nie wytrzymam, więc zadzwoniłem, zapytałem i cena na Ptasiej to 1460 zł (ale brak na miejscu) Temat jakoś ucichł i powody mogą być tylko dwa ;) Jeśli nie doszliście do porozumienia to ja chętnie ponowię pytanie o cenę :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich miłośników TH i nie tylko ;)

K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce go kupić żeby odsprzedać tylko chce go kupić żeby go nosić. Mam kilka zegarków z których żadnego nigdy nie sprzedałem i nie mam takiego zamiaru.

To na czym mi zależy to kupić po jak najniższej cenie (co jest zrozumiałe) ale nie chce ryzykować.

6800 też wydaje mi się bardzo tanio. Z drugiej strony na chrono24 znalazłem też Niemca który ma niewiele drożej bo za 7300 co i tak jest mocno poniżej ceny rynkowej.

W tym przypadku jest opcja secured checout więc chyba spróbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A jak chcesz kupic nowy model w używce, czytaj dokładnie co napisałem. Kolega pyta wyrażnie o najnowszy model. Sprawa idzie o kupno zegarka w Polskim salonie ,czy u jakiegoś kogucika za granicą. Cały czas jest mowa o kupnie nowego zegarka i ewentualnym spadku ceny przy odsprzedaży.Dla mnie zegarek kupiony u Polskiego dystrybutora ma większą wartość niż jakiś tam ściągnięty z zagranicy.

Jak ktoś chce niech kupuje , to jego ryzyko.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam bardzo dokładnie kolego, i gadanie że zegarek z Polski ma większą wartość jest w 100% trafne! ;-) bo płacisz o 30 % więcej niż za granicą ;-)

A co do zegarków używanych to nikt mnie nie przekona że lepiej kupować nowe w Polsce i przepłacać ;-) Ale to tylko moje zdanie.

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W normalnym stacjonarnym sklepie w Niemczech czy Austrii te zegarki są w tej samej cenie co u nas, tylko sklepy internetowe jakimś dziwnym sposobem, mają niższą cene.

Ja osobiście nie widze żadnej satysfakcji z zakupu używanego zegarka, więc staram się zawsze kupić nowy i potem sprzedać jak najdrożej się da. Strata jest wpisana w to hobby , i nikt tego nie zmieni.Tagi traktuje jako uzupełnienie , a nie zegarek kluczowy.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jak chcesz kupic nowy model w używce, czytaj dokładnie co napisałem. Kolega pyta wyrażnie o najnowszy model. Sprawa idzie o kupno zegarka w Polskim salonie ,czy u jakiegoś kogucika za granicą. Cały czas jest mowa o kupnie nowego zegarka i ewentualnym spadku ceny przy odsprzedaży.Dla mnie zegarek kupiony u Polskiego dystrybutora ma większą wartość niż jakiś tam ściągnięty z zagranicy.

Jak ktoś chce niech kupuje , to jego ryzyko.

te zegarki, gdziekolwiek nie kupisz, ida z jednej i tej samej fabryki w Szwajcari. Nie wiem, skad kupione w Polsce ma wieksza wartosc niz za granica. Kupujesz tam gdzie jest taniej.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ogromną satysfakcję jak kupię zegarek roczny czy dwu letni za 50-60 % wartości w stanie bardzo dobrym ;-) Jestem przekonany że będzie mi łatwiej z nich wyjść bez strat niż tobie jak kupisz nowe w Polskim salonie ;-) Ale to w dalszym ciągu jest tylko moje zdanie, oczywiście szanuję ludzi którzy kupują tylko w autoryzowanych salonach i stać ich na to ;-)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te zegarki, gdziekolwiek nie kupisz, ida z jednej i tej samej fabryki w Szwajcari. Nie wiem, skad kupione w Polsce ma wieksza wartosc niz za granica. Kupujesz tam gdzie jest taniej.

To się wszystko zgadza. W sklepach za granicą jest ta sama cena jak u nas , a nawet lekko drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dlaczego na chrono24 jest taniej? I z czego to wynika? Wie ktoś?

Nawet u nas ten tag way211C ma duży rozstrzał cenowy. Są sklepy, w których jest za 10k a są takie w których jest za 8,4k.

Nie zmienia to faktu, że na chrono24 od Niemca da się kupić po 7,4k.

Edytowane przez dave8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest tak, bo na chrono24 facet nie ma żadnych kosztów , ani towaru na stanie.

Ja też chętnie kupiłbym taki zegarek tysiąc taniej , ale w sklepie stacjonarnym.

W Jubitomie zawsze dostaniesz rabat, od 10-15%.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dlaczego na chrono24 jest taniej? I z czego to wynika? Wie ktoś?

Nawet u nas ten tag way211C ma duży rozstrzał cenowy. Są sklepy, w których jest za 10k a są takie w których jest za 8,4k.

Nie zmienia to faktu, że na chrono24 od Niemca da się kupić po 7,4k.

jest oficjalnym AD czy nie? Jesli nie to wiesz czemu jest taniej. A jesli jest to pewnie nie ma go na stanie i czekasz 2-3 tygodnie jak on go zamowi a pozniej wysle do Ciebie. Ja kiedy tak kupowalem, nie przez chrono, i czekalem 4 tygodnie na zegarek.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1000 PLN mogę poczekać nawet 3 tygodnie. Nie stanowi to dla mnie problemu.

Mam tylko wątpliwości odnośnie gwarancji.

Jeśli są papiery i dowód zakupu to jak to wygląda z ewentualnymi naprawami w Polsce wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gwarancją nie ma problemu jak jest karta i dowód zakupu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1000 PLN mogę poczekać nawet 3 tygodnie. Nie stanowi to dla mnie problemu.

Mam tylko wątpliwości odnośnie gwarancji.

Jeśli są papiery i dowód zakupu to jak to wygląda z ewentualnymi naprawami w Polsce wie ktoś?

To może zrobimy zakup grupowy , 2 sztuki w Jubitomie , może będzie z 20% rabatu.Jeśli oczywiście mówimy o tym samym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro pobieram CAZ1012 lub 1013. Zanim kupię- mogę zapytać o taką możliwość. Kto zdecydowany to proszę numery referencyjne na priv.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł priv poszedł. Można spróbować kupić nawet 3 różne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszło, Dawid. Wrzućcie mi panowie na priv Wasze numery telefonów, żebym w razie jakichś ustaleń miał z Wami szybki kontakt .


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wam znudza to zglaszam się po uzywke, chociaż wolalbym czarny bezel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.