Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Taka tam Mazda 6.

Święte słowa dobrodzieju, święte słowa. To co, robimy zakłady po jakim czasie pojawi się na allegro lub na bazarku? Bo to, że się pojawi to pewne jak śmierć i podatki.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam jakiś czas taką "nudę" i bardzo go lubię.

Dziękuję Karol.

 

 

post-27961-0-65926400-1479670995_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Rozumiem radość posiadania ale moim skromnym zdaniem jest to kolejna nudna Carrera, których przewinęło się już tutaj pierdyliard i pewnie przewinie się ich drugie tyle. Jeśli będzie się chciało komuś wrócić do wątku nr 1 w tym forum i zliczyć wszystkie Carrery, które dotychczas tutaj wystąpiły w roli głównej to ile ich będzie? Podobno żyjemy w demokracji i każdy może kupować to co mu się rzewnie podoba dlatego ja pozwolę sobie iść inną drogą. Proszę nie traktować tego wpisu osobiście, ot takie luźne spostrzeżenie na które sobie pozwoliłem.

Czuje, ze nie tylko ja mam to w d*pie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i moja 1887, może nie tak "pospolita" ale jednak Carrera :) wróciła z serwisu. Wszystko działa jak należy a dosyć ogólne stwierdzenie serwisu to: "regulacja mechanizmu chronografu". Nie wnikam co było, ważne że znów cieszy i ciąży na nadgarstku :D

 

 

post-83224-0-67841600-1479732978.jpg

Edytowane przez Marecki_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem bransolet zamiast pasków, ale ten czarny w przypadku Monzy komponuje się doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że zawsze była słabość do marki Tag Heuer to planuję kupić jakąś Carrerę.

I mam pytanie o model na zdjęciu.

Ma go ktoś od Was albo wie jak prezentuje się na żywo lub coś więcej o nim ? 

Parę zdjęć znalazłem ale większość informacji jest o zbliżonym do tego modelu ale bez cyfr na tarczy.

Będę wdzięczny za każde info :)

 

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek to model WV211A.BA0787  lub jego wariacja. Bez względu na to czy na tarczy ma indeksy czy zamiast nich cyfry to mechanicznie i gabarytowo wszystkie są takie same. Wszystkie informacje znajdziesz tutaj (nie ma sensu przepisywać) http://www.jomashop.com/tag-heuer-wv211a-ba0787.html

Średnica tarczy 39mm, grubość zegarka 12,2mm więc jakiś ogromny nie jest. W każdym razie ładny w swojej prostocie. Przymierz w jakimś sklepie coś o podobnych wymiarach i będziesz miał skalę porównawczą.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje.

Mam Revue Cricket 37 mm więc skala porównawcza już jest.

Do jutra muszę przemyśleć tą Carerrę i się zdecydować ... brać czy nie brać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brać, ładna jest


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny Tag nad zakupem którego bym się nie zastanawiał

 

 

Dzięki. Też jestem zadowolony. Pozdrawiam ;)

 

 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje.

Mam Revue Cricket 37 mm więc skala porównawcza już jest.

Do jutra muszę przemyśleć tą Carerrę i się zdecydować ... brać czy nie brać  ;)

Nad czym tu myśleć. Jest to oczywiste. Brać i cieszyć się z nowego zakupu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.