Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Mój z ręki nie schodzi. Też noszę na skórzanym pasku i to jest super combo. Tylko pamiętaj żeby byl brązowy

 Dokładnie czekam na zdj bo już miałem kupić czarny z białym przeszyciem.. ;)

 

post-93981-0-98564300-1481797033_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny! Podeślij namiary gdzie zamawiałeś jeśli to nie problem ;) Twój kolor mi bardziej podchodzi pod zielonkawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, żeby ubrać linka w pasek? Hmmmm, o tym nie pomyślałem. Teraz tylko pozostaje zagwózdka w jaki pasek? Będzie o czym pomyśleć w święta.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny! Podeślij namiary gdzie zamawiałeś jeśli to nie problem ;) Twój kolor mi bardziej podchodzi pod zielonkawy.

 

podłączam się do kolegi. co do za paseczki? miękkie są?


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć taki tag wart uwagi jest.Wiem to starszy model tylko żeby 1000m wr albo przynajmniej 300m było to chyba trza by go na jakiś serwis dać.Uszczelki itp?Cena nawet do przełknięcia ale+serwis to się nazbiera.

Tag Heuer 1000m professional

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta to monoblok, kiedyś mój ukochany model- jeden z czterech. Co go odróżnia od innych TH? Eta 2892, dostęp do werku tylko przez zakręcony pierścień na szkle po zdjęciu bezela. Były dwie wersje, ta wygląda na nowszą choć zdjęcia fatalne.

Ten egzemplarz na allegro od daaaawna. Kiedyś na forum był nowy do kupienia za 2500 ale oczywiście dawno to bylo.

Wersję różnią się napisami zawartości trytu na indeksach. Referencje mają te same, jedynie "-2" taka końcowa różnica czyli wersja druga.1

Ty to widzę lubisz zegarki z nutką dekadencji :) i w zasadzie przerabiasz moich faworytów sprzed 10 lat :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta to monoblok, kiedyś mój ukochany model- jeden z czterech. Co go odróżnia od innych TH? Eta 2892, dostęp do werku tylko przez zakręcony pierścień na szkle po zdjęciu bezela. Były dwie wersje, ta wygląda na nowszą choć zdjęcia fatalne.

Ten egzemplarz na allegro od daaaawna. Kiedyś na forum był nowy do kupienia za 2500 ale oczywiście dawno to bylo.

Wersję różnią się napisami zawartości trytu na indeksach. Referencje mają te same, jedynie "-2" taka końcowa różnica czyli wersja druga.1

Ty to widzę lubisz zegarki z nutką dekadencji :) i w zasadzie przerabiasz moich faworytów sprzed 10 lat :)

masz rację,lubię zegarki starsze ale zadbane ponieważ zegarek stary ale zniszczony do mnie nie przemawia, bym musiał dać do zrobienia a ja sie nie znam nie umiem nie wiem zarobiony jestem :) a na indeksach chyba nie ma trytu tylko luminova,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być powinien tryt a nie luminova, ale masz rację przecież się nie znam :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tryt jednak,  bo ja pewien nie jestem.Łba by sobie nie dal uciąć :)Ale sprawdzę w sieci.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Z dumą przedstawiam kupioną wczoraj Carrerę Calibre 5 - pierwszy Tag Heuer w kolekcji. :) Zdjęcie niestety nie pozwala poczuć tego wrażenia, jakie zegarek robi na żywo (kiepskie oświetlenie w domu).

Podoba się komuś?

d40a7b96416afa46bf7c7d9ef202e5fd.jpg

a1b261d35e07383992dba4139ab643eb.jpg

Edytowane przez Kuba1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Ładna jest.

...
Podoba się komuś?

Najważniejsze, żeby Tobie się podobała.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Najważniejsze, żeby Tobie się podobała.

Uwierz mi, że podoba się bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Ja jeszcze nie mam Taga ale usilnie się rozglądam za "nudna" Carrera (jak to ktoś stwierdził jakiś czas temu na tym watku)

 

Chodzi mi po glowie taka: http://www.jomashop.com/tag-heuer-watch-cv2a1r-ba0799.html

LUB taka: http://www.jomashop.com/tag-heuer-carrera-cv2a10ba0796.html

 

Widzę inne numery ref i jeżeli wierzyc sprzedawcy to między nimi jest spora różnica w cenach katalogowych (5200 vs 4650)

 

Próbuje więc znaleźć realna różnice między nimi i jak narazie widzę tylko różnice w odcieniach tarcz i bransolet, ale nie wiem czy to nie z powodu oświetlenia w renderach

 

No i tutaj pojawia się pytanie do osób bardziej obeznanych w temacie Carrer - jaka jest różnica między nimi (oprócz ceny)

 

Będę wdzięczny za wyjaśnienia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest błąd w opisie CV2A10 - na pewno nie ma 12 mm grubości tylko między 16 a 17. CV2A1R - liczyłem, że nowa bransoleta może iść w parze z ceramicznym bezelem jak przy cal. 1887 ale z opisu to nie wynika.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym modelu jest lepsza bransoleta, ring z ceramiki, oraz zmienili indeksy i wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli generalnie oba zegarki sa takie same tylko to nowa i starsza wersja + drobne zmiany w zastosowanych materialach i stad ta roznica w cenie

 

dobrze to zrozumialem?

 

myslalem ze chodzi o cos wiecej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałem dołączyć do klubu z taką oto Carrera :)

Długo na nią polowałem ale w końcu trafiła się na naszym forum.

 

Gumowy pasek bardzo wygodny ale jednak ciągnie mnie do jakiejś fajnej, pasującej do niego skóry.

 

post-51540-0-28844500-1482411500_thumb.jpeg

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie bardziej sie podobaja z czarnymi tarczami i takiej cierpliwie poszukuje

 

ale nie zmienia to faktu ze Twoja wyglada super - gratuluje :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Biała była na pierwszym miejscu już od dość dawna. Zadowolony jestem, nawet bardzo :) Choć przyznaję, że czarna i szara mają więcej do zaoferowania jeśli chodzi o wrażenia z odbioru koloru tarczy, w zależności od światła.

Edytowane przez dawcaR6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.