Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem na 2x carrera cal 16 bransoletę na paski hand made vintage. Pół kilo lżej i jak dla mnie ciekawiej wyglądają.

d01c97f449bb547b3f42ac753e05b99b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Heuer Carrera 80th Birthday Limited edition?

Nie, to nie ta limitka, ale bardzo podobny zegarek.

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo urodziwy ten zegarek. Symetria, umiarkowanie i gustownie skomplikowany wystrój tarczy. 


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie dobrany pasek nie tylko kolorystycznie... na koralach się nie znam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz jakość tego paska? Miękki jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pepepatryk super zegar, poluje na taki tylko z czarną tarczą

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w Klubie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ptaku Mnie właśnie ten kolor tarczy urzekł. Mieni się niesamowicie. Raz jest czarna, czasami granatowa aż po bardzo jasny niebieski.

 

@Bar72 W środku pewnie sellita, szczerze to mi to nie robi co w środku siedzi jak ma działać to będzie chodził, jak nie to serwis i po sprawie. W nadgarstku mam różnie tak 18-19, ale jestem mistrzem w robieniu przekłamanych zdjęć jeśli chodzi o perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moich klubowych kolegów (od dziś mogę się tak do Was zwracać :) )

 

Nie wiem czy nie najładniejszy Aquaracer. Na pierwszy rzut kątem oka podobny do Rolexa Yachtmastera niebieskiego.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja gratuluję. Widzę, że po wahaniach stanęło na Tagu.

I dobrze  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panowie.

 

Tak, wahania były ale niektórzy mówili że dało się wyczuć, że od początku bardziej się skłaniam ku TH i tak też wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zadałem pytanie w odpowiednim temacie, nawet dostałem PW z ofertą od jednego z członków forum (niestety dostępność dopiero za dwa tygodnie), ale polecono mi spytać tutaj, więc pozwolę sobie wkleić treść:

 

"Chcę zakupić zegarek (CAR2A11.BA0799)z tematu, właściwie jestem zdecydowany, chyba, że wybijecie mi go z głowy:) Mam Formulę 1 od jakiś 10 lat więc zżyłem się z TH, ale czas na coś poważniejszego. Uprzedzam - wiem że Caliber 1887 jest kupiony od Seiko i.. mi to nie przeszkadza, gdyż nie mam nic do Seiko:)

 

Problem polega na ogromnym rozrzucie cenowym pomiędzy Polskim rynkiem, a zagranicznym. Kruk oferuje 20500zł i rabat 15% max podczas gdy na chrono24 można wyrwać od 3060euro/~13600zł.

 

W związku z tym moje pytanie polega na tym, czy w Polsce kupię ten zegarek w równie rozsądnej/niskiej cenie, a jeżeli znacie takie miejsca, czy moglibyście jakieś polecić? Może na tym forum jest ktoś kto zajmuje się handlem zegarkami tej firmy i jest skłonny negocjować. PS: W grę wchodzi tylko zegarek nowy/nieużywany.

 

Dziękuje gorąco za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam, Aleksander."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupowałem od Karola z forum i byłem mega zadowolony :) poszperaj znajdziesz namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz jakość tego paska? Miękki jest?

Jest bardzo miekki i przyjemnie sie uklada, materialy sa ok, dbalosc o detal moglaby byc lepsza :)

ja kupowałem od Karola z forum i byłem mega zadowolony :) poszperaj znajdziesz namiary

Tez moge Karola polecic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jestem nowy i jestem żywo zainteresowany tym modelem Tag : CAR2012.FC6235. Na chrono24 było kilka propozycji, ale mam mieszane uczucia. Ktoś coś??


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jubiler1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego tylko z bransoletą. Sprzedałem użytkownikowi Mikkelo. Zapytaj go czy nie chce sprzedać.

 

Najładniejszy zegarek jaki miałem w życiu.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do Carrery ze zdjęcia powyżej. Znalazłem taki, tylko na bransolecie. Czy któryś z użytkowników wie, gdzie można dokupić ten czarny pasek z zapięciem motylkowym FC5037 (to chyba standardowo w tych zegarkach).

Edytowane przez jubiler1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.