Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania : Czy to oryginalny zestaw (proszę się nie obrażać  :rolleyes: ) i oczywiście cena. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jubiler1 zerknij na bazarek, jest taka Carrera, nie nowa ale moim zdaniem oferta do rozważenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/142679-tag-heuer-carrera/?do=findComment&comment=1908401

 

 

A nawet nie chyba tylko na pewno.

Moja była Carrera

 

Krwisty, przyznaj się komu grzecznościowo ją sprzedajesz? :)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za polecenie kolegi Karola, jestem z nim w stałym kontakcie, jednak muszę troszkę poczekać na dostępność.

 

Mam jednak dylemat. Po tym jak kolega wysłał mi zdjęcie CAR2014 troszkę we mnie ta tarcza urosła i wybrałem się do Kruka..

 

A więc jestem w kropce pomiędzy CAR2014, a CAR2A11 - obydwa zegarki na stalowej bransolecie.

 

CAR2014 wydaje mi się być bardziej uniwersalny, spokojny, czerń i złoto pasuje do wszystkiego, bije od niego klasą na kilometr. Mam nadgarstek 19cm co też za nim przemawia gdyż optycznie wydaje się większy od CAR2A11 ponieważ nie ma bezela wokoło który zmniejsza tarczę. CAR2A11 jest bardziej sportowy, ale mniej elegancki i wydaje mi się że nie aż tak uniwersalny. Jedyne czego brakuje mi w CAR2014 to podziałka tachymetru.

 

Zegarek chciałbym mieć przez długi czas i nie planuję go zamieniać/sprzedawać, gdyż przyzwyczajam się do takich rzeczy i lubię jak są ze mną długi czas co przemawia za CAR2014 z racji na wg. mnie prostszy i nieśmiertelny design.

 

Pomocy, co myślicie o tym wszystkim, wszelkie uwagi mile widziane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę uniwersalność to zgadzam się z Tobą, CAR2014 jest prostszy, bardziej stonowany i wyważony.

 

Osobiście wybrałbym jednak CAR2A11 ze względu na ilość detali, drobnych smaczków (pomimo, że niektórzy twierdzą, że to tylko nudna Carrera). Do tego ta antracytowa tarcza na żywo naprawdę robi robotę. Sam wybrałem wersję McLaren z białą tarczą ale gdybym go nie dostał (swoją drogą również od Karola - polecam :) ) to mój wybór padłby właśnie na CAR2A11. Tylko ja szukałem typowo sportowego zegarka, a nie wiem jakie Ty masz oczekiwania wobec niego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Car2014 jest elegancka, ale nie ma tego czegoś co ma Car2A11, jest zbyt łagodna, bez pazura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jestem w kropce pomiędzy CAR2014, a CAR2A11 - obydwa zegarki na stalowej bransolecie.

 

Pomocy, co myślicie o tym wszystkim, wszelkie uwagi mile widziane:)

 

Skoro osiołkowi w żłobie dano... to może wszystkomająca CAR2115?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się napaliłem na Aquaracera WAY211A.FT6068

 

Pomóżcie, napiszcie, że nie warto, czy coś takiego... :D


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczaruję cię... Warto :)

Brałbym gdyby nie inne, bardziej priorytetowe wydatki.

Nie dziękuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się napaliłem na Aquaracera WAY211A.FT6068

 

Pomóżcie, napiszcie, że nie warto, czy coś takiego... :D

 

A ja na Aquagraph CN211A. Jak żyć prezesie, jak żyć?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny.

Tylko ta waga 22,2 dag? Chyba będę rękę po ziemi ciągnął za sobą albo nie trzeba będzie używać balastu przy nurkowaniu. Ostatecznie można użyć w samoobronie. Wysoki sądzie, poszkodowany sam zderzył się z moim zegarkiem. Wnoszę o uniewinnienie.

Czy średnica tarczy 28,5 mm nie jest za mała?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak on wygląda w porównaniu do AquaRacera 300M? Jak Rolex SDDS w porównaniu do zwykłego SD. W takim kierunku poszli proporcje koperty, bezela i tarczy. Wg mnie super narzędziowo to wygląda. Mi się podoba.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem żywo zainteresowany tym modelem Tag : CV2A11.FC6235. Wydaje się być trudno osiągalny. Co prawda na chrono24 było kilka propozycji, ale mam mieszane uczucia. Ktoś coś??

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Koledzy... wiem gdzie można znaleźć ostatnią sztukę "tego TAGa" ale na bransolecie :) info priv

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie wymyślą żeby obejść regulamin i sprzedać poza bazarkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Króliczek dogoniony :)

 

IMG_5467.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie mój aquaracer podoba :P

mcg8cn.jpg

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za polecenie kolegi Karola, jestem z nim w stałym kontakcie, jednak muszę troszkę poczekać na dostępność.

 

Mam jednak dylemat. Po tym jak kolega wysłał mi zdjęcie CAR2014 troszkę we mnie ta tarcza urosła i wybrałem się do Kruka..

 

A więc jestem w kropce pomiędzy CAR2014, a CAR2A11 - obydwa zegarki na stalowej bransolecie.

 

CAR2014 wydaje mi się być bardziej uniwersalny, spokojny, czerń i złoto pasuje do wszystkiego, bije od niego klasą na kilometr. Mam nadgarstek 19cm co też za nim przemawia gdyż optycznie wydaje się większy od CAR2A11 ponieważ nie ma bezela wokoło który zmniejsza tarczę. CAR2A11 jest bardziej sportowy, ale mniej elegancki i wydaje mi się że nie aż tak uniwersalny. Jedyne czego brakuje mi w CAR2014 to podziałka tachymetru.

 

Zegarek chciałbym mieć przez długi czas i nie planuję go zamieniać/sprzedawać, gdyż przyzwyczajam się do takich rzeczy i lubię jak są ze mną długi czas co przemawia za CAR2014 z racji na wg. mnie prostszy i nieśmiertelny design.

 

Pomocy, co myślicie o tym wszystkim, wszelkie uwagi mile widziane:)

Rozumiem agrumenty i rozterki, moge tez byc nieobiektywny ;) ale CAR2A11 ma w sobie cos wyjatkowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowaliście swoje TAGi?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Carrere od Karola.

Aquaracera na naszym bazarku.

Monaco od gościa od którego wcześniej Breitlinga Colta kupiłem.

F1 z USA koleżanka mi przywiozła.

2000 profesjonal na naszym bazarku.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta waga 22,2 dag? Chyba będę rękę po ziemi ciągnął za sobą albo nie trzeba będzie używać balastu przy nurkowaniu. Ostatecznie można użyć w samoobronie. Wysoki sądzie, poszkodowany sam zderzył się z moim zegarkiem. Wnoszę o uniewinnienie.

Czy średnica tarczy 28,5 mm nie jest za mała?

Zegarek jest bardzo specyficzny. Z jednej strony masywny z drugiej strony tarcza jest faktycznie najmniejsza ze wszystkich znanych mi diverów. To czyni taki pancerny look.

 

Zegarek ma piękną historię w divingu (jeden z rekordów świata) i podwyższoną funkcjonalność, jest jedynym którego przycisków można używać pod wodą. Pewnie kiedyś będzie jednym z bardziej poszukiwanych tagów kolekcjonerskich.

 

Z kolei noszenie na bransolecie może być kłopotem jeśli nie jest ona dobrze dopasowana do nadgarstka. Chodzi o bardzo nisko położoną koronkę, która wbija się w dłoń jeśli bransoleta pozwala na przesuwanie się zegarka. Niestety bransoleta nie ma regulacji przy klamrze, tylko przez ogniwa.

 

Pomimo tych wszystkich niedogodności, wiem że kiedyś znowu będę się nim cieszył, chociaż coraz trudniej na niego trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkleję jeszcze raz, straszną mam zajawkę na ten zegarek normalnie jak dzieciak w latach 80-tych na bombonierki :)

 

IMG_20170113_135218152e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.