Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info ! Zamawiałeś do Polski czy do UK ? Na stronie z tego co widzę chargują 50 gb. 

 

 

Można, ale kwarce nie tracą szybciej na cenie ? 

Zamawialem w UK. Sprawdz z nimi czy wysylaja do PL bo kiedys to nie za bardzo.  Na terenie UK placilo sie za dostawe 15 funtow (wieczorem wysylka, rano odbior). In stock maja malo modeli, ale jakby co to zamawiaja i trwa to od 2 do 6 tygodni, zalezy od dostepnosci.

 

Ceny maja dobre, ale lepsze ma https://www.cohenandmassias.com/ na Gibraltarze. nie wiem tylko czy VAT nie bedziesz musial placic. Kupujac osobiscie to nie i jeszcze mozna wynegocjowac lepsza cene. To tak jakbys sie na urlop wybieral ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na ceny to i w Polsce można dostać takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz
post-94548-0-68864300-1501946521_thumb.jpg Edytowane przez Spatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

.

Edytowane przez Spatz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Markowe" zegarki z OLX już tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy to jakis inny model czy oryginał..? bo widzialem edycje specjalne i tez sie roznia od tego na stronie producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy to jakis inny model czy oryginał..? bo widzialem edycje specjalne i tez sie roznia od tego na stronie producenta

to jest orginal, ja bym bral :D


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarty, żartami, a potem będzie na nas.

Kolego the.cabb, ten z OLX to podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego modelu z tarczami 60/60 ? czy po prostu widzicie to po zdjeciach ...? jutro che sie przejechac do Poznania do salonu TAG Heuer z tym gosciem i zegarkiem (zgodzil sie bez zadnego "ale", zegarek kupuony w Irlandii).. 
byloby podejrzane gdyby sie nie zgodził, ale odpisał, ze pojedzie ze mna i nawet zaplaci za potwierdzenie, bo bedzie mial dla siebie gdybym nie kupił... 
nie ma numeru seryjnego od spodu, ale juz widzilem TAG heuer bez numeru oryginalny.. mysle, ze znacie sie lepiej ode mnie.. jeszcze jedno: zegarek nosi slady uzytkowania na metalowych czesciach..na szkielku nie ma ani jednej ryski, co tez jest na korzysc oryginału, bo TAG heuer robi dobre szklo, mozesz sie wypieprzyc na zwize a szklo nienaruszone..
sam juz nie wiem co robic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w Poznaniu jest salon firmowy TAG-a ?! Jest kilka KRUK-ów gdzie można TAG-a kupić + Jubitom w Malcie, ale szczerze wątpię żeby pracownik salonu jubilerskiego potwierdził Tobie autentyczność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież zegarek jest opisany jako stan 1 - bardzo dobry a nie 0 - nienoszony.

... jutro che sie przejechac do Poznania do salonu TAG Heuer z tym gosciem i zegarkiem (zgodzil sie bez zadnego "ale", zegarek kupuony w Irlandii)..

byloby podejrzane gdyby sie nie zgodził, ale odpisał, ze pojedzie ze mna i nawet zaplaci za potwierdzenie, bo bedzie mial dla siebie gdybym nie kupił...

Jedź z nim do porządnego zegarmistrza, np. Janusza Bilickiego a nie do salonu, gdzie nawet nie otworzą zegarka. Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tygodniu nie moge. tylko weekendy zostaja.. moge dopiero za dwa tygodnie :(.. najwyzej przeczekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież zegarek jest opisany jako stan 1 - bardzo dobry a nie 0 - nienoszony.

A czy ja wyglądam na kogoś, kto jest znawcą zegarków i napisał na tym forum 2500 postów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś dorzucę. co prawda to nie TAG, no ale... :)

 

TAG nie ma nic wspólnego z zegarkami, czy w ogóle z jakąkolwiek "starożytną historią".  TAG Group (Holdings) S.A. to prywatny holding z Luksemburga, który powstał w 77 roku, a w 85 wykupił Heuera, szwajcarskiego producenta zegarków, tworząc markę TAG Heuer, by w 1999 roku sprzedać ten wydział koncernowi LVMH. Tak więc to, że masz zegarek marki Heuer, a nie TAG Heuer, to raczej powód do dumy, a nie coś, za co należy przepraszać... ;-)

 

Ja jestem właścicielem pięknej Carrery z początków lat siedemdziesiątych: 

 

IMG-1235.jpg

IMG-1237.jpg

IMG-1204.jpg

 

... a za parę dni św. Mikołaj, czy też kurier FedExu ma mi przynieść pięknego TAG Heuera Formula 1 calibre 16:

 

IMG-1282.jpg

 

Edytowane przez hiob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli okoliczność, że nie znalazłem żadnego wątku bezpośrednio poświęconego zegarkom marki Heuer, przed ich przejęciem przez TAG :)

Bardzo dziękuje, powyższa Carrera również jest niezmiernie urokliwa! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hiob - Bardzo fajna informacja dla laika. Od razu inaczej patrzy się na markę, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hiob - Bardzo fajna informacja dla laika. Od razu inaczej patrzy się na markę, dzięki!

 

Dzięki. To w takim razie zapraszam jeszcze na ten filmik o moim Heuerze:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przepiękny Heuer. Dzięki również za ciekawe nagranie. Będę śledził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna. Zaczęły mi się podobać zegarki z niebieskim blatem. Ostatnio.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.