Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście ciekawa informacja, odnośnie tego przedrostka "TAG" .

 

Carrera wciąż w mojej głowie  :wub:

Dawno nie zaglądałem, i nie wiem czy nie lepiej, bo znowu nachodzą mnie myśli o zakupie.


Hola!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam, że być może zaśmiecam to zacne forum ale mam pytanie. Czy za ok 4tys.kupię jakiegoś TAGa na bransolecie z ciemną tarczą i średnicy powyżej 42. Oczywiście mam na myśli używanego.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj

Witam

Przepraszam, że być może zaśmiecam to zacne forum ale mam pytanie. Czy za ok 4tys.kupię jakiegoś TAGa na bransolecie z ciemną tarczą i średnicy powyżej 42. Oczywiście mam na myśli używanego.

 

pzdr

Czasem się pojawi coś w tej cenie ale strasznie wysmigany no chyba że kwarc

Zobacz na chrono 24 jest fajny za 5k aquaracer może coś stargujesz ale z niebieską tarczą

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci kwarc nie przeszkadza, to spokojnie trafisz w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro komuś kwarc nie przeszkadza i nie kupuje zegarka w celach inwestycyjnych, to w ogóle nie ma takiego zagadnienia, że kwarc to tylko do określonej kwoty a potem nie warto ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro komuś kwarc nie przeszkadza i nie kupuje zegarka w celach inwestycyjnych, to w ogóle nie ma takiego zagadnienia, że kwarc to tylko do określonej kwoty a potem nie warto ;)

 

Zegarki w większości przypadków mało mają wspólnego z inwestycją , ja za kwarca tyle bym nie dał bo to pieniądze wyrzucone w błoto nie piszę że kwarc jest zły w wielu przypadkach będzie lepiej sprawował się niż automat ,ale dla mnie kwarc to max 500-1000zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich celach inwestycyjnych piszesz? Przy zegarku za 4K??? Wg mnie zawsze to zagadnienie należy uwzględnić bo to niemała kwota jak za bateryjkowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To w takim razie zapraszam jeszcze na ten filmik o moim Heuerze:

 

https://www.youtube.com/watch?v=B4uTNwiqCwE

Zegarek pierwsza klasa.

 

Przy okazji ciekawy kanał prowadzisz. Zaglądałem do Ciebie na yt od jakiegoś czasu i nie spodziewałem się że Cię spotkam na forum zegarkowym. Pozdrawiam.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy warto dać tyle za kwarca ???

po prostu zachciało mi się TAGa. Mam określony budżet i patrzę realnie na co mnie stać. Ma się też podobać a marka Tag Heuer jakoś na mnie dobrze działa. Mam kilka zegarków (w sumie to głównie Citizen) i noszę zegarki na zmianę. Automat wymusił by kupno rotomatu który niepotrzebnie zajmuje miejsce. A może ktoś ma coś fajnego na sprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek pierwsza klasa.

 

Przy okazji ciekawy kanał prowadzisz. Zaglądałem do Ciebie na yt od jakiegoś czasu i nie spodziewałem się że Cię spotkam na forum zegarkowym. Pozdrawiam.

 

Dzięki. Jestem na tym forum od dawna, zegarki fascynowały mnie od dziecka. A na YT mam kilka razy w tygodniu transmisję LIVE, więc zapraszam - zwykle od poniedziałku do czwartku "w godzinach pracy", tzn zaczynam 8-10, kończę 17-20. 

 

A żeby nie odbiegać od tematu, to parę fotek nowego zegarka. Tymczasowy pasek, jeszcze mi się nie udało skrócić bransolety:  

 

IMG-1350.jpg IMG-1349.jpg IMG-1347.jpg IMG-1346.jpg IMG-1344.jpg IMG-1340.jpg IMG-1337.jpg IMG-1336.jpg IMG-1335.jpg IMG-1321.jpg IMG-1316.jpg IMG-1315.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam, że być może zaśmiecam to zacne forum ale mam pytanie. Czy za ok 4tys.kupię jakiegoś TAGa na bransolecie z ciemną tarczą i średnicy powyżej 42. Oczywiście mam na myśli używanego.

 

pzdr

Hej.

Oczywiście, że tak.

Jakieś dwa tygodnie temu sprzedałem w założonym budżecie swoją 500, która jest imo najfajniejszą wersją AR jaki wyszedł do tej pory.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pozostaje mi uzbroić się w cierpliwość (w sumie nie śpieszy mi się) i coś sobie upolować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu zachciało mi się TAGa. Mam określony budżet i patrzę realnie na co mnie stać. Ma się też podobać a marka Tag Heuer jakoś na mnie dobrze działa. Mam kilka zegarków (w sumie to głównie Citizen) i noszę zegarki na zmianę. Automat wymusił by kupno rotomatu który niepotrzebnie zajmuje miejsce. A może ktoś ma coś fajnego na sprzedaż?

Rotomat a co to takiego ?:) A tak na poważnie wcale nie musisz go kupić ja np. Nie mam i naprawdę nic złego się zegarkom nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotomat a co to takiego ? :) A tak na poważnie wcale nie musisz go kupić ja np. Nie mam i naprawdę nic złego się zegarkom nie dzieje.

 

A ja myślę tak:  Maszynka do nakręcania jest konieczna, gdy mamy jakieś wyjątkowe komplikacje, których nastawienie zajmuje sporo czasu. Ale gdy trzeba tylko przestawić datę, to lepiej, gdy zegarek sobie po prostu leży i odpoczywa.  W końcu serwis takiego zegarka nie jest rzeczą tanią, a gdy się ma kilka tych czasomierzy, to czas między serwisowaniem można wydłużyć o kilka lat. Ja serwisowałem Omegę  po ponad 15 latach służby, Rolex ma blisko 20 - i jeszcze nie był serwisowany, Heuer trafił do "doktora" po ponad 30 latach pracy, więc, myślę, leżenie w szufladce im nie szkodzi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę tak: Maszynka do nakręcania jest konieczna, gdy mamy jakieś wyjątkowe komplikacje, których nastawienie zajmuje sporo czasu. Ale gdy trzeba tylko przestawić datę, to lepiej, gdy zegarek sobie po prostu leży i odpoczywa. W końcu serwis takiego zegarka nie jest rzeczą tanią, a gdy się ma kilka tych czasomierzy, to czas między serwisowaniem można wydłużyć o kilka lat. Ja serwisowałem Omegę po ponad 15 latach służby, Rolex ma blisko 20 - i jeszcze nie był serwisowany, Heuer trafił do "doktora" po ponad 30 latach pracy, więc, myślę, leżenie w szufladce im nie szkodzi. :D

Tu się zgadzamy w większości przypadków leżakowanie nie szkodzi przecież pojawiają się od czasu do czasu na rynku zegarki nos w stanie szufladowym i jedyne co im trzeba to przesmarowac mechanizm

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę tak:  Maszynka do nakręcania jest konieczna, gdy mamy jakieś wyjątkowe komplikacje, których nastawienie zajmuje sporo czasu. Ale gdy trzeba tylko przestawić datę, to lepiej, gdy zegarek sobie po prostu leży i odpoczywa.  W końcu serwis takiego zegarka nie jest rzeczą tanią, a gdy się ma kilka tych czasomierzy, to czas między serwisowaniem można wydłużyć o kilka lat. Ja serwisowałem Omegę  po ponad 15 latach służby, Rolex ma blisko 20 - i jeszcze nie był serwisowany, Heuer trafił do "doktora" po ponad 30 latach pracy, więc, myślę, leżenie w szufladce im nie szkodzi. :D

Dobra rada chyba, sam się zastanawiałem nad rotomatem, ale moje myślenie jest podobne do Twojego ;)

@the.cabb - jest temat tu na forum gdzie możesz wrzucić info i napewno ktoś doradzi co do oryginalności jeśli jest problem z serwisem w trójmieście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbijam znowu

Trójmiasto - gdzie sprawdzić autentyczność TAG Heuer ?

Baum

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki. Jestem na tym forum od dawna, zegarki fascynowały mnie od dziecka. A na YT mam kilka razy w tygodniu transmisję LIVE, więc zapraszam - zwykle od poniedziałku do czwartku "w godzinach pracy", tzn zaczynam 8-10, kończę 17-20. 

 

 

 

poproszę o więcej filmików o swoich zegarkach bo znalazłem tylko dwa odnośnie tego HEUER-a -świetnie się tego słucha i fajnie opowiadasz więc szkoda marnować talentu :)

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poproszę o więcej filmików o swoich zegarkach bo znalazłem tylko dwa odnośnie tego HEUER-a -świetnie się tego słucha i fajnie opowiadasz więc szkoda marnować talentu :)

 

Na pewno coś jeszcze nagram. Czekam tylko na Atlantica. Płynie z Bułgarii. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.