Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Ci działa, a za miesiąc przestanie i może to już nie być zwykły przegląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz takie pytanie kupując kilkuletniego automata???

to jakiś quiz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jak ten mechanizm nie ruszał 8 lat, to smary straciły właściwości, zastygły, części będą się niszczyć nieporównywalnie szybciej, mogą się pojawić odchyłki z kosmosu ale nie muszą. Jesteś na tym forum od dwóch lat, to takie podstawy powinieneś wiedzieć, no chyba żaden z Ciebie miłośnik tematyki. To nie jest kwarcowy Citizen, trzeba dbać jak o silnik auta. ETA 2824, to nie szczyt technologii, porządny zegarmistrz sobie poradzić z czyszczeniem i smarowaniem. Chciałeś Taga, masz Taga ale zadbaj o Taga, bo długo Ci nie posłuży.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a ja głupi myślałem, że takie fora to skarbnica wiedzy i wzajemna pomoc a tym czasem okazuje się, że to loża szyderców próbująca dowartościować swoją osobę udając "fachowców". Poszukam sobie bardziej wartościowych miłośników zegarków.

żegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie daliśmy Ci dobrą radę, która uchroni Cię przed większymi kosztami, ale może znajdziesz tych lepszych fachowców z lepszymi radami. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu dla Ciebie nie chce źle, jest to forum użytkowników i pewne rady wynikają z doświadczenia życiowego. Zrobisz jak uważasz, tylko jak znam życie to za jakiś czas może pojawić się pytanie, co robić bo rezerwa nie trzyma lub dlaczego spieszy o 30 sekund na dobę.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rady??? cyt. "Jesteś na tym forum od dwóch lat, to takie podstawy powinieneś wiedzieć, no chyba żaden z Ciebie miłośnik tematyki." cyt. " Zadajesz takie pytanie kupując kilkuletniego automata???" to są rady?? takich nie potrzebuję. tak samo jak tego tematycznego forum TH z takimi "doradcami" . sami się w tym swoim bagnie pluskajcie i udzielajcie sobie podobnych rad. żegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uraziliście ďumę kolegi. Nie każdy chce słyszeć dobre rady, lepiej tylko pochwalić;) Kiedyś w "towarzystwie" wyraziłem swoją opinię na temat przebiegów uźywanych kilkuletnićh aut... i w tym " towarzystwie" mnie już nie lubią :))) i po co było się mądrzyć i zadzierać nosa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj go na serwis, jeżeli zegarek faktycznie leżał 8 lat, to w środku jest nieciekawie.

 

Kolego, jak ten mechanizm nie ruszał 8 lat, to smary straciły właściwości, zastygły, części będą się niszczyć nieporównywalnie szybciej, mogą się pojawić odchyłki z kosmosu ale nie muszą. Jesteś na tym forum od dwóch lat, to takie podstawy powinieneś wiedzieć, no chyba żaden z Ciebie miłośnik tematyki. To nie jest kwarcowy Citizen, trzeba dbać jak o silnik auta. ETA 2824, to nie szczyt technologii, porządny zegarmistrz sobie poradzić z czyszczeniem i smarowaniem. Chciałeś Taga, masz Taga ale zadbaj o Taga, bo długo Ci nie posłuży.

 

To np. były rady. Fakt, były też i inne stwierdzenia ale chyba nie trzeba od razu strzelać focha, trochę dystansu by się przydało. Przecież i tak zrobisz jak uważasz, powodzenia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rady??? cyt. "Jesteś na tym forum od dwóch lat, to takie podstawy powinieneś wiedzieć, no chyba żaden z Ciebie miłośnik tematyki." cyt. " Zadajesz takie pytanie kupując kilkuletniego automata???" to są rady?? takich nie potrzebuję. tak samo jak tego tematycznego forum TH z takimi "doradcami" . sami się w tym swoim bagnie pluskajcie i udzielajcie sobie podobnych rad. żegnam

Mordeczko nie unoś się, szkoda nerwów a przede wszystkim zegara. Zrób sobie i jemu dobrze, zanieś go do Majstra.

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Najpierw opij nowy nabytek, bo to wg mnie najfajniejsza wersja aquaracera ever, zrób przegląd i masz na 5 lat spokój...

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem do przymiarki aquracera 300mm referencja WAY z czarną tarczą, więc pewnie niedługo tu dołączę:) co myślicie o tym modelu wiem że jeden z użytkowników ma z niebieską tarczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni fajny rejser to 500tka z gumową wkladką bezela


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni fajny rejser to 500tka z gumową wkladką bezela

Mi jakoś nie spasowal może to przez rozmiar ale przede wszystkim szukam czegoś bardziej uniwersalnego a ta wkładka zrobiła z niego na wskroś sportowego sikora

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni fajny rejser to 500tka z gumową wkladką bezela

Coś w tym jest.

Choć jest jeden nowy model 300 który mi się również podoba.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem do przymiarki aquracera 300mm referencja WAY z czarną tarczą, więc pewnie niedługo tu dołączę:) co myślicie o tym modelu wiem że jeden z użytkowników ma z niebieską tarczą

Od siebie tylko dodam, że jak nie chcesz go kupować, to nie bierz "kapusty" na przymiarkę inaczej będzie sobie ciężko go odmówić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie będę chyba musiał wziąć :) szkoda że nie mają takiego jak Ty masz z niebieską tarczą , spróbuję najpierw tego bo mają go na stanie i zrobią extra promocję :) ciekawi mnie czy nie wydaje się za gruby przy rozmiarze 40,5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam...

 

 

 

 

 Dziękuję, ale absolutnie nie. Ten model ma skopane proporcje i niestety nie prezentuje się najlepiej. Jeśli już Autavia to albo oryginał albo wcześniejsza reedycja albo co najwyżej limitka na 85 urodziny J. Heuera.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak(g)...

 

9DInoTQ.jpg

Edytowane przez Robbs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem ostatnio Caliber 5 Day-Date, który mi się bardzo spodobał. Dałem nawet ogłoszenie do działu poszukuje. Oglądam sobie teraz zdjęcie z przymiarki i zastanawiam się, co mi tam nie gra - dzień tygodnia i dzień miesiąca wydają się być krzywo osadzone w stosunku do swoich okienek. Poniżej zdjęcie prezentujące problem.

 

NNAgEwR.jpg

 

 

Pytanie do osób znających temat - to jakaś wada w produkcji, przypadłość tego modelu czy kwestia do wyregulowania na miejscu w jakiś sposób? Co ciekawe, na watchuseek jest wątek, gdzie koleś narzeka na fakt, że w tym samym modelu indeksy godzinowe (te miedziane) nie pokrywają się z indeksami godzinowymi na brzegach bezelu (tymi małymi srebrnymi punktami). Na zdjęciu które wrzucił, oprócz cechy którą opisuje, jest też krzywda data, jak na tym egzemplarzu z mojego zdjęcia...

 

Problem z QC w Tagu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.