Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

DNA jak najbardziej.

Ale wizualnie mi to nie do końca leży. Aczkolwiek nie aż na tyle żebym go nie nosił. Bo całościowo zegarek zegarek jest super. Kolorystyka jest świetnie dobrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koronka z lewej to DNA monaco.

 

Nie tylko Monaco, także inne zegarki Heuera z lat siedemdziesiątych, np. Carrera i Autavia, mające "Calibre 11", lub "15".  Prawdę mówiąc nie tylko Heuer. Rolex, Tudor,  Luminor Panerai, Breitling i inne. Nawet AP dla Sereny: https://www.revolution.watch/southpaws-a-roundup-of-left-hand-crown-watches-past-and-present/?archive    

 

Jest w takim położeniu koronki coś "special", poza tym jeśli to ma być zegarek McQueena, to i koronka z lewej i poziome indeksy muszą być.  <_<

Edytowane przez hiob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba na słabszej wersji SW300, CAL11 ma moduł DD2006 a 12 DD2008.

.

No tak. Modułowe chrono na bazie SW za ten pieniądz...żeby jeszcze choć zakochać się na zabój w dizajnie ....a tak to ja chyba podziękuję.Swoją drogą logo Heuer wprowadzają chyba na razie tylko dla koneserów płacących premium za ikony a popularne modele nadal bazują na wypromowanym przez ostatnie lata Tagu... Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Modułowe chrono na bazie SW za ten pieniądz...żeby jeszcze choć zakochać się na zabój w dizajnie ....a tak to ja chyba podziękuję.Swoją drogą logo Heuer wprowadzają chyba na razie tylko dla koneserów płacących premium za ikony a popularne modele nadal bazują na wypromowanym przez ostatnie lata Tagu...

 Dlatego trzeba  niestety szukać modelu wyprodukowanego do roku 2009. 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo podoba się Monaco 24 z El Primero w środku. Ciekawy jestem, czy ten zegarek będzie tracił na wartości i czy za kilkadziesiąt lat nie zyska. Tag już nie wkłada El Primero do swoich zegarków, więc więcej takiego Monaco nie będzie, a na rynku zostało niewiele egzemplarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 2k to cena w sam raz. Natomiast co do późniejszej odsprzedaży, zrób tak jak ja robię. Co do mnie trafia - zostaje. Niech się moje dzieci później martwią spadkiem wartości ;P

:D

 

Poszukam czegoś ciekawego dla siebie, jeśli nic nie znajdę, to dołączę do klubu TH, co prawda z kwarcem, ale dołączę  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

se7en jak rozmiar Ci nie przeszkadza to bierz.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

 

Poszukam czegoś ciekawego dla siebie, jeśli nic nie znajdę, to dołączę do klubu TH, co prawda z kwarcem, ale dołączę  ^_^

Tak to Panie nie działa. Po co kupować coś na siłę aby tylko było, to nie ma najmniejszego sensu.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ w żadnym wypadku nie 'aby tylko było'. Ale zdaje sobie sprawę, że jest bardzo wiele modeli zegarków o których istnieniu nie wiem, a mógłbym się przecież w nich zakochać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki kwarc. Kupiony kilka miesięcy temu. Może nie jakiś tam kultowy model ale mi się podoba :)

cos czuję że to będzie twój ostatni kwarc a na pewno za taką kwotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych użytkowników Monaco 39 mm.

I prośbę o szczerą odpowiedź.

 

Jak oceniacie komfort noszenia

w porównaniu do innych zegarków?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych użytkowników Monaco 39 mm.

I prośbę o szczerą odpowiedź.

Jak oceniacie komfort noszenia

w porównaniu do innych zegarków?

Mam około 17,5 w nadgarstku. Dla mnie Monaco był wygodny. Nigdy o nic nie zawadziłem a noszę zegarki na prawej i jestem prawo ręczny. Wiadomo, że jest dość wysoki ale bardzo proporcjonalny. Jednak trzeba powiedzieć, że to "duży" zegarek. Tak mniej wiecej 43-44mm w okrągłej kopercie. Oczywiście to są moje odczucia.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uwieranie w nadgarstek? Nosisz luźno czy ciasno? Co jeszcze użytkujesz?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się go nosi bardzo wygodnie,zegarki noszę raczej lużno, nic nie uwiera i nie uciska. Optycznie faktycznie prezentuje się jak 43mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie mogę zarzucić Monaco, jakoby nosiło się niewygodnie. Napewno sprawia wrażenie lekko grubszego ale to chyba efekt kostki i jej powierzchni.

Z pewnością nie jest to dyskretny zegarek. Nie tylko wizualnie. Zdecydowanie czuć jego obecność na nadgarstku. Nie chodzi mi również o wage. Mnie to nie tylko nie przeszkadza a nawet się podoba. Zresztą nie mam osobiscie problemów z większymi gabarytowo zegarkami. I muszę przyznać, że nie pamiętam abym kiedykolwiek narzekał na wygodę jakiegoś zegarka. Więc może nie jestem w tym temacie miarodajny.;-)

No ale mi nic się nie wbija ani mnie nie uwiera.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uwieranie w nadgarstek? Nosisz luźno czy ciasno? Co jeszcze użytkujesz?

Teraz mam Monstera i VC chrono limitkę. Ale miałem około 200 szt. ;)

Pokusiłbym się o porownanie może do X-Winda. Carerra chrono np znacznie mniejsza.

Noszę "normalnie". Nie lubię jak jest bardzo luźny i mocno przylega. Powiedzmy najmniejszy palec ciężko wchodzi pomiedzy nadgarstek a kajdan/pasek.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj ze Carrera 41mm mniejsza, bo 43m z ceramika juz zauwazalnie wieksza.

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Miałem 41mm. I jak się trafi to kupię ją napewno.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża locha jak na lekko sportowego eleganta ale jakaż piękna.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża locha jak na lekko sportowego eleganta ale jakaż piękna.

 

To fakt, mały nie jest  :D , ale piękny    :wub:  Dodaktowo mój nadgarstek do małych nie należy...

Średnica jest jak najbardziej ok, jedynie grubasek z niego   :rolleyes:

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, mały nie jest :D , ale piękny :wub: Dodaktowo mój nadgarstek do małych nie należy...

Średnica jest jak najbardziej ok, jedynie grubasek z niego :rolleyes:

rmickey, gratulacje :) Na mojej ręce wygląda jak bym żonie zajumał zegarek. Jest trochę za mały, lepiej wyglądają takie 44mm+ na moim nadgarstku. Do garnituru przeważnie go noszę, ale i do koszuli czasami wpadnie.ff07bfb39ff8d9c96f12abc790864cdb.jpg

 

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.