Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwono-niebieski kolorystykę  miało również Seiko w latach  60tych.  A zawór helowy pojawiajacy się w wielu markach i modelach, kto od kogo pożyczył ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barry bardzo ladny ten twoj Aquaracer

Tymczasem moj Tag jest na wczasach...a ja z nim.

post-71548-0-70481500-1533646757_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barry bardzo ladny ten twoj AquaracerTymczasem moj Tag jest na wczasach...a ja z nim.

dzięki, dzięki... pierwotnie u mnie też miała być Folmula ale jak wziąłem oba zegarki do ręki to nie było już wątpliwości który zostaje na nadgarstku ;-)

 

Udanego wypoczynku życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jakoś na tym zdjęciu taki klocek się wydaje a to tylko 43mm, jak na razie nosi się świetnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał upiększyć swego TAGa to mam na sprzedaż pasek typu NATO AlphaShark od BluShark wersja szczotkowana 20mm... póki co info tutaj zamieszczam co by miłościcy TAGa mieli "pierwszeństwo" ;-) Pasek nowy, nieużywany, dopiero co przyleciał zza oceanu. Wersja ta wykonana jest z nieco grubszego a przez to sztywniejszego nylonu niżeli ta, na której wrzucam tu zdjęcia mojego TAGa (na AlphaShark Slim) Zainteresowanych zapraszam na PW.

post-102723-0-36559900-1533709915_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał upiększyć swego TAGa 

 

 Dzięki, moje TAGi są na tyle piękne, że nie trzeba ich upiekszać.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Proszę o opinie: Aquaracer 41mm, czarny,z cyklopem,nowy model tzn od kilku lat nowy: kusi mnie dorobić do niego pasek skórzany (obecnie fajny kauczuk). Czy widzieliście lub macie pomysł na coś ala krokodyl? bo nie wiem czy vintage się nada ze względu na to że zegarek raczej nowoczesny design. Dziękuje za sugestie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to nie będzie pasować. Kroko raczej do eleganta. Jeżeli juz koniecznie skórka to do divera raczej coś w stylu Tudora czy Orisa Aquis czyli pasek bez struktury, jakiś militarny, ściorany :)

Edytowane przez proki1971

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Proszę o opinie: Aquaracer 41mm, czarny,z cyklopem,nowy model tzn od kilku lat nowy: kusi mnie dorobić do niego pasek skórzany (obecnie fajny kauczuk). Czy widzieliście lub macie pomysł na coś ala krokodyl? bo nie wiem czy vintage się nada ze względu na to że zegarek raczej nowoczesny design. Dziękuje za sugestie!

Witaj, według mnie krokodyl nie zgra się dobrze z tym zegarkiem... spróbuj coś od Pattini, dużo wzorów i wariantów kolorystycznych. Ja wybrałem takowy i muszę przyznać iż bardzo dobrze to wygląda, acz wygodniej jednak na NATO o gumie już nie wspominając.

post-102723-0-80778000-1533812256_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że będzie pasował. I to bardzo pod warunkiem, że będzie miał "grube łuski". Widziałem kilka fotek nurków i wygląda to super.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Proszę o opinie: Aquaracer 41mm, czarny,z cyklopem,nowy model tzn od kilku lat nowy: kusi mnie dorobić do niego pasek skórzany (obecnie fajny kauczuk). Czy widzieliście lub macie pomysł na coś ala krokodyl? bo nie wiem czy vintage się nada ze względu na to że zegarek raczej nowoczesny design. Dziękuje za sugestie!

 

Pasek skórzany może być jeśli jest  pogrubiony w uszach ( na wzór tego oryginalnego tekstylnego) . Tu foto z instagrama https://www.hirschstraps.com/products/hirsch-andy-alligator-embossed-performance-watch-strap-in-black-orange-0927628050?variant=1317538356

post-95072-0-99926900-1533814694.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam paski... diver to albo kajdan albo guma wszystko pozostałe to tak trochę na siłe choć pewnie niektórym ładnie we wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...gdzie moge kupic pasek silikonowy do Taga?

Pieśkiewicz, sprawdź też ofertę allegro, jest tam zaufany użytkownik z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 mm vs 41 mm

na tym zdjęciu różnica jest ewidentna.Ale czy nie jest to trochę złudzenie optyczne bo ktoś podnosi poduszkę z 43, a drugi płasko leży ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym zdjęciu różnica jest ewidentna.Ale czy nie jest to trochę złudzenie optyczne bo ktoś podnosi poduszkę z 43, a drugi płasko leży ?

dokładnie tak, niemniej widać tę różnicę nawet jak są na równi... mierzyłem obie średnice i tak naprawdę dopiero na nadgarstku wyraźnie "czuć" różnicę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor optycznie  zgadza się  i to co zauważył też słusznie Barry_1,  porównując  na żywo i przymierzając  jest też rożnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rozmiary 41-44mm przy typowym męskim nadgarstku są wg.mnie dla divera najlepsze.Te większe powyżej 45 to już trochę "patelnie".Strasznie mi się podoba ten AR z lupką i już kiedyś robiłem do tej serii podejście.Czy myślicie,że poza kraff.pl można go jeszcze gdzieś kupić u nas w korzystniejszej cenie ? Przy dzisiejszym kursie EUR,kosztach przewalutowania i ship"u oferty z chrono nie szczególnie są atrakcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odp. Pamietasz noze nicka tego uzytkownika?

Napisz do kolegi Tomulac - powinien coś zaradzić :)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rozmiary 41-44mm przy typowym męskim nadgarstku są wg.mnie dla divera najlepsze.Te większe powyżej 45 to już trochę "patelnie".Strasznie mi się podoba ten AR z lupką i już kiedyś robiłem do tej serii podejście.Czy myślicie,że poza kraff.pl można go jeszcze gdzieś kupić u nas w korzystniejszej cenie ? Przy dzisiejszym kursie EUR,kosztach przewalutowania i ship"u oferty z chrono nie szczególnie są atrakcyjne.

zależy co rozumiesz pod pojęciem "korzystna cena"... Kraff przeważnie ma dobre ceny a i nie zaszkodzi zapytać o rabat... inaczej to wszystko wyglada jeśli chcesz używany zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.