Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

A możliwość korzystania z funkcji chronografu do 12 godzin jest bezcenna. ;)

Pozdrawiam

A podpowiedz w czym jest ta możliwość bezcenna, bo ja prócz względów estetycznych nie bardzo cokokwiek odnajduję, a sam z chęcią bym w życiu codzienny poużywał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Wpisuję się na listę miłośników TH z modelem Monaco 2111.

Gratulacje! Świetny zegar! I Mustang - ulubiony samochód mojego syna! :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pgajlewicz,

Odpowiadając z przekąsem ;) : jest bezcenna ponieważ można odmierzać czas dłużej niż 30 minut.

A przydaje się na przykład podczas dłuższych spotkań, podróży, spędzania czasu w danej lokalizacji, że o imprezach samochodowych nie wspomnę :).

   Wszystko zależy od trybu życia zawodowego i prywatnego. :)  Generalnie mierzymy czas jaki zajęło nam wykonywanie określonej czynności. Ileż to razy zadawałeś sobie pytanie w gronie rodziny, znajomych: ile już czasu tutaj jesteśmy? Albo: od której tu jesteśmy? Zamiast liczyć w pamięci godziny, wystarczy wtedy spojrzeć na wskazówki chronografu. A uruchomienie i zatrzymanie to ledwie jedno przyciśnięcie zegarka na nadgarstku. To praktyczne. 

  Jeżeli masz tę funkcję - spróbuj.

Oczywiście, że w dobie wszechobecnej elektroniki, taki wynalazek jak mechaniczny chronograf dziś nie zaskakuje. Ale korzystanie z niego daje mi po prostu  frajdę. A tego uzasadniać nie trzeba. ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez Dezo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale korzystanie z niego daje mi po prostu frajdę. A tego uzasadniać nie trzeba. ;)

Pozdrawiam

I więcej niż te dwa zdania mi nie trzeba! Idealnie tłumaczą wszystko co jest związane z zegarkami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przywitanie.

  Przy okazji wizyty w tym wątku mam pytanie. Jak, gdzie i czy w ogóle można sprawdzić wielkość produkcji danego modelu TH w danym roku i wielkość produkcji danego modelu w sumie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również uważam,że Monaco Kolegi @Dezo1 jest przepiękne, ale mam takie spostrzeżenie przy okazji.Jest jasne ,że istnieje coś takiego jak "Menway" i to oczywiste ,że fajne auta ,zwłaszcza te kultowe,np.sportowe moga być kojarzone z zegarkami.Jednak o zgrozo ,ile na tym forum można naoglądać się "pictures" -zegar na tle znaczka na kierownicy AMG,Porsche,Audi albo... Skody ect.Apeluje,żeby w przypadku takich "korelacji" wyśilić się na coś "artystycznego" :).Oczywiście bez urazy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Raptor - już bardziej "artystycznie" nie umiałem... :D  Wybacz. Ot, szybka fotka podczas przejażdżki.

Jednocześnie obiecuję, że się postaram w przyszłości.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, jak na zdjęciu przez przypadek znajdzie się znaczek auta to zdjęcie automatycznie nie jest predystynowane aby je tu publikować? Błagam :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, jak na zdjęciu przez przypadek znajdzie się znaczek auta to zdjęcie automatycznie nie jest predystynowane aby je tu publikować? Błagam :D

ha,ha.... przez przypadek? a kto jezdzi 230km/h ? fakt z taką predkością tylko z Omegą na ręku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam prośbę o pomoc bo trochę się pogubiłem:-(

Chodzi mi o TH Carrerę model WV211B (na tarczy opis automatic) - pytania o mechanizm - czy w tym modelu były dwa różne wahniki?

Znalazłem modele w których:

1. wahnik jest jednolity i ma tylko głębokie wcięcia w części przyśrodkowej

2. wahnik nie ma wcięć tylko dwa "okienka"

 

Czy oryginalnie tak było???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż fotki.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha,ha.... przez przypadek? a kto jezdzi 230km/h ? fakt z taką predkością tylko z Omegą na ręku :D

No a kto jeździ?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ponawiam. Ktoś wie?

 

 

  Przy okazji wizyty w tym wątku mam pytanie. Jak, gdzie i czy w ogóle można sprawdzić wielkość produkcji danego modelu TH w danym roku i wielkość produkcji danego modelu w sumie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Carrera Chrono, specjalna edycja Ayrton Senna.

Kurcze no próbuję i próbuję i nie mogę się do braku tarczy przekonać...

 

U mnie klasycznie na niebiesko:

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu do Carerry dają kajdan z Linka

Nie wygląda to ok. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka w Monaco broni się sama.

Sennę pamiętam i szanuję. Zegarek sygnowany jego imieniem jest moim zdaniem... mało czytelny. Trochę przedobrzony. ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu do Carerry dają kajdan z Linka

Nie wygląda to ok. :(

Bo Ayrton Senna nosił zazwyczaj Linka na bransolecie Legends. Formula 1 Senna też ma bransoletę Legends.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no próbuję i próbuję i nie mogę się do braku tarczy przekonać...

 

U mnie klasycznie na niebiesko:

 

Tarcza owszem ma duże znaczenie. Patrzac na to foty nadgarstkowe, z tej perspektywy. W Carrerze odczyt godziny jest czytelny, a pomiar czasu stoperem już niekoniecznie.  W Monaco zdecydowanie przejrzyściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za zegarkami z niebieską tarczą ale Monaco to wyjątek, który wygląda świetnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.