Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

No, tak. Dobrze się prezentuje na łapie. Brałeś pod uwagę wersję z ceramiką? Co przeważyło akurat o tym wyborze?

Wersja w ceramice też wypada świetnie. Bardzo lubię zegarki z pierścieniem ceramicznym, lubię też żywotność ceramiki, przez co zegarek wyglada na świeży nawet po jakimś czasie.

 

U mnie padło na wersje bez ceramiki, ponieważ bardzo podobało mi się, że zegarek który jest nurkiem, może nabrać trochę eleganckiego charakteru. Wciąż uważam, że to nie zegarek garniturowy, ale już do jakiejś schludniejszej koszuli może być dodam, że miałem okazje naprawdę dużo zegarków przymierzyć i porównać przed zakupem tego TAG’a (Oris Aquis, Tudor BB, Omega SMPC inne TAGi)i w moim odczuciu ten zegarek zrobił na mnie najlepsze wrażenie. Może po prostu spełniał moje oczekiwania a każdy z nas ma je trochę inne? Szukałem sportowego zegarka z nutka elegancji i znalazłem, do moich potrzeb sprawdza się w 100% dodam, że kolor tarczy tez ma znaczenie, świetnie się ten niebieski komponuje z szlifami i polerką na zegarku. Drugi w kolejce był kolor szarny, następnie biały i czarny

 

Zainteresowany zakupem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nadgarstek z nim. :P

Zasłużył na to.

 

Będą też fotki nadgarstkowe :D 

 

Ładny. Też myślę nad Auaracerem. Szkoda tylko, że w tych nowych, środek to zupełnie surowe SW200-1 z plastikowym holderem.

 

Nieskromnie potwierdzę i dodam, że jest nawet bardzo ładny :lol: Tarcza w tym kolorze jest kapitalna  :)

 

Odnośnie mechanizmu, nowsze Aquaracery mają już zdobioną SW200 z "dziurawym" wahnikiem, ale w tej referencji Calibre 5 bazuje chyba na 2824? Ciekawe jaki ma holder :ph34r: 

 

Gratuluje, świetny jest. Ja swojego mam już 2 lata i wciąż cieszy jakoś „bransoletowe edc”

 

Dzięki pepepatryk, zacząłem rozglądać się za nim przez Twoje fotki nadgarstkowe ;) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiłem przez to ze najpierw napatrzyłem się na zdjęcia pepepatryka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego kupiłem przez to ze najpierw napatrzyłem się na zdjęcia pepepatryka

Miło mi ale mam wrażenie, że zdjęcia Krzysztofa będą miały jeszcze większą siłę rażenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowany zakupem?

 

Zostało mi 6 miejsc w pudle. Muszę dobrze przemyśleć, jakie zegarki będą następne. O ile podoba mi się Twoja wersja, to taki zakup zablokowałby mi Breitlinga Colta, od którego odbijam się i wracam co jakiś czas w myślach. Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt! :)

 

cvYm3E8.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badzo dobry wręcz :) 

 

Zastanawiałem się nad nim, zastanawiałem...i mnie Dodge66 ubiegł  :(

 

Ale jak byś się z nim chciał rozstać to daj znać proszę  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mierzyłem dzisiaj takiego czarnucha:

3047c29c3ef09750fbaf87d9987e67fd.jpg

Z bólem myśle ze jednak dla mnie duży, a strasznie mi się podoba

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge 66,  dobry zakup :).

Dodge66 gratki ! Fajny zegar!

Dzięki koledzy, jestem z niego bardzo zadowolony ^_^

 

Badzo dobry wręcz :)

Zastanawiałem się nad nim, zastanawiałem...i mnie Dodge66 ubiegł  :(

Ale jak byś się z nim chciał rozstać to daj znać proszę  :D

 

Dzięki  :) Będę pamiętał, ale nie przewiduję sprzedaży w najbliższej przyszłości :DB)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj5xf7W.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Rewelacja! Świetnie wyszło.

 

Też przed chwilą z Tagiem walczyłem:

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja! Świetnie wyszło.

Też przed chwilą z Tagiem walczyłem:

 

Dzięki ajsek :) Dobre miejsce dla Monaco, w otoczeniu pluszowych ochroniarzy  :D 

 

To wrzucę jeszcze kilka zbliżeń:

 

dGc3wQQ.jpg

 

1VkWFhP.jpg

 

7BHKrB4.jpg

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chcę znów laurki tworzyć to napiszę krótko, że rewelacja. Świetne szczegóły. Aż chciałoby się do sklepu lecieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne fotki! patrząc na te zdjęcia ciężko się dopatrzeć różnic w kontekście dbałości o detale w stosunku do marek wyżej pozycjonowanych... tym bardziej cieszy mnie fakt posiadania TH, niestety nie dysponuje obiektywem do makro fotografii aby oddać równie dobrze jak kolega dodge66 detale mojego egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania tego Aquaracera bardzo pozytywnie zaskakuje, przyjemnie się patrzy na te detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wystawiłem takiego taga na bazarek jak ktoś chętny to zapraszam :)) -wiecie zagadkowe ADHD postępuje :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za miłe słowa ^_^

 

Pod względem wykonania postawiłbym Aquaracera na równi z SMP ;) 

 

rSKnPHG.jpg

 

zXPae3o.jpg

 

3EfYh6j.jpg

 

pb1OMW4.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia wywalają z kapci.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się zastanawiam czy nie wycofać oferty z bazarku:))

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.