Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

 

 Coś takiego byłoby niezłym pomysłem, zdradź producenta ;)

 

 

Wrzuciłem zdjęcie ponownie na imgur, teraz powinno być ok :)

 

No to ciąg dalszy paskowania :P

 

 

 

Ale piękny  :wub:  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolory i faktura pasek-tarcza - idealny dobrany zestaw :D

 

Przecież Tag kupił mechanizm od Seiko.

To "prawie" już jedna marka. ;):lol:

 

Szwajcarska precyzja, japoński temperament :lol:

 

Ale piękny  :wub:  :wub:

 

Dzięki ^_^


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ze Swatchem /Etą to wiadomo, wiec TH szukając alternatywy wykupił licencję na Seiko TC78 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć , czy ktoś ma doświadczenie z tą kopertą Carrery, 41mm, nie znam grubości ale wygląda byczkowato . Dzięki temu ma fajną prezencje na nadgarstku ale jak z wygodą użytkowania ? Dziękuje za odp

post-106875-0-76890500-1547367840_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus miałem z czarną tarczą. Jak uda mi się ją jeszcze gdzieś trafić to na 100% odkupię.

Przy moim lichym nadgarstku bardzo wygodna koperta.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten konkretny model z fotki jest podobno w miarę nowy. CBK2112. Przykuł moja uwagę ze względu na świetny kolor niebieski i pomimo sportowego modelu sprawial wrażenie eleganckiego. Bransoleta wg mnie bardzo fajna bo dosyć lekka, minus to brak regulacji na zapince. Całość rewelacyjna , moim zdaniem. Nie analizuje mechanizmu bo to nie jest dla mnie naj. Chyba Selita.

A nie lepiej kupić carrery na 1887

Jeśli się nie mylę to 1887 widziałem tylko 43mm a to dla mnie nieco za dużo . W odbiorze chyba jednak ogólnie podobne? Kwestie wizualne oraz mechanizm decyduje?

Za dużo światła w butiku

post-106875-0-29590200-1547373948_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były/są 41mm na 1887.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mniejsza ilość zegarmistrzów posiadających "trybki". ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co przemawia za 1887?

Lepszy mechanizm

1887 w domyśle  Seiko :D.

Mając do wyboru mechanizm 1887 czy caliber 16 czyli chyba sellita czasem pewnie eta 7750

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Jakie doświadczenia z noszenia? Jeśli dobrze odczytałem koperta ma 16mm wysokości to całkiem sporo choć zegarek nie sprawia wrażenia ciężkiego i dużego na ręku (model 41mm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dołączam do grona :-)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Kawał zegara! Wprawdzie nie jestem fanem akurat tego modelu, nie mniej jednak gratuluję nabytku. Niech cieszy jak najdłużej :)

U mnie dzisiaj też był Tag.

fa06699a587096ea74656da31bde66db.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :-) jest kawal drania ;-) polowalem na wersje stalowa ale na bazarku wyladowal ceramiczny wiec nie moglem sie oprzec pokusie :-)

Twoj ladniutki i az sie dziwie ze podoba mi sie kwadratowa koperta - szczerze to malo zwracalem na takie uwage.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lakixxl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest na forum ktoś kto ma poniższe Carrery?

WAR201B.BA0723
https://www.tagheuer.com/en/watches/tag-heuer-carrera-calibre-5-day-date-automatic-watch-41-mm-war201b-ba0723

WAR2011.BA0723
https://www.tagheuer.com/en/watches/tag-heuer-carrera-calibre-7-twin-time-automatic-watch-41-mm-war2011-ba0723

Interesuje mnie czytelność tarczy. Jak kontrastowe są wskazówki wobec tarczy. Niestety jakoś nie mogę trafić u siebie nigdzie aby na żywo zobaczyć.
 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał klocka

Niestety jest dosyć masywny

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario porownywales rozmiar Monaco? Jest rowniez dostepna czarna koperta, ale z blekitnymi akcentami.  Bylo Monaco całe czarne, ale to wersja limitowana Automobil Club Monaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario porownywales rozmiar Monaco? Jest rowniez dostepna czarna koperta, ale z blekitnymi akcentami.  Bylo Monaco całe czarne, ale to wersja limitowana Automobil Club Monaco.

Jak dla mnie Monaco jest jeszcze większym klockiem na ręce jak ta Monza.

 

Choć niektórzy lubią duże zegarki na ręce ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monza z przymiarki

I jak?

Bo jakoś bez entuzjazmu piszesz.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się jednak wysłać zegarek do serwisu, bo nieprzerwanie późnił się 22s/24h - kurier zabrał go do Trufey, bo to dzisiaj jedyny autoryzowany serwis Taga. Następnego dnia otrzymałem kartę weryfikacyjną - stwierdzono, że parametry zegarka wskazują faktycznie na spóźnianie się, diagnoza - namagnesowany, naprawa do 3 tygodni w zależności od dostępności części i obłożenia serwisu. Pytanie do was - jak udało mi się go namagnesować i jak uniknąć tego w przyszłości? Od razu dodam, że przy żadnych wielkich agregatach zegarka nie przetrzymywałem czy też nie używałem. Dzięki

Ja wysłałem na serwis poprzez autoryzowany salon sprzedaży dnia 04.01... 07.01 wysyłka z salonu do serwisu... 15.01 sms z info ze zegarek do odbioru. Diagnoza taka sama jak u Ciebie niemniej ja pracuje przy / na statkach a tam o namagnesowanie zegarka nie trudno. Przez najbliższy tydzień zegar będzie zostawał w domu na czas jak będę w pracy i zobaczymy jak tam z dokładnością po serwisie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.