Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Postaraj się sam sobie odpowiedzieć na to pytanie, ile kosztuje taki nowy zegarek w kraju? Rozumiem chore marże w PL, aIe nawet pomijając to, czy ktoś sprzedaje nową sztukę za 2 tys?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest sens ?

Miłego dnia.

 

Dam Ci dobrą radę, nigdy nie kupuj od Greka lub rzeczy pochodzącej z Grecji.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci dobrą radę, nigdy nie kupuj od Greka lub rzeczy pochodzącej z Grecji.

Oliwki greckie są pyszne. I jeszcze wiele innych rzeczy bym znalazł. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

4bNhvMC.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie tylko czemu go mrozisz:)

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie tylko czemu go mrozisz:)

Mróz mu nie straszny, nawet topił śnieg :D

 

Wow, mega foto. Czekam na PW, U know what i meanemoji6.png

Dzięki! PW już poszło  ;) 

 

Extra!

 

Dzięki! ^_^

 

yy0OWH6.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, chciałbym nawiązać do pytania, które zadałem jakiś czas temu i na które nie udawało się znaleźć odpowiedzi. Otóż zwróciłem uwagę, że jeden z bohaterów powieści sensacyjnych pisanych przez Clive Cusslera i autorów u niego że tak powiem afiliowanych, nosił zegarek TAG Heuer. Niestety, nie pamiętałem, który to był. Wszyscy interesujący się zegarkami zapewne wiedzą, ze ulubionym zegarkiem Dirka Pitta jest i była zawsze Doxa Sub, ale to nie o to chodzi tym razem. Otóż w końcu udało mi się zlokalizować drania. Główny bohater małego cyklu powieściowego Jacka Du Brula (skądinąd współautora Cusslera, ale nie w tym przypadku), inżynier Philip Mercer, posługuje się na co dzień właśnie zegarkiem TAG-a. "... Mercer glanced at his aged Tag Heuer watch. ... by her as she sat unassumingly in a corner thumbing a Washington guide book, she felt it wasn't ..." (cytat z książki "Medusa Stone"). Czyli mamy tutaj nasz zegarek, wraz z informacją, że nienowy. Marcer jest między innymi nurkiem, więc można zakładać, ze posługuje się którymś z modeli Aquaracera lub zbliżonym. Zagadka rozwiązana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Super fota, sprzedajesz ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez a_team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super fota, sprzedajesz ?emoji12.png

Dzięki :)  Sprzedaż? Wręcz przeciwnie, zastanawiam się czy on przypadkiem nie dostanie dożywocia :D:P


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi, kusi.

Ech, coś by człowiek kupił... tylko jest tyle możliwości... a tutaj trzeba się samoograniczać, żeby z torbami nie pójść :)


Dodge66, ten Twój to jest rozmiar 40,5, tak? A jaki on ma rozmiar uszu?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi, kusi.

Ech, coś by człowiek kupił... tylko jest tyle możliwości... a tutaj trzeba się samoograniczać, żeby z torbami nie pójść :)

Dodge66, ten Twój to jest rozmiar 40,5, tak? A jaki on ma rozmiar uszu?

Rozmiar z uszami 45mm -46mm Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge66, ten Twój to jest rozmiar 40,5, tak? A jaki on ma rozmiar uszu?

 

Katalogowo określają go jako 40,5mm i tak też jest w praktyce - średnica ~41mm, L2L 47mm, 12mm grubości i 20mm pasek :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ta z androida mi sie bardziej podoba, plus ja to bym sie zawsze stresowal ze jednak nie klikam za kazdym razem idealnie w punkt i to ja powoduje odchylki, takze podziwiam wyniki 0,0

jest jescze Watch Tuner Timegrapher...

post-102723-0-66232700-1548515097_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie zacząłbym dnia z Tchibo Family

Ani na początek ani na koniec dnia Robusta najgorszej jakości.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zacząć dzien od butelkowanej wody, to takie ekologiczne. Woda z kranu nie nadaje się przecież do spożycia. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.