Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Można zacząć dzien od butelkowanej wody, to takie ekologiczne. Woda z kranu nie nadaje się przecież do spożycia.

Ta z kranu ma lepsze parametry jak butelkowana. Tak jest przynajmniej w wodociągach poznańskich

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie gościła na nadgastku i nawet przychodziło mi do głowy czy by jej nie puścić do ludzi, ale jak tylko zakładam to od razu mi przechodzi :)

 

4afed9f4e3715cb4714c3aee9bcf2ce4_big.jpg

 

bc5f37e457e52355048e3b89ccabeffe_big.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zegarek na wszelkie okazje, wcześniej praktycznie z rąk nie schodził. Chociaż teraz ma konkurencję, nie myślę żebym kiedykolwiek mógł go sprzedać.

20171019-173101.jpg

Te 2 jeszcze w kolekcji, ale już wkrótce będą musiały ustąpić miejsca Omedze albo Panerai 233.

20170913-170531.jpg20170122-163805.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła kolekcja Tagów, gratulacje!

Miałem kiedyś taką Carrerę 1887, jak Twoja, a wcześniej jeszcze kiedyś Monaco cal. 5.

Z Tagów aktualnie ostał mi się tylko taki.

A tej Carrery pierwszej nie sprzedawaj, świetna jest, i chyba z tego co kojarzę na weku Zenitha.

a9f3004dd24f28586490d1e4fc8a8a80.jpg

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten Calibre 36.

Ma częstotliwość 5 Hz czyli 36000 bph lub vph co kto lubi :)

Michelesanctis  tak z ciekawości widzisz różnicę w płynności sekundy wobec mechanizmów 21600 lub 28800?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt ten pierwszy godny zachowania dla następnego pokolenia,

No i mechanizm el primero :) fajne zestawienie kolorystyczne naprawdę śliczna tarcza jaka to referencja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem tam Frederique Constant’a. Wszystko było ok. Kilku znajomych tez tam kupowało i nigdy nie było problemów. Z tego co wiem to jedynie dają sklepową gwarancje, wiec jak coś się będzie działo to wysyłasz zegarek do USA. Chodź mi się nie chciało wysyłać swojego FC i zaniosłem do AD na korektę punktualności i zrobili mi za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc szybko mozna kupic w grey market. Gdy sie nie spieszy można czekać na  promocje, w Kruku było  na TH 20 %, a na  niektore modele nawet 30 %. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, czy ktoś ma wiedzę jak jest w Polsce z gwarancją na zegarki TH kupione na chrono24 np. z Niemiec?

W większości przypadków są tam zegarki w bardzo dobrych cenach (25%-30% upustu bez dyskusji i czekania na promocję), ale z reguły wystawione przez firmy, które nie mają autoryzacji TH.

Zegarki są autentyczne, przychodzą z podbitą kartą gwarancyjną. Podbitą przez sprzedawcę, który autoryzacji nie ma. Pytanie czy w ogóle musi mieć dla uznania gwarancji?

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, czy ktoś ma wiedzę jak jest w Polsce z gwarancją na zegarki TH kupione na chrono24 np. z Niemiec?

W większości przypadków są tam zegarki w bardzo dobrych cenach (25%-30% upustu bez dyskusji i czekania na promocję), ale z reguły wystawione przez firmy, które nie mają autoryzacji TH.

Zegarki są autentyczne, przychodzą z podbitą kartą gwarancyjną. Podbitą przez sprzedawcę, który autoryzacji nie ma. Pytanie czy w ogóle musi mieć dla uznania gwarancji?

Potem może być problem z gwarancją będziesz musiał wysyłać do sprzedawcy zegarek a to zawsze jakieś nastręcza trudności i problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, czy ktoś ma wiedzę jak jest w Polsce z gwarancją na zegarki TH kupione na chrono24 np. z Niemiec?

W większości przypadków są tam zegarki w bardzo dobrych cenach (25%-30% upustu bez dyskusji i czekania na promocję), ale z reguły wystawione przez firmy, które nie mają autoryzacji TH.

Zegarki są autentyczne, przychodzą z podbitą kartą gwarancyjną. Podbitą przez sprzedawcę, który autoryzacji nie ma. Pytanie czy w ogóle musi mieć dla uznania gwarancji?

Moim zdaniem jak masz podbita kartę gwarancyjną to nie powinno być problemu. Swojego kupiłem właśnie przez chrono24 z niemieckiego sklepu i nie było problemu z gwarancją u AD.

 

Możliwe, że to zależy od sklepu który sprzedaje.

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze duzo zalezy od sklepu gdzie kupujesz. Sa sprzedawcy ktorzy maja karty podbite przez AD


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie na stronie TH jest napisane, że gwarancja jest tylko gdy zakup od authorised dealer.

Pytanie jak to jest w praktyce.

No i jak to się ma do prawa w Polsce, czy też w Unii. Bo w końcu ja jako klient nie mam chyba obowiązku sprawdzać czy sklep ma autoryzację czy też jej nie ma. A może mam?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TH daje gwarancję międzynarodową, która powinna być honorowana. Mój kupiony był poza Polską i autoryzowany serwis bez najmniejszego problemu zrobił regulację w ramach gwarancji. Pytałem też o ewentualną naprawę i powiedzieli, że oczywiście nie ma problemu. Nie wiem tylko czy to robi różnicę ale mam już kartę elektroniczną.   

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepepatryk - jeśli wolno spytać, co się stało z zegarkiem? Wysyłałeś u nas prosto do serwisu tzn. do Pieśkiewicza czy Trufey?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepepatryk - jeśli wolno spytać, co się stało z zegarkiem? Wysyłałeś u nas prosto do serwisu tzn. do Pieśkiewicza czy Trufey?

Będąc na wakacjach (zegarek 3dni wcześniej non stop był na reku, zdejmowany tylko do snu, wiec rezerwa musiała trzymać) zauważyłem, że mi się zatrzymał. Pokręciłem koronką i zaraz ruszył. Sytuacja się nigdy nie powtórzyła, ale zaniosłem go i tak do AD u mnie w miejscowości, opisałem sprawę i wysłali do Szwajcarii. Po 5 tygodniach zegarek był do odbioru w fajnym etui. Dodam, że mieszkam w Holandii, nie wiem jak to jest w Polsce. Zegarek kupiłem jako nowy przez Chrono24 z niemieckiego sklepu z podbitą gwarancja. U AD w którym składałem reklamacje nie robili mi żadnych problemów.

 

b09864d10da782adfa2313a62d6b3ac6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy sprzedawcy z chrono mają podbita gwarancje AD. Także trzeba dopytać szczegóły, żeby się nie rozczarować


Zegarek kupiłem jako nowy przez Chrono24 z niemieckiego sklepu z podbitą gwarancja. U AD w którym składałem reklamacje nie robili mi żadnych problemów.

 

Zgadza sie,  u niemieckich sprzedawców podbijają. Ja ograniczyłem wyszukiwanie do DE, zwracajac tez oczywiście uwage  na oceny klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chyba wszystko jasne. Wydaje się więc, że faktycznie TH daje gwarancję tylko przy zakupie u AD.

A na chrono niektórzy mają po prostu gwarancje podbite przez AD.

Dla TH to akurat ma znaczenie bo jednak upusty w Polsce są słabe, w efekcie ceny wysokie. Na chrono nówka sztuka w foliach (co raczej w Polsce się nie zdarzy) jest z lepszym upustem, w efekcie w sporo niższej cenie.


Swoją drogą to ciekawe. Tak ma Tag Heuer, tak ma Omega. Ale już Longines'a nie da się znacząco taniej kupić.

Polityka firmy?


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście Formułę lubię. Może preferuję inne mechanizmy.

Ale ja w ogóle TAG'i lubię :)


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wypchaną.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.